Radijo stotis „Rusradio LT”

Nesvarbu, ar esate rusakalbis, ar mokotės rusų kalbos, ar tiesiog mėgstate rusišką muziką – „RusRadio LT“ tiks visiems, o klausytis internetu yra labai patogu ir paprasta. Ieškantiems senų gerų rusiškų hitų – daugiau ieškoti nebereikia. Juos išgirsite įsijungę „RusRadio LT“.


Išsamiau apie „Rusradio LT”

„RusRadio LT“ (buvęs Russkoje Radio) – tai pirmoji radijo stotis Lietuvoje, kuri yra transliuojama tik rusų kalba. Klausydami galėsite išgirsti ir žinių tarnybų parengtų pranešimų ir pasiklausyti mėgstamų rusiškų dainų. Nesvarbu, ar esate rusakalbis, ar mokotės rusų kalbos, ar tiesiog mėgstate rusišką muziką – „RusRadio LT“ tiks visiems, o klausytis internetu yra labai patogu ir paprasta.

Informatyvios laidos praneš viską, ką reikia žinoti apie politinius, kultūrinius ar kitus įvykius Lietuvoje ir pasaulyje. „RusRadio LT“ kolektyvas – tai profesionalų būrys. Čia išgirsite ir atrasite geriausius pranešėjus, įdomiausias laidas, greitai ir kokybiškai pateikiamas naujienas. „RusRadio LT“ kolektyvas nuolat stengiasi, kad jus pasiektų tik profesionaliai ir atsakingai parengtas turinys.

Ieškantiems senų gerų rusiškų hitų – daugiau ieškoti nebereikia. Juos išgirsite įsijungę „RusRadio LT“. Čia skamba tiek laiko patikrintos ir visų mėgstamos melodijos, tiek ir ką tik pasirodę muzikiniai kūriniai. Radijas internetu leis neatsilikti nuo muzikinių naujienų, o tikrus melomanus džiugins tai, kad klausydami išgirsite ir apie numatomus mėgstamų atlikėjų koncertus, o gal net pavyks laimėti bilietą į vieną iš jų?

Grojaraštis

1DANYMUSE - Pticy
Pticy
DANYMUSE(prieš 2 minutes)
2RUSRADIO LT
RUSRADIO LT
RUSRADIO LT(prieš 3 minutes)
3DENIS KLIAVER - Tam Gde My Vdvojom
Tam Gde My Vdvojom
DENIS KLIAVER(prieš 6 minutes)
4BURITO - Megahit
Megahit
BURITO(prieš 9 minutes)
5ZIVERT - Jtl
Jtl
ZIVERT(prieš 11 minučių)
6RUSRADIO LT
RUSRADIO LT
RUSRADIO LT(prieš 12 minučių)
7KATIA ADUSHKINA - Limonad
Limonad
KATIA ADUSHKINA(prieš 15 minučių)
8NASTIA KUDRI & KRAVC - Infa 100
Infa 100
NASTIA KUDRI & KRAVC(prieš 17 minučių)
9RUSRADIO LT
RUSRADIO LT
RUSRADIO LT(prieš 17 minučių)
10IRINA DUBCOVA - Fakt
Fakt
IRINA DUBCOVA(prieš 20 minučių)
Eteryje: DANYMUSE - Pticy
Radijo stotis „Rusradio LT”
1 klausytojų šią valandą
716,862 viso perklausų