Radijo stotis „Rusradio LT”

Nesvarbu, ar esate rusakalbis, ar mokotės rusų kalbos, ar tiesiog mėgstate rusišką muziką – „RusRadio LT“ tiks visiems, o klausytis internetu yra labai patogu ir paprasta. Ieškantiems senų gerų rusiškų hitų – daugiau ieškoti nebereikia. Juos išgirsite įsijungę „RusRadio LT“.


Išsamiau apie „Rusradio LT”

„RusRadio LT“ (buvęs Russkoje Radio) – tai pirmoji radijo stotis Lietuvoje, kuri yra transliuojama tik rusų kalba. Klausydami galėsite išgirsti ir žinių tarnybų parengtų pranešimų ir pasiklausyti mėgstamų rusiškų dainų. Nesvarbu, ar esate rusakalbis, ar mokotės rusų kalbos, ar tiesiog mėgstate rusišką muziką – „RusRadio LT“ tiks visiems, o klausytis internetu yra labai patogu ir paprasta.

Informatyvios laidos praneš viską, ką reikia žinoti apie politinius, kultūrinius ar kitus įvykius Lietuvoje ir pasaulyje. „RusRadio LT“ kolektyvas – tai profesionalų būrys. Čia išgirsite ir atrasite geriausius pranešėjus, įdomiausias laidas, greitai ir kokybiškai pateikiamas naujienas. „RusRadio LT“ kolektyvas nuolat stengiasi, kad jus pasiektų tik profesionaliai ir atsakingai parengtas turinys.

Ieškantiems senų gerų rusiškų hitų – daugiau ieškoti nebereikia. Juos išgirsite įsijungę „RusRadio LT“. Čia skamba tiek laiko patikrintos ir visų mėgstamos melodijos, tiek ir ką tik pasirodę muzikiniai kūriniai. Radijas internetu leis neatsilikti nuo muzikinių naujienų, o tikrus melomanus džiugins tai, kad klausydami išgirsite ir apie numatomus mėgstamų atlikėjų koncertus, o gal net pavyks laimėti bilietą į vieną iš jų?

Grojaraštis

1RUSRADIO LT
RUSRADIO LT
RUSRADIO LT(prieš 33 minutes)
2POLINA GAGARINA - Dramy Bolshe Net
Dramy Bolshe Net
POLINA GAGARINA(prieš 35 minutes)
3RUSRADIO LT
RUSRADIO LT
RUSRADIO LT(prieš 35 minutes)
4BRAT - Se Lia Vi
Se Lia Vi
BRAT(prieš 38 minutes)
5DENIS KLIAVER - Holodno
Holodno
DENIS KLIAVER(prieš 42 minutes)
6TAMERLAN - Nashi Goroda(& Aliona Omargalijeva)
Nashi Goroda(& Aliona Omargalijeva)
TAMERLAN(prieš 44 minutes)
7RUSRADIO LT
RUSRADIO LT
RUSRADIO LT(prieš 44 minutes)
8ARTUR PIROZHKOV - Letim So Mnoj
Letim So Mnoj
ARTUR PIROZHKOV(prieš valandą)
9RUSRADIO LT
RUSRADIO LT
RUSRADIO LT(prieš valandą)
10EVA POLNA - Sneg
Sneg
EVA POLNA(prieš valandą)
Eteryje: RUSRADIO LT
Radijo stotis „Rusradio LT”
1 klausytojų šią valandą
715,178 viso perklausų