Radijo stotis „Kelyje (Klaipėda)” | Radijas internetu - online

Daugiausia dėmesio radijo stotis skiria vairuojantiems savo klausytojams. Radijo stotis „Kelyje“ transliuoja visiems vairuojantiems! Klasydami "Kelyje" kartu paniūniuoti galėsite su mėgstamais lietuvių ir užsienio atlikėjais.


Išsamiau apie „Kelyje (Klaipėda)”

„Kelyje (Klaipėda)" radijo stotis - Geriausias radijas internetu ir radijo stotis Klaipėdoje

Ar ieškote geriausio radijo internete? "Kelyje (Klaipėda)" yra jūsų atsakymas! Mūsų radijo stotis siūlo išskirtinį muzikos pasirinkimą, kurį galite klausytis internetu, nemokamai ir tiesiogiai. Nesvarbu, ar mėgstate populiariąją muziką, ar ieškote alternatyvų, mūsų radijas internetu patenkins jūsų skonio reikalavimus. Lietuviška radijo stotis „Kelyje" žada puikią muziką, aktualias žinias ir pramogas. Prisijunkite prie mūsų klausytojų ir patirkite kokybišką radijo transliaciją, kuriai pritariame tūkstančiai klausytojų visoje šalyje.

Unikalus radijo projektas, akimirksniu išpopuliarėjęs vairuojančių radijo klausytojų tarpe, savo transliacijas 2000-aisiais metais pradėjo Kaune, tačiau jau po trijų metų suskambo Vilniuje ir Klaipėdoje.

Radijo stotis „Kelyje“ transliuoja visiems vairuojantiems! Tik čia išgirsite naujausius pranešimus apie eismo sąlygas jūsų mieste, netikėtus kamščius ar avarijas, o aplenkę spūstį galėsite klausytis mėgstamų dainų ar spėlioti viktorinos atsakymus.

 

 

Radijo stoties „Kelyje (Klaipėda)” FM dažniai

MiestasDažnis FM bangomis
Klaipėda99.8 MHz
Eteryje: < Radijas neteikia informacijos >
Radijo stotis „Kelyje (Klaipėda)”
2 klausytojų šią valandą
601,738 viso perklausų