Radijo stotis „Rusradio LT”

Nesvarbu, ar esate rusakalbis, ar mokotės rusų kalbos, ar tiesiog mėgstate rusišką muziką – „RusRadio LT“ tiks visiems, o klausytis internetu yra labai patogu ir paprasta. Ieškantiems senų gerų rusiškų hitų – daugiau ieškoti nebereikia. Juos išgirsite įsijungę „RusRadio LT“.


Išsamiau apie „Rusradio LT”

„RusRadio LT“ (buvęs Russkoje Radio) – tai pirmoji radijo stotis Lietuvoje, kuri yra transliuojama tik rusų kalba. Klausydami galėsite išgirsti ir žinių tarnybų parengtų pranešimų ir pasiklausyti mėgstamų rusiškų dainų. Nesvarbu, ar esate rusakalbis, ar mokotės rusų kalbos, ar tiesiog mėgstate rusišką muziką – „RusRadio LT“ tiks visiems, o klausytis internetu yra labai patogu ir paprasta.

Informatyvios laidos praneš viską, ką reikia žinoti apie politinius, kultūrinius ar kitus įvykius Lietuvoje ir pasaulyje. „RusRadio LT“ kolektyvas – tai profesionalų būrys. Čia išgirsite ir atrasite geriausius pranešėjus, įdomiausias laidas, greitai ir kokybiškai pateikiamas naujienas. „RusRadio LT“ kolektyvas nuolat stengiasi, kad jus pasiektų tik profesionaliai ir atsakingai parengtas turinys.

Ieškantiems senų gerų rusiškų hitų – daugiau ieškoti nebereikia. Juos išgirsite įsijungę „RusRadio LT“. Čia skamba tiek laiko patikrintos ir visų mėgstamos melodijos, tiek ir ką tik pasirodę muzikiniai kūriniai. Radijas internetu leis neatsilikti nuo muzikinių naujienų, o tikrus melomanus džiugins tai, kad klausydami išgirsite ir apie numatomus mėgstamų atlikėjų koncertus, o gal net pavyks laimėti bilietą į vieną iš jų?

Grojaraštis

1RUSRADIO LT
RUSRADIO LT
RUSRADIO LT(prieš 4 minutes)
2IVANUSHKI INT. - Nebo
Nebo
IVANUSHKI INT.(prieš 7 minutes)
3RUSRADIO LT
RUSRADIO LT
RUSRADIO LT(prieš 10 minučių)
4GUZEL HASANOVA - Svet Prostyh Fonarej
Svet Prostyh Fonarej
GUZEL HASANOVA(prieš 13 minučių)
5RUSRADIO LT
RUSRADIO LT
RUSRADIO LT(prieš 17 minučių)
6NATALI - Davaj So Mnoj
Davaj So Mnoj
NATALI(prieš 20 minučių)
7RUSRADIO LT
RUSRADIO LT
RUSRADIO LT(prieš 21 minutes)
8MASHA KOLCOVA - Protivopolozhnyj
Protivopolozhnyj
MASHA KOLCOVA(prieš 25 minutes)
9ARTUR PIROZHKOV - Ona Reshila Sdatsia
Ona Reshila Sdatsia
ARTUR PIROZHKOV(prieš 27 minutes)
10RUSRADIO LT
RUSRADIO LT
RUSRADIO LT(prieš 28 minutes)
Eteryje: RUSRADIO LT
Radijo stotis „Rusradio LT”
1 klausytojų šią valandą
713,461 viso perklausų