Radijo stotis „LRT Opus”

„LRT Opus“ jums paruošusi šiuolaikinį roko ir elektroninės muzikos repertuarą. Nei jūsų ausinės, nei kolonėlės neatsispirs įvairių stilių – elektrohauso, džiazhauso, klubinei, džiunglių, roko, pankroko – muzikai.


Išsamiau apie „LRT Opus”

Subalansuota šiuolaikiniam jaunimui, bet tinkama visiems! „LRT Opus“ groja nuo roko iki elektroninės muzikos, o žinių laidos neleidžia atsilikti nuo planetos pulso.

„LRT Opus“, tai nacionalinio radijo ir televizijos transliuotojo (LRT) projektas, skirtas jaunimui. Pirmieji LRT bandymai sukurti radijo programą jaunimui buvo dar 1995 metais, tačiau tik nuo 2015-ųjų radijo stotis pradėjo transliacijas visą parą.

Galite patogiai įsijungti ir klausytis internetu – „LRT Opus“ jums paruošusi šiuolaikinį roko ir elektroninės muzikos repertuarą. Nei jūsų ausinės, nei kolonėlės neatsispirs įvairių stilių – elektrohauso, džiazhauso, klubinei, džiunglių, roko, pankroko – muzikai.

Radijo stotis transliuojama didesniuose Lietuvos miestuose, tačiau nenusiminkite, jei gyvenate ne čia. Internetu klausytis „LRT Opus“ yra paprasta kaip 2 x 2! Dar geriau, kad „LRT Opus“ nėra tik muzikinė radijo stotis. Bent kelis kartus per dieną jus pasieks ir žinių laidos, tad išliksite įvykių sūkuryje net ir mėgaudamiesi savo mėgstama muzika.

„LRT Opus“ – niekada nepabostanti įvairių stilių muzika, eteryje skambanti kiaurą parą, o, svarbiausia, internetu transliuojama net ir Laplandijoje!

Radijo stoties „LRT Opus” FM dažniai

MiestasDažnis FM bangomis
Vilnius98,3 MHz
Kaunas98,0 MHz
Klaipėda91,9 MHz
Anykščiai106,5 MHz
Panevėžys93,7 MHz
Raseiniai87,7 MHz
Rokiškis92,6 MHz
Šiauliai90,5 MHz
Tauragė104,2 MHz
Eteryje: < Radijas neteikia informacijos >
Radijo stotis „LRT Opus”
2 klausytojų šią valandą
242,921 viso perklausų