Radijo stotis „Utenos Radijas” | Radijas internetu - online

Radijas „Utenos Radijas” internetu | Internetinis radijas! Visos Lietuvos radijo stotys | Lietuvos radijas internete


Išsamiau apie „Utenos Radijas”

Uteniškiams ir miesto svečiams groja „Utenos radijas“. Jei už lango krenta lapai, nostalgiškai nuotaikai neleis pasiduoti „Utenos radijo“ dainų melodijos, o jei pavasaris veržiasi per langus, papildomą energiją galėsite išlieti šokdami pagal uteniškių parinktus ritmus!

„Utenos radijas“ tai ir muzika, ir reklama, ir pramoga. Radijo stotis transliuojama Utenos regione, todėl tai puikus būdas reklamuoti savo verslą šiame krašte ar sužinoti, kad netoli jūsų namų dirba santechnikas, kurio vis nerasdavote, ar ką tik atsidarė grožio salonas, kai jūs dėl gražaus manikiūro važiuodavote į kaimyninį miestą. Vietinė radijo stotis yra puiki informacijos priemonė, norintiems savo krašto naujienas sužinoti pirmiems!

„Utenos radiją“ vertą įsijungti ir šiuo metu ne Utenoje gyvenantiems, tą padaryti galite internete. O išgirdę, kokie renginiai čia vyks šį savaitgalį, tikriausiai ir jūs užsimanysite pasisvečiuoti pas uteniškius. Informacines laidas ir gerą muziką „Utenos radijuje“ dar papildo įvairios pokalbių laidos, kur radijo stoties vedėjai kalbina žymius krašto žmones, visuomenininkus, kultūrininkus, galinčius papasakoti daug įdomių istorijų apie šį kraštą ir supažindinti jus su vietine istorija. Įsijunkite „Utenos radiją“ ir viską apie Uteną sužinokite pirmas!

Radijo stoties „Utenos Radijas” FM dažniai

MiestasDažnis FM bangomis
Utena103.9 MHz
Eteryje: < Radijas neteikia informacijos >
Radijo stotis „Utenos Radijas”
1 klausytojų šią valandą
17,310 viso perklausų