Radijo stotis „Rusradio LT”

Nesvarbu, ar esate rusakalbis, ar mokotės rusų kalbos, ar tiesiog mėgstate rusišką muziką – „RusRadio LT“ tiks visiems, o klausytis internetu yra labai patogu ir paprasta. Ieškantiems senų gerų rusiškų hitų – daugiau ieškoti nebereikia. Juos išgirsite įsijungę „RusRadio LT“.


Išsamiau apie „Rusradio LT”

„RusRadio LT“ (buvęs Russkoje Radio) – tai pirmoji radijo stotis Lietuvoje, kuri yra transliuojama tik rusų kalba. Klausydami galėsite išgirsti ir žinių tarnybų parengtų pranešimų ir pasiklausyti mėgstamų rusiškų dainų. Nesvarbu, ar esate rusakalbis, ar mokotės rusų kalbos, ar tiesiog mėgstate rusišką muziką – „RusRadio LT“ tiks visiems, o klausytis internetu yra labai patogu ir paprasta.

Informatyvios laidos praneš viską, ką reikia žinoti apie politinius, kultūrinius ar kitus įvykius Lietuvoje ir pasaulyje. „RusRadio LT“ kolektyvas – tai profesionalų būrys. Čia išgirsite ir atrasite geriausius pranešėjus, įdomiausias laidas, greitai ir kokybiškai pateikiamas naujienas. „RusRadio LT“ kolektyvas nuolat stengiasi, kad jus pasiektų tik profesionaliai ir atsakingai parengtas turinys.

Ieškantiems senų gerų rusiškų hitų – daugiau ieškoti nebereikia. Juos išgirsite įsijungę „RusRadio LT“. Čia skamba tiek laiko patikrintos ir visų mėgstamos melodijos, tiek ir ką tik pasirodę muzikiniai kūriniai. Radijas internetu leis neatsilikti nuo muzikinių naujienų, o tikrus melomanus džiugins tai, kad klausydami išgirsite ir apie numatomus mėgstamų atlikėjų koncertus, o gal net pavyks laimėti bilietą į vieną iš jų?

Grojaraštis

1RUSRADIO LT
RUSRADIO LT
RUSRADIO LT(prieš 6 minutes)
2VIA GRA - Cvetok I Nozh
Cvetok I Nozh
VIA GRA(prieš 9 minutes)
3MONATIK - Kruzhit
Kruzhit
MONATIK(prieš 13 minučių)
4HENSY - Pobolelo I Proshlo
Pobolelo I Proshlo
HENSY(prieš 15 minučių)
5RUSRADIO LT
RUSRADIO LT
RUSRADIO LT(prieš 16 minučių)
6OLGA BUZOVA - Privykaju
Privykaju
OLGA BUZOVA(prieš 20 minučių)
7ARTIOM KACHER - Liubi Menia
Liubi Menia
ARTIOM KACHER(prieš 22 minutes)
8KORNI - 25 Etazh
25 Etazh
KORNI(prieš valandą)
9RUSRADIO LT
RUSRADIO LT
RUSRADIO LT(prieš valandą)
10KORNI - 25 Etazh
25 Etazh
KORNI(prieš valandą)
Eteryje: RUSRADIO LT
Radijo stotis „Rusradio LT”
1 klausytojų šią valandą
720,228 viso perklausų