Radijo stotis „Vaikų radijas”

Klausykis „Vaikų radijas” čia. Radijas internetu | Tiesioginė transliacija nemokamai! Visos Lietuvos radijo stotys | M1, Radiocentras, RusRadio, Žinių Radijas internete


Išsamiau apie „Vaikų radijas”

Vaikų radijas“ – tai atitikmenų Lietuvoje neturinti radijo stotis, transliuojanti žinias, įvairias laidas ir muziką, skirtą specialiai vaikams nuo gimimo iki 12 ar... 120 metų. Nesvarbu, ar gyvenate užsienyje, ar Lietuvoje – įsijunkite „Vaikų radiją“ internete ir klausykite transliacijų kartu su mažaisiais savo pabiručiais.

Radijo stotis skirta visai šeimai – siūlome ją ne tik įjungti savo vaikams, bet ir klausytis kartu, diskutuoti siūlomomis temomis su savo atžalomis, aptarti išgirstas žinias. „Vaikų radijas“ nori suburti viso pasaulio mažuosius lietuvius kartu ir skatinti socialinį jų vientisumą, kurti bendruomenę, puoselėti tautiškumą, žmogiškąsias vertybes, kalbos kultūrą.

Mažiesiems smalsautojams radijo stotis tikrai patiks: kiekvieną darbo dienos pavakarę jūsų laukia vis kita laida, skatinanti tyrinėti, atrasti, ragauti, uosti, eksperimentuoti ir visaip kitaip pažinti mus supantį pasaulį! Radijo laidas veda ir patys vaikai, todėl laidų turinys yra lengviau suprantamas, artimesnis jauniesiems klausytojams.

Tėčiams ir mamoms, kurie suka galvas, iš kur gauti naują, dar negirdėtos pasakos kompaktinę plokštelę, užteks įsijungti „Vaikų radiją“ internete – čia išgirsite visko: pasakų, sakmių, juokingų ir rimtų istorijų, vaikiškos populiariosios muzikos. Patys aktyviausi radijo stoties klausytojai gali dalyvauti įvairiuose piešimo, dainavimo, rašymo ar kituose kūrybiniuose konkursuose ir laimėti šaunių prizų.

Radijo stoties „Vaikų radijas” FM dažniai

MiestasDažnis FM bangomis
Vilnius94.9 MHz

Grojaraštis

1- Boruziukai
- Boruziukai
- Boruziukai(prieš 2 minutes)
2Keistuoliu Teatras - Karaliu Lopsine
Karaliu Lopsine
Keistuoliu Teatras(prieš 6 minutes)
3Dzimba - Kirmeliukas Infantino
Kirmeliukas Infantino
Dzimba(prieš 9 minutes)
4O Lia Lia - Ar zinote Vaikai
Ar zinote Vaikai
O Lia Lia(prieš 12 minučių)
5Rite Bite - Ruda daina
Ruda daina
Rite Bite(prieš 15 minučių)
6Lauros studija - Spuogas
Spuogas
Lauros studija(prieš 18 minučių)
7- Vaiku radijas jau Vilniuje
- Vaiku radijas jau Vilniuje
- Vaiku radijas jau Vilniuje(prieš 19 minučių)
8- Tyli naktis
- Tyli naktis
- Tyli naktis(prieš 19 minučių)
9Boruzele - Mamyte
Mamyte
Boruzele(prieš 22 minutes)
10- 67. Ziedas
- 67. Ziedas
- 67. Ziedas(prieš 26 minutes)
Eteryje: - Boruziukai
Radijo stotis „Vaikų radijas”
1 klausytojų šią valandą
15,394 viso perklausų