Radijo stotis „Žinių radijas”

Įsijunkite „Žinių radiją“ internete ir pirmi išgirskite Lietuvos, užsienio naujienas. Klausykitės ne tik žinių, bet ir pokalbių, diskusijų laidų, interviu! Darbo dienomis jus pasieks naujausi informaciniai pranešimai, žinių laidos yra nuolat papildomos, įvykiai Lietuvoje ir pasaulyje apžvelgiami beveik realiu laiku.

Įsijungę „Žinių radijas“ nepraleisite nė mažiausio informacijos trupinėlio! Tai stotis tiems, kurie domisi Lietuvos ir užsienio aktualijomis ir nori viską išgirsti patys pirmi.

Įsikūrusi 2000 metais „Žinių radijo“ tarnyba pradėjo transliuoti žinias kas 20 minučių. Po poros metų atsirado muzikiniai intarpai, tačiau žinios ir informacija buvo ir liko kertiniu „Žinių radijo“ akmeniu. Dabar žinių laidas darbo dienomis išgirsite kas 30 minučių, o vakarais ir naktimis galėsite klausytis retransliuojamų „Laisvės radijo“ laidų rusų kalba, taigi transliacijos nenutrūksta kiaurą parą.

Darbo dienomis jus pasieks naujausi informaciniai pranešimai, žinių laidos yra nuolat papildomos, įvykiai Lietuvoje ir pasaulyje apžvelgiami beveik realiu laiku. O tarp žinių jus sudomins įvairios pokalbių, diskusijų laidos ar interviu su politikais, mokslininkais, apžvalgininkais. Ne veltui „Žinių radijo“ šūkis – „Žinojimas keičia“, ši radijo stotis jus pakvies diskusijon aktualiais visuomenės klausimais. Skambindami studijon galėsite išsakyti ir savo nuomonę aptariama tema ar užduoti rūpimą klausimą ekspertui.

Jonas
Jonasprieš 2 metus
Žinių radijo signalas Utenoje kaip būdavo tarybiniais laikais , klausantis Amerikos balso, pastoviai nubanguoja ,
vytas
vytasprieš 2 metus
labai puiki radijo stotis,bet pas mus,Liubave (Kalvarijos sav),sunkiai girdima
Kriste
Kristeprieš 2 metus
Sporto komentatorius labai garsiai kvėpuoja skaitydamas žinias, net nemalonu klausyti :(
Augusta
Augustaprieš 2 metus
Gerb. R. Valatka, Jus gerai ir teisingai dėstote savo mintis per radiją, bet gal galėtumėt nuoširdžiau ir be kandžios kritikos teikti pasiūlymus valdžiai. Dabar reikėtų siūlyti, kad kiekvienas Seimo narys ruoštų mažiausiai po vieną, o ir po kelis įstatymų projektus ir stebėtų visos kadencijos eigoje jų įgyvendinimą, tai padėtų Seimo narių padidinti darbingumą bei jų dalykinį aktyvumą. Dabar gi kai kurie Seimo nariai įdomiai praleidžia net visos kadencijos laiką nieko nenuveikdami.
Vilius
Viliusprieš 2 metus
Kur dingo Laisvės radijas nuo 22 val.!?
Algirdas
Algirdasprieš 2 metus
Laidų vedėjams, kurie veda aktualijų, politiniais klausimais laidas siūlyčiau, jei supranta rusiškai, pasiklausyti Radio svoboda laidų ir pasimokyti kaip reikia vesti laidas, o ne piršti savo nuomonę ir bandyti parodyti , koks aš, "vedėjas" gudrutis, kiek aš daug žinau. Kaune, kaip pastebėjo kitas klausytojas, labai "lipa" kitos stotys. Dažnai kažkodėl , kaip ir šiąnakt, stotis tyli, nėra Svoboda retransliacijos. Gaila.
Rytu propogandos vejas
Rytu propogandos vejasprieš 2 metus
Vis stipreja ir jau darosi aisku,kad rudeni virs audra.
Linas
Linasprieš 2 metus
labai blogai vertinu Musnicko pastangas neleisti Žinių rwdijo klausytojams skambinti į radijo studiją ir išsakyti savo nuomones vykstančios radijo laidos gvildenamomis temomis.Kiti laidų vedėjai nieko nepralaimi kai elgiasi priešingai negu R.M.,O LAIDOS TAMPA TIK IDOMESNĖS. A.Rakauskas tikrai galėtų įtikinti ir pakeisti tokį Musnicko elgesį.
asilas
asilasprieš 3 metus
Kodel negraina?
audra
audraprieš 3 metus
Gaila ,kad nebetransliuojamos LNK zinios 18:30.
beglys
beglysprieš 3 metus
Sunku net patiketi,kad ir cia jau seimininkauja kremliaus berniukai..laidoje apie sajungininko ataka pries asado- putino maitvanagius, vedantysis galimai izuliai uzdarbiavo sidabrinius.geda.
raimundas pileckas
raimundas pileckasprieš 3 metus
man labai patiko moters laida apie rytieciu mentaliteta
Vytautas
Vytautasprieš 3 metus
Man primena vokeciu fasizma kai uz viena nuzudyta voketi buvo iszudomas visas kaimas ir cia del keliu girtuokliu yra apribojamos visu normaliu zmoniu teises, ar lietuva negrimzta i fasizma.
saulius
sauliusprieš 3 metus
Nera LNK ziniu nebeikia ir ziniu radijo
VĮ Prienų miškų urėdijos miškininkai
VĮ Prienų miškų urėdijos miškininkaiprieš 3 metus
VĮ Prienų miškų urėdijos miškininkai DĖKOJA Žinių radijui už parengtą ir 2017 m. vasario 28 dieną transliuotą laidą Lietuvos miškų reformos tema, kurios metu buvo paviešinti Aplinkos ministerijos rengiamos Lietuvos miškų ūkio reformos esminiai trūkumai ir visiškas nepasiruošimas.
Marija
Marijaprieš 3 metus
Paskutinėmis dienomis Jūsų nėra, neveikia internetu jūsų radijas:(
Jonas
Jonasprieš 3 metus
Norėtūsi paprašyti gerb.R.Musnicką kad savo laidų patobulinimui,paivairinimui radijo klausytojams duotų galimybę paskambinti į radijo studiją
Linas
Linasprieš 3 metus
ypač patinka Aurimo Perednio vedamos radijo laidos.Ačiu jam
Irena
Irenaprieš 3 metus
gauti kazkokia parama dabar yra neimanoma,jei 2 asmenu seimai susidaro daugiau negu 306 eurai(1 asm 153 eur}.tad tegul politikai neaiskina kad yra remiamos mazas pajamas gaunancios seimos.Net tos kruopos ir "auksiniai" miltai nepriklauso
janina
janinaprieš 3 metus
kodel negirdeti 93.4 bangomis z r
Vilius
Viliusprieš 3 metus
Puiki radijo stotis! Mašinoje ji nuolat įjungta. Laidos labai įdomios, diskusijos demokratiškos. Labai gerai, kad vakare ir per naktį transliuojamas laisvės radijas. Išgirdęs diskusijas ten, galiu susidaryti vaizdą apie mąstyseną priešų stovykloje. Kam nepatinka žinių radijas, gali įsijungti russjoje radio. Gaus sielos atgaivą.
nerijus
nerijusprieš 3 metus
kubilius vel apsimelavo ka paskola paeme brangia ir tai buvo geriau, Lietuvai krizes metu, ir tipo mes pirmi todel isejom nei Latviai, nu trina suda ir neraudonuoja, todel ir seedi opozicijoj ten jam ir vieta!
vytautas
vytautasprieš 3 metus
šitas radijas galutinai apsišiko pirmadienio laidoje nuo13 val . gal laikas rakauskui eiti į užtarnautą pensiją ? klausiausi nuo pat jos užgimimo . o ka dabar girdžiu ? ar verta klausytis senolio svaičiojimų penktadieniais ? aš taip pat senis , man 71. laukiu kritikos o galbut ižeidinėjamų. ne tokios Lietuvos laukiau daug dešimtmečių. jaunimas, ką jūs galvojate?
Wasp
Waspprieš 3 metus
Stotis patinka, tik čia , Kaune, labai trukdoma, neįmanoma klausytis, kitos stotys apsupo iš abiejų pusių.
Huracijus
Huracijusprieš 3 metus
Labai informatyvi ir puiki radijo stotis.Labai puikios 10 min.su Rimvydu Valadka.Tik turiu pastebėti,kad Rimvydo balsas iš ankstyvo ryto truputį gergždžia,todėl laidos redaktorių prašau paruoškite p.Valatkai pirmadienio rytais stiklinę šiltos arbatos.
Huracijus
Huracijusprieš 3 metus
Labai informatyvi ir puiki radijo stotis.Labai puikios 10 min.su Rimvydu Valadka.Tik turiu pastebėti,kad Rimvydo balsas iš ankstyvo ryto truputį gergždžia,todėl laidos redaktorių prašau paruoškite p.Valatkai pirmadienio rytais stiklinę šiltos arbatos.
Žinių klausytojas
Žinių klausytojasprieš 3 metus
Susidaro įspūdis, jog Lietuvos intelegentijai "madinga" gailėtis žydų, madinga galvą pastoviai kasdien barstyti "pelenais" - tai tapo COOL. p.s. kokio "velnio" ivaškevičių berniukui prireikė Izraelyje - skridau lėktuvu iš Izraelio - gal ruošiasi statyti pjesę, išleisti knygą. p.s. 2 ar gali ivaškevičių berniukas (kuriam dabar ~40 metų) atsiminti ištuštėjusius Molėtus ????
gintas
gintasprieš 3 metus
Niekada nepaliksiu jokiu pinigu , padavejas gauna alga . Kodel nepaliekat MAXIMOS kasininkei ?
ratautis
ratautisprieš 3 metus
Visi kas nori diskutuoti tokiomis temomis,pirmiausia tegul pasiskaito V.Suvorovo ir R.Kalyčio knygas gal tada mažiau bus į lankas.Patarčiau kuo skubiau tai padaryti esantiems ir busimiems bet kokioje valdžioje,o tuo labiau kariškiams.
Nijolė
Nijolėprieš 4 metus
Klausausi jūsų dabar ir per radiją, ir internetu. Labai gera laida. Bet pas mus jau sninga! Kretingoje :)
vajeeetaaau!
vajeeetaaau!prieš 4 metus
Kuo toliau,tuo labiau vakaras, klausantis rusu laisves radijo,darosi nuobodybe.idomu,kas mus prievartauja tai klausyti?
rimantas
rimantasprieš 4 metus
kas liečia žinias ir aktualias laidas kasdieniam gyvenimui tikrai viena geriausių laidų, bet kas liečia apmąstymus apie dvasinius dalykus pvz. verslumo dvasia - kaž kaip norėtųsi patarti pasinaudojus Krylovo pasakėčią - tegu batus siuva batsiuvys, o pyragus kepa kepėjas
dar alfa
dar alfaprieš 4 metus
Ottai aciu uz tuos maoriu rashtus prie vardo.turiu dar ant kuno laisvos vietos,tai pasidarysiu tokia tatuiruote....
alfoncas
alfoncasprieš 4 metus
Diena viskas tvarkoje,bet vakare rusu laisves (???)radijas jau darosi ne i tema.numetate nuobodybe,kaip shuniui kaula ir labanakt.
Furistas
Furistasprieš 4 metus
Klausau visur ir visada europoje !
janina
janinaprieš 5 metus
kokiomis bangomis transliuojama Kedainiuose?
UFOnautas
UFOnautasprieš 5 metus
Geras Naujenos :-)
Martynas
Martynasprieš 5 metus
mldc žinių radijas geriausia radija
juozas
juozasprieš 5 metus
klausau ir netikiu ,pas mus yra parduotuves "viskas uz doleri"kokiu stebuklu ten yra...
Birutė
Birutėprieš 5 metus
Pastovus trukdymas
Eteryje: < Radijas neteikia informacijos >
Klausotės „Žinių radijas”
0 klausytojų šią valandą
281,203 viso perklausų