Radijo stotis „Rusradio LT”

Nesvarbu, ar esate rusakalbis, ar mokotės rusų kalbos, ar tiesiog mėgstate rusišką muziką – „RusRadio LT“ tiks visiems, o klausytis internetu yra labai patogu ir paprasta. Ieškantiems senų gerų rusiškų hitų – daugiau ieškoti nebereikia. Juos išgirsite įsijungę „RusRadio LT“.


Išsamiau apie „Rusradio LT”

„RusRadio LT“ (buvęs Russkoje Radio) – tai pirmoji radijo stotis Lietuvoje, kuri yra transliuojama tik rusų kalba. Klausydami galėsite išgirsti ir žinių tarnybų parengtų pranešimų ir pasiklausyti mėgstamų rusiškų dainų. Nesvarbu, ar esate rusakalbis, ar mokotės rusų kalbos, ar tiesiog mėgstate rusišką muziką – „RusRadio LT“ tiks visiems, o klausytis internetu yra labai patogu ir paprasta.

Informatyvios laidos praneš viską, ką reikia žinoti apie politinius, kultūrinius ar kitus įvykius Lietuvoje ir pasaulyje. „RusRadio LT“ kolektyvas – tai profesionalų būrys. Čia išgirsite ir atrasite geriausius pranešėjus, įdomiausias laidas, greitai ir kokybiškai pateikiamas naujienas. „RusRadio LT“ kolektyvas nuolat stengiasi, kad jus pasiektų tik profesionaliai ir atsakingai parengtas turinys.

Ieškantiems senų gerų rusiškų hitų – daugiau ieškoti nebereikia. Juos išgirsite įsijungę „RusRadio LT“. Čia skamba tiek laiko patikrintos ir visų mėgstamos melodijos, tiek ir ką tik pasirodę muzikiniai kūriniai. Radijas internetu leis neatsilikti nuo muzikinių naujienų, o tikrus melomanus džiugins tai, kad klausydami išgirsite ir apie numatomus mėgstamų atlikėjų koncertus, o gal net pavyks laimėti bilietą į vieną iš jų?

Grojaraštis

1ELKA - Mne Legko
Mne Legko
ELKA(prieš 2 minutes)
2RUSRADIO LT
RUSRADIO LT
RUSRADIO LT(prieš 3 minutes)
3FOGEL - Privychka
Privychka
FOGEL(prieš 6 minutes)
4JAROSLAV EVDOKIMOV - Kaliny Kust
Kaliny Kust
JAROSLAV EVDOKIMOV(prieš 10 minučių)
5RUSRADIO LT
RUSRADIO LT
RUSRADIO LT(prieš 11 minučių)
6KOTMOS - Cherez Nedeliu
Cherez Nedeliu
KOTMOS(prieš 13 minučių)
7RUSRADIO LT
RUSRADIO LT
RUSRADIO LT(prieš 14 minučių)
8NIKOLAJ BASKOV - Den Rozhdenija
Den Rozhdenija
NIKOLAJ BASKOV(prieš 17 minučių)
9RUSRADIO LT
RUSRADIO LT
RUSRADIO LT(prieš 18 minučių)
10DABRO - Na Kryshe
Na Kryshe
DABRO(prieš 21 minutes)
Eteryje: ELKA - Mne Legko
Radijo stotis „Rusradio LT”
1 klausytojų šią valandą
723,702 viso perklausų