Radijo stotis „Žinių radijas”

Įsijunkite „Žinių radiją“ internete ir pirmi išgirskite Lietuvos, užsienio naujienas. Klausykitės ne tik žinių, bet ir pokalbių, diskusijų laidų, interviu! Darbo dienomis jus pasieks naujausi informaciniai pranešimai, žinių laidos yra nuolat papildomos, įvykiai Lietuvoje ir pasaulyje apžvelgiami beveik realiu laiku.


Išsamiau apie „Žinių radijas”

Įsijungę „Žinių radijas“ nepraleisite nė mažiausio informacijos trupinėlio! Tai stotis tiems, kurie domisi Lietuvos ir užsienio aktualijomis ir nori viską išgirsti patys pirmi.

Įsikūrusi 2000 metais „Žinių radijo“ tarnyba pradėjo transliuoti žinias kas 20 minučių. Po poros metų atsirado muzikiniai intarpai, tačiau žinios ir informacija buvo ir liko kertiniu „Žinių radijo“ akmeniu. Dabar žinių laidas darbo dienomis išgirsite kas 30 minučių, o vakarais ir naktimis galėsite klausytis retransliuojamų „Laisvės radijo“ laidų rusų kalba, taigi transliacijos nenutrūksta kiaurą parą.

Darbo dienomis jus pasieks naujausi informaciniai pranešimai, žinių laidos yra nuolat papildomos, įvykiai Lietuvoje ir pasaulyje apžvelgiami beveik realiu laiku. O tarp žinių jus sudomins įvairios pokalbių, diskusijų laidos ar interviu su politikais, mokslininkais, apžvalgininkais. Ne veltui „Žinių radijo“ šūkis – „Žinojimas keičia“, ši radijo stotis jus pakvies diskusijon aktualiais visuomenės klausimais. Skambindami studijon galėsite išsakyti ir savo nuomonę aptariama tema ar užduoti rūpimą klausimą ekspertui.

Radijo stoties „Žinių radijas” FM dažniai

MiestasDažnis FM bangomis
Vilnius97.3 MHz
Kaunas104.9 MHz
Klaipėda102.2 MHz
Alytus95.3 MHz
Biržai96.0 MHz
Druskininkai100.0 MHz
Ignalina95.4 MHz
Marijampolė93.4 MHz
Mažeikiai96.4 MHz
Panevėžys107.9 MHz
Šiauliai97.0 MHz
Tauragė104.8 MHz
Ukmergė100.6 MHz
Utena92.3 MHz
Visaginas103.7 MHz
Eteryje: < Radijas neteikia informacijos >
Radijo stotis „Žinių radijas”
1 klausytojų šią valandą
311,823 viso perklausų