Radijo stotis „LRT Opus”

Subalansuota šiuolaikiniam jaunimui, bet tinkama visiems! „LRT Opus“ groja nuo roko iki elektroninės muzikos, o žinių laidos neleidžia atsilikti nuo planetos pulso.

„LRT Opus“, tai nacionalinio radijo ir televizijos transliuotojo (LRT) projektas, skirtas jaunimui. Pirmieji LRT bandymai sukurti radijo programą jaunimui buvo dar 1995 metais, tačiau tik nuo 2015-ųjų radijo stotis pradėjo transliacijas visą parą.

Galite patogiai įsijungti ir klausytis internetu – „LRT Opus“ jums paruošusi šiuolaikinį roko ir elektroninės muzikos repertuarą. Nei jūsų ausinės, nei kolonėlės neatsispirs įvairių stilių – elektrohauso, džiazhauso, klubinei, džiunglių, roko, pankroko – muzikai.

Radijo stotis transliuojama didesniuose Lietuvos miestuose, tačiau nenusiminkite, jei gyvenate ne čia. Internetu klausytis „LRT Opus“ yra paprasta kaip 2 x 2! Dar geriau, kad „LRT Opus“ nėra tik muzikinė radijo stotis. Bent kelis kartus per dieną jus pasieks ir žinių laidos, tad išliksite įvykių sūkuryje net ir mėgaudamiesi savo mėgstama muzika.

„LRT Opus“ – niekada nepabostanti įvairių stilių muzika, eteryje skambanti kiaurą parą, o, svarbiausia, internetu transliuojama net ir Laplandijoje!

Laurynas
Laurynasprieš 5 mėnesius
Man groja puikiai! Ačiū fm.lt kolektyvui už galimybę klausytis šios nuostabios stoties net ir už Lietuvos ribų. Darbo diena patapus žymiai pozityvesnė. AČIŪ
A
Aprieš 2 metus
neveikia
Konstantin
Konstantinprieš 3 metus
Daznai girdziu kokybiska elektronine muzika. Aciu!
deimis
deimisprieš 4 metus
opolonas matyt is kaimo pakrascio :d
apolonas
apolonasprieš 4 metus
nezinau mano mieste netransliuoja
Deimante
Deimanteprieš 4 metus
Si radijos stotis pati geriause
skirmantas
skirmantasprieš 5 metus
Gerai
Eteryje: < Radijas neteikia informacijos >
Klausotės „LRT Opus”
140 klausosi šiuo metu
226k viso perklausų