Radijo stotis „Pūkas” | Radijas internetu - online

Pūkas radijas yra viena iš geriausiai žinomų ir mylimų radijo stočių Lietuvoje, siūlanti ne tik muziką, bet ir įvairias pramogas bei renginius. Klausydamiesi mūsų transliacijų internetu, galėsite atrasti muzikos įvairovę ir įsijungti į įdomią bendruomenę.


Išsamiau apie „Pūkas”

Pūkas -  radijas internetu

 

Pūkas radijas yra viena iš labiausiai žinomų ir mylimų radijo stočių Lietuvoje. Mūsų stotis siūlo daugiau nei tik muziką - tai bendruomenė, kurioje susitinka žmonės su įvairiais skoniais ir interesais. Mūsų transliacijos internetu suteikia galimybę klausytis muzikos, gauti aktualias žinias ir dalyvauti įvairiose pramogose bei renginiuose.

Pūkas radijas puikiai žino, kaip pritraukti klausytojus ir suteikti jiems geriausią patirtį. Mūsų transliacijose galite rasti įvairių muzikos žanrų, pradedant pop ir rock, baigiant elektronika ir hip-hop'u. Nepriklausomai nuo to, ar norite atsipalaiduoti su švelnia melodija, ar linksminamės prie ritmingo ritmo, mūsų radijo stotis turi tai, ko jums reikia.

Pūkas radijas taip pat žinomas savo pramogų ir renginių įvairove. Mes organizuojame koncertus, interviu su žinomais atlikėjais ir muzikos specialistais, konkursus ir daugybę kitų veiklų, kuriose klausytojai gali aktyviai dalyvauti.

Prisijunkite prie Pūko radijo bendruomenės ir pasinerkite į muzikos, naujienų ir pramogų pasaulį! Klausykite mūsų radijo stoties transliacijas internetu ir atraskite, kodėl mes esame viena iš labiausiai populiarių radijo stočių Lietuvoje. 

Radijo stoties „Pūkas” FM dažniai

MiestasDažnis FM bangomis
Vilnius107.3 MHz
Kaunas107.6 MHz
Klaipėda107.8 MHz
Šiauliai95.7 MHz
Panevėžys102.3 MHz
Ukmergė94.3 MHz
Alytus94.0 MHz
Marijampolė94.8 MHz
Utena95.8 MHz
Raseiniai94.2 MHz
Tauragė101.6 MHz
Varėna107.1 MHz
Skuodas102.6 MHz
Visaginas102.0 MHz
Telšiai94.5 MHz
Biržai99.3 MHz
Neringa96.0 MHz
Rokiškis91.4 MHz
Eteryje: < Radijas neteikia informacijos >
Radijo stotis „Pūkas”
4 klausytojų šią valandą
475,020 viso perklausų