Radijo stotis „Rusradio LT”

Nesvarbu, ar esate rusakalbis, ar mokotės rusų kalbos, ar tiesiog mėgstate rusišką muziką – „RusRadio LT“ tiks visiems, o klausytis internetu yra labai patogu ir paprasta. Ieškantiems senų gerų rusiškų hitų – daugiau ieškoti nebereikia. Juos išgirsite įsijungę „RusRadio LT“.


Išsamiau apie „Rusradio LT”

„RusRadio LT“ (buvęs Russkoje Radio) – tai pirmoji radijo stotis Lietuvoje, kuri yra transliuojama tik rusų kalba. Klausydami galėsite išgirsti ir žinių tarnybų parengtų pranešimų ir pasiklausyti mėgstamų rusiškų dainų. Nesvarbu, ar esate rusakalbis, ar mokotės rusų kalbos, ar tiesiog mėgstate rusišką muziką – „RusRadio LT“ tiks visiems, o klausytis internetu yra labai patogu ir paprasta.

Informatyvios laidos praneš viską, ką reikia žinoti apie politinius, kultūrinius ar kitus įvykius Lietuvoje ir pasaulyje. „RusRadio LT“ kolektyvas – tai profesionalų būrys. Čia išgirsite ir atrasite geriausius pranešėjus, įdomiausias laidas, greitai ir kokybiškai pateikiamas naujienas. „RusRadio LT“ kolektyvas nuolat stengiasi, kad jus pasiektų tik profesionaliai ir atsakingai parengtas turinys.

Ieškantiems senų gerų rusiškų hitų – daugiau ieškoti nebereikia. Juos išgirsite įsijungę „RusRadio LT“. Čia skamba tiek laiko patikrintos ir visų mėgstamos melodijos, tiek ir ką tik pasirodę muzikiniai kūriniai. Radijas internetu leis neatsilikti nuo muzikinių naujienų, o tikrus melomanus džiugins tai, kad klausydami išgirsite ir apie numatomus mėgstamų atlikėjų koncertus, o gal net pavyks laimėti bilietą į vieną iš jų?

Grojaraštis

1RUSRADIO LT
RUSRADIO LT
RUSRADIO LT(prieš 2 minutes)
2VAHTANG - Manila
Manila
VAHTANG(prieš 5 minutes)
3RUSRADIO LT
RUSRADIO LT
RUSRADIO LT(prieš 8 minutes)
4MAKSIM - Zabyvaj
Zabyvaj
MAKSIM(prieš 11 minučių)
5RUSRADIO LT
RUSRADIO LT
RUSRADIO LT(prieš 14 minučių)
6MISHA MARVIN - Gluboko
Gluboko
MISHA MARVIN(prieš 17 minučių)
7RUSRADIO LT
RUSRADIO LT
RUSRADIO LT(prieš 19 minučių)
8MAKSIM FADEEV, GRIGORIJ LEPS - Orly Ili Vorony
Orly Ili Vorony
MAKSIM FADEEV, GRIGORIJ LEPS(prieš 23 minutes)
9RUSRADIO LT
RUSRADIO LT
RUSRADIO LT(prieš 25 minutes)
10HENSY - Veriu V Luchshee
Veriu V Luchshee
HENSY(prieš 27 minutes)
Eteryje: RUSRADIO LT
Radijo stotis „Rusradio LT”
1 klausytojų šią valandą
722,450 viso perklausų