Radijo stotis „Znad Wilii”

Klausykis „Znad Wilii” čia. Radijas internetu | Tiesioginė transliacija nemokamai! Visos Lietuvos radijo stotys | M1, Radiocentras, RusRadio, Žinių Radijas internete


Išsamiau apie „Znad Wilii”

Radijo stotis „Znad Wilii“ jau 20 metų Lietuvoje transliuoja programą lenkų kalba. „Znad Wilii“ domisi tautinėms mažumoms aktualiomis problemomis, o prie šių diskusijų radijo eteryje galite prisijungti ir jūs!

Radijo stotis remia įvairias kultūrines ir socialines akcijas, susijusias su tautinėmis mažumomis, Vilniaus mieste ir aplink jį. Radijo stotis „Znad Wilii“ siekia kurti dialogą tarp skirtingų tautinių tapatybių žmonių ir skatinti tarpusavio supratimą. Jau 20 metų Vilniaus krašto gyventojai gali klausytis žinių ir įvairių pokalbių laidų lenkų kalba „Znad Wilii“ radijo eteryje.

Radijo stotis bus įdomi visiems lenkiškai suprantantiems ir besidomintiems lenkų tautine mažuma Lietuvoje. Jei šiuo metu gyvenate ne Vilniaus krašte – radijo transliacijos jus gali pasiekti internetu. Čia išgirsite naujausią informaciją apie įvairius lenkų kultūros renginius Vilniaus krašte, susipažinsite su svarbiausiomis lenkų mažumos problemomis ir galėsite prisijungti prie atviro dialogo, kurį stengiasi palaikyti radijo stoties komanda.

Radijo stoties tąsa – informacinis portalas zw.lt, kuris skelbia Lietuvos ir Vilniaus krašto naujienas lenkų kalba. Svarbiausios jų pasiekia ir radijo eterį. Prisijungti prie naujienų portalo pildymo galite ir jūs – fotografuokite, filmuokite, aprašykite įdomius pastebėtus įvykius ar praneškite apie savo organizuojamą renginį, susijusį su lenkų papročiais, tradicijomis ir jūsų naujiena papildys zw.lt portalo naujienų skiltį. 

Radijo stoties „Znad Wilii” FM dažniai

MiestasDažnis FM bangomis
Vilnius103.8 MHz

Grojaraštis

1WILKI BOHEMA
WILKI BOHEMA
WILKI BOHEMA(prieš 3 minutes)
2ANIA KARWAN DZIEKI TOBIE
ANIA KARWAN DZIEKI TOBIE
ANIA KARWAN DZIEKI TOBIE(prieš 7 minutes)
3LADY PANK MARCHEWKOWE POLE
LADY PANK MARCHEWKOWE POLE
LADY PANK MARCHEWKOWE POLE(prieš 11 minučių)
4-ZW-
-ZW-
-ZW-(prieš 11 minučių)
5MARTA PODULKA NIEODKRYTY LAD
MARTA PODULKA NIEODKRYTY LAD
MARTA PODULKA NIEODKRYTY LAD(prieš 14 minučių)
6PAWEL DOMAGALA POPATRZ NA MNIE
PAWEL DOMAGALA POPATRZ NA MNIE
PAWEL DOMAGALA POPATRZ NA MNIE(prieš 18 minučių)
7BRATHANKI SIEBIE DAM PO SLUBIE
BRATHANKI SIEBIE DAM PO SLUBIE
BRATHANKI SIEBIE DAM PO SLUBIE(prieš 21 minutes)
8DARIA ZAWIALOW HELSINKI
DARIA ZAWIALOW HELSINKI
DARIA ZAWIALOW HELSINKI(prieš 24 minutes)
9-ZW-
-ZW-
-ZW-(prieš 24 minutes)
10PAULLA OD DZIS
PAULLA OD DZIS
PAULLA OD DZIS(prieš 27 minutes)
Eteryje: WILKI BOHEMA
Radijo stotis „Znad Wilii”
1 klausytojų šią valandą
1,523 viso perklausų