Radijo stotis „Rusradio LT”

Nesvarbu, ar esate rusakalbis, ar mokotės rusų kalbos, ar tiesiog mėgstate rusišką muziką – „RusRadio LT“ tiks visiems, o klausytis internetu yra labai patogu ir paprasta. Ieškantiems senų gerų rusiškų hitų – daugiau ieškoti nebereikia. Juos išgirsite įsijungę „RusRadio LT“.


Išsamiau apie „Rusradio LT”

„RusRadio LT“ (buvęs Russkoje Radio) – tai pirmoji radijo stotis Lietuvoje, kuri yra transliuojama tik rusų kalba. Klausydami galėsite išgirsti ir žinių tarnybų parengtų pranešimų ir pasiklausyti mėgstamų rusiškų dainų. Nesvarbu, ar esate rusakalbis, ar mokotės rusų kalbos, ar tiesiog mėgstate rusišką muziką – „RusRadio LT“ tiks visiems, o klausytis internetu yra labai patogu ir paprasta.

Informatyvios laidos praneš viską, ką reikia žinoti apie politinius, kultūrinius ar kitus įvykius Lietuvoje ir pasaulyje. „RusRadio LT“ kolektyvas – tai profesionalų būrys. Čia išgirsite ir atrasite geriausius pranešėjus, įdomiausias laidas, greitai ir kokybiškai pateikiamas naujienas. „RusRadio LT“ kolektyvas nuolat stengiasi, kad jus pasiektų tik profesionaliai ir atsakingai parengtas turinys.

Ieškantiems senų gerų rusiškų hitų – daugiau ieškoti nebereikia. Juos išgirsite įsijungę „RusRadio LT“. Čia skamba tiek laiko patikrintos ir visų mėgstamos melodijos, tiek ir ką tik pasirodę muzikiniai kūriniai. Radijas internetu leis neatsilikti nuo muzikinių naujienų, o tikrus melomanus džiugins tai, kad klausydami išgirsite ir apie numatomus mėgstamų atlikėjų koncertus, o gal net pavyks laimėti bilietą į vieną iš jų?

Grojaraštis

1ELENA TEMNIKOVA - Dushit Juvelirka
Dushit Juvelirka
ELENA TEMNIKOVA(prieš 2 minutes)
2ALEKSEEV - Revnost
Revnost
ALEKSEEV(prieš 4 minutes)
3RUSRADIO LT
RUSRADIO LT
RUSRADIO LT(prieš 5 minutes)
4ANNA SEDOKOVA - Uvlechenie
Uvlechenie
ANNA SEDOKOVA(prieš 8 minutes)
5ZIVERT - Jtl
Jtl
ZIVERT(prieš 11 minučių)
6RUSRADIO LT
RUSRADIO LT
RUSRADIO LT(prieš 15 minučių)
7RUKI VVERH - K Chiortu Etu Gordost
K Chiortu Etu Gordost
RUKI VVERH(prieš 18 minučių)
8ZHASMIN - Ty Mojo Mojo
Ty Mojo Mojo
ZHASMIN(prieš 22 minutes)
9VALERIJ MELADZE - Tekila-Liubovj
Tekila-Liubovj
VALERIJ MELADZE(prieš 25 minutes)
1030 02 - Primerom
Primerom
30 02(prieš 28 minutes)
Eteryje: ELENA TEMNIKOVA - Dushit Juvelirka
Radijo stotis „Rusradio LT”
2 klausytojų šią valandą
718,702 viso perklausų