Radijo stotis „Znad Wilii”

Klausykis „Znad Wilii” čia. Radijas internetu | Tiesioginė transliacija nemokamai! Visos Lietuvos radijo stotys | M1, Radiocentras, RusRadio, Žinių Radijas internete


Išsamiau apie „Znad Wilii”

Radijo stotis „Znad Wilii“ jau 20 metų Lietuvoje transliuoja programą lenkų kalba. „Znad Wilii“ domisi tautinėms mažumoms aktualiomis problemomis, o prie šių diskusijų radijo eteryje galite prisijungti ir jūs!

Radijo stotis remia įvairias kultūrines ir socialines akcijas, susijusias su tautinėmis mažumomis, Vilniaus mieste ir aplink jį. Radijo stotis „Znad Wilii“ siekia kurti dialogą tarp skirtingų tautinių tapatybių žmonių ir skatinti tarpusavio supratimą. Jau 20 metų Vilniaus krašto gyventojai gali klausytis žinių ir įvairių pokalbių laidų lenkų kalba „Znad Wilii“ radijo eteryje.

Radijo stotis bus įdomi visiems lenkiškai suprantantiems ir besidomintiems lenkų tautine mažuma Lietuvoje. Jei šiuo metu gyvenate ne Vilniaus krašte – radijo transliacijos jus gali pasiekti internetu. Čia išgirsite naujausią informaciją apie įvairius lenkų kultūros renginius Vilniaus krašte, susipažinsite su svarbiausiomis lenkų mažumos problemomis ir galėsite prisijungti prie atviro dialogo, kurį stengiasi palaikyti radijo stoties komanda.

Radijo stoties tąsa – informacinis portalas zw.lt, kuris skelbia Lietuvos ir Vilniaus krašto naujienas lenkų kalba. Svarbiausios jų pasiekia ir radijo eterį. Prisijungti prie naujienų portalo pildymo galite ir jūs – fotografuokite, filmuokite, aprašykite įdomius pastebėtus įvykius ar praneškite apie savo organizuojamą renginį, susijusį su lenkų papročiais, tradicijomis ir jūsų naujiena papildys zw.lt portalo naujienų skiltį. 

Radijo stoties „Znad Wilii” FM dažniai

MiestasDažnis FM bangomis
Vilnius103.8 MHz

Grojaraštis

1MARCIN MACIEJCZAK JAK GDYBY NIC
MARCIN MACIEJCZAK JAK GDYBY NIC
MARCIN MACIEJCZAK JAK GDYBY NIC(prieš minutę)
2-ZW-
-ZW-
-ZW-(prieš 2 minutes)
3RZW INST 17
RZW INST 17
RZW INST 17(prieš 2 minutes)
4EDYTA GORNIAK NIE ZAPOMNIJ
EDYTA GORNIAK NIE ZAPOMNIJ
EDYTA GORNIAK NIE ZAPOMNIJ(prieš 5 minutes)
5-ZW-
-ZW-
-ZW-(prieš 5 minutes)
6VARIUS MANX POCALUJ NOC
VARIUS MANX POCALUJ NOC
VARIUS MANX POCALUJ NOC(prieš 9 minutes)
7-ZW-
-ZW-
-ZW-(prieš 9 minutes)
8NATALIA SZROEDER POWINNAM?
NATALIA SZROEDER POWINNAM?
NATALIA SZROEDER POWINNAM?(prieš 12 minučių)
9-ZW-
-ZW-
-ZW-(prieš 13 minučių)
10KASIA KOWALSKA SPOWIEDZ
KASIA KOWALSKA SPOWIEDZ
KASIA KOWALSKA SPOWIEDZ(prieš 16 minučių)
Eteryje: MARCIN MACIEJCZAK JAK GDYBY NIC
Radijo stotis „Znad Wilii”
1 klausytojų šią valandą
3,524 viso perklausų