Radijo stotis „Znad Wilii”

Klausykis „Znad Wilii” čia. Radijas internetu | Tiesioginė transliacija nemokamai! Visos Lietuvos radijo stotys | M1, Radiocentras, RusRadio, Žinių Radijas internete


Išsamiau apie „Znad Wilii”

Radijo stotis „Znad Wilii“ jau 20 metų Lietuvoje transliuoja programą lenkų kalba. „Znad Wilii“ domisi tautinėms mažumoms aktualiomis problemomis, o prie šių diskusijų radijo eteryje galite prisijungti ir jūs!

Radijo stotis remia įvairias kultūrines ir socialines akcijas, susijusias su tautinėmis mažumomis, Vilniaus mieste ir aplink jį. Radijo stotis „Znad Wilii“ siekia kurti dialogą tarp skirtingų tautinių tapatybių žmonių ir skatinti tarpusavio supratimą. Jau 20 metų Vilniaus krašto gyventojai gali klausytis žinių ir įvairių pokalbių laidų lenkų kalba „Znad Wilii“ radijo eteryje.

Radijo stotis bus įdomi visiems lenkiškai suprantantiems ir besidomintiems lenkų tautine mažuma Lietuvoje. Jei šiuo metu gyvenate ne Vilniaus krašte – radijo transliacijos jus gali pasiekti internetu. Čia išgirsite naujausią informaciją apie įvairius lenkų kultūros renginius Vilniaus krašte, susipažinsite su svarbiausiomis lenkų mažumos problemomis ir galėsite prisijungti prie atviro dialogo, kurį stengiasi palaikyti radijo stoties komanda.

Radijo stoties tąsa – informacinis portalas zw.lt, kuris skelbia Lietuvos ir Vilniaus krašto naujienas lenkų kalba. Svarbiausios jų pasiekia ir radijo eterį. Prisijungti prie naujienų portalo pildymo galite ir jūs – fotografuokite, filmuokite, aprašykite įdomius pastebėtus įvykius ar praneškite apie savo organizuojamą renginį, susijusį su lenkų papročiais, tradicijomis ir jūsų naujiena papildys zw.lt portalo naujienų skiltį. 

Radijo stoties „Znad Wilii” FM dažniai

MiestasDažnis FM bangomis
Vilnius103.8 MHz

Grojaraštis

1-ZW-
-ZW-
-ZW-(prieš 5 minutes)
2YUGOTON & PAWEL KUKIZ O NIC NIE PYTAJ
YUGOTON & PAWEL KUKIZ O NIC NIE PYTAJ
YUGOTON & PAWEL KUKIZ O NIC NIE PYTAJ(prieš 10 minučių)
3SOUND'N'GRACE BLIZEJ
SOUND'N'GRACE BLIZEJ
SOUND'N'GRACE BLIZEJ(prieš 13 minučių)
4-ZW-
-ZW-
-ZW-(prieš 15 minučių)
5DE MONO POKI NA TO CZAS.
DE MONO POKI NA TO CZAS.
DE MONO POKI NA TO CZAS.(prieš 19 minučių)
6MARCIN SOJKA LEPIEJ
MARCIN SOJKA LEPIEJ
MARCIN SOJKA LEPIEJ(prieš 22 minutes)
7-ZW-
-ZW-
-ZW-(prieš 22 minutes)
8SANAH TEN STAN
SANAH TEN STAN
SANAH TEN STAN(prieš 25 minutes)
9KRZYSZTOF KRAWCZYK JAK MINAL DZIEN
KRZYSZTOF KRAWCZYK JAK MINAL DZIEN
KRZYSZTOF KRAWCZYK JAK MINAL DZIEN(prieš 29 minutes)
10-ZW-
-ZW-
-ZW-(prieš 34 minutes)
Eteryje: -ZW-
Radijo stotis „Znad Wilii”
1 klausytojų šią valandą
3,826 viso perklausų