Radijo stotis „Znad Wilii”

Klausykis „Znad Wilii” čia. Radijas internetu | Tiesioginė transliacija nemokamai! Visos Lietuvos radijo stotys | M1, Radiocentras, RusRadio, Žinių Radijas internete


Išsamiau apie „Znad Wilii”

Radijo stotis „Znad Wilii“ jau 20 metų Lietuvoje transliuoja programą lenkų kalba. „Znad Wilii“ domisi tautinėms mažumoms aktualiomis problemomis, o prie šių diskusijų radijo eteryje galite prisijungti ir jūs!

Radijo stotis remia įvairias kultūrines ir socialines akcijas, susijusias su tautinėmis mažumomis, Vilniaus mieste ir aplink jį. Radijo stotis „Znad Wilii“ siekia kurti dialogą tarp skirtingų tautinių tapatybių žmonių ir skatinti tarpusavio supratimą. Jau 20 metų Vilniaus krašto gyventojai gali klausytis žinių ir įvairių pokalbių laidų lenkų kalba „Znad Wilii“ radijo eteryje.

Radijo stotis bus įdomi visiems lenkiškai suprantantiems ir besidomintiems lenkų tautine mažuma Lietuvoje. Jei šiuo metu gyvenate ne Vilniaus krašte – radijo transliacijos jus gali pasiekti internetu. Čia išgirsite naujausią informaciją apie įvairius lenkų kultūros renginius Vilniaus krašte, susipažinsite su svarbiausiomis lenkų mažumos problemomis ir galėsite prisijungti prie atviro dialogo, kurį stengiasi palaikyti radijo stoties komanda.

Radijo stoties tąsa – informacinis portalas zw.lt, kuris skelbia Lietuvos ir Vilniaus krašto naujienas lenkų kalba. Svarbiausios jų pasiekia ir radijo eterį. Prisijungti prie naujienų portalo pildymo galite ir jūs – fotografuokite, filmuokite, aprašykite įdomius pastebėtus įvykius ar praneškite apie savo organizuojamą renginį, susijusį su lenkų papročiais, tradicijomis ir jūsų naujiena papildys zw.lt portalo naujienų skiltį. 

Radijo stoties „Znad Wilii” FM dažniai

MiestasDažnis FM bangomis
Vilnius103.8 MHz

Grojaraštis

1-ZW-
-ZW-
-ZW-(prieš 2 minutes)
2GRZEGORZ HYZY O PANI!
GRZEGORZ HYZY O PANI!
GRZEGORZ HYZY O PANI!(prieš 5 minutes)
3-ZW-
-ZW-
-ZW-(prieš 5 minutes)
4KAYAH & GORAN BREGOVIC PRAWY DO LEWEGO
KAYAH & GORAN BREGOVIC PRAWY DO LEWEGO
KAYAH & GORAN BREGOVIC PRAWY DO LEWEGO(prieš 8 minutes)
5-ZW-
-ZW-
-ZW-(prieš 11 minučių)
6RYSZARD RYNKOWSKI SPIEWAJACO
RYSZARD RYNKOWSKI SPIEWAJACO
RYSZARD RYNKOWSKI SPIEWAJACO(prieš 15 minučių)
7-ZW-
-ZW-
-ZW-(prieš 15 minučių)
8ADAM STACHOWIAK WRACAM CO NOC
ADAM STACHOWIAK WRACAM CO NOC
ADAM STACHOWIAK WRACAM CO NOC(prieš 19 minučių)
9-ZW-
-ZW-
-ZW-(prieš 25 minutes)
10CLEO DOM
CLEO DOM
CLEO DOM(prieš 29 minutes)
Eteryje: -ZW-
Radijo stotis „Znad Wilii”
2 klausytojų šią valandą
290 viso perklausų