Radijo stotis „Kelyje (Klaipėda)”

Daugiausia dėmesio radijo stotis skiria vairuojantiems savo klausytojams. Radijo stotis „Kelyje“ transliuoja visiems vairuojantiems! Klasydami "Kelyje" kartu paniūniuoti galėsite su mėgstamais lietuvių ir užsienio atlikėjais.


Išsamiau apie „Kelyje (Klaipėda)”

Radijo stotis „Kelyje“ transliuoja visiems vairuojantiems! Tik čia išgirsite naujausius pranešimus apie eismo sąlygas jūsų mieste, netikėtus kamščius ar avarijas, o aplenkę spūstį galėsite klausytis mėgstamų dainų ar spėlioti viktorinos atsakymus.

Unikalus radijo projektas, akimirksniu išpopuliarėjęs vairuojančių radijo klausytojų tarpe, savo transliacijas 2000-aisiais metais pradėjo Kaune, tačiau jau po trijų metų suskambo Vilniuje ir Klaipėdoje.

Daugiausia dėmesio radijo stotis skiria vairuojantiems savo klausytojams. Klaipėdos „Kelyje“ išgirsite visas su kelių eismo taisyklėmis susijusias naujienas, sužinosite apie uostamiestyje įvykusias avarijas, kamščius ar ilgalaikius kelio darbus ir galėsite pasirinkti optimalų maršrutą, kad nereiktų savo kailiu tikrinti, ką reiškia stovėti kamštyje valandą, kai įprastai šiai kelio atkarpai įveikti užtenka vos 20 minučių.

Žinoma, be specialaus, vairuojantiems skirto turinio, radijas siūlo ir įprastinę programą: žinių laidos jus informuos apie svarbiausius įvykius iš viso pasaulio, ilgas valandas už vairo prablaškys konkursai, viktorinos ir interaktyvūs žaidimai, o kartu paniūniuoti galėsite su mėgstamais lietuvių ir užsienio atlikėjais.

Nepamirškite, kad įsijungę radiją internete galėsite pirmieji išgirsti kokia eismo situacija Klaipėdoje, taip pat paskambinę į studiją informuoti kitus vairuotojus, jei prieš jūsų akis ką tik įvyko avarija ar užstrigote netikėtoje spūstyje.

 

Radijo stoties „Kelyje (Klaipėda)” FM dažniai

MiestasDažnis FM bangomis
Klaipėda99.8 MHz
Eteryje: < Radijas neteikia informacijos >
Radijo stotis „Kelyje (Klaipėda)”
1 klausytojų šią valandą
594,044 viso perklausų