Radijo stotis „Tau FM”

„Tau“ – tai seniausia radijo stotis Kaune, kuri rūpinasi kauniečių ir miesto svečių gera nuotaika, transliuodama pačią įvairiausią muziką. Niūniuoti kartu su skambančiomis melodijomis tikrai niekada nepabos, nes čia skamba bene visų stilių muzika ir kiekvienas galės išgirsti sau patinkančią dainą.


Išsamiau apie „Tau FM”

Radijo stotis „Tau“ užkuria kauniečių ir miesto svečių gerą nuotaiką! Radijo bangomis šią stotį girdi kauniečiai ir 70 km spinduliu aplink Kauną esantys klausytojai. Todėl tiems, kurie nori neatsilikti nuo Kauno regiono gyvenimo, siūlome radiją įsijungti internete!

„Tau“ – tai seniausia radijo stotis Kaune, kuri rūpinasi kauniečių ir miesto svečių gera nuotaika, transliuodama pačią įvairiausią muziką. Niūniuoti kartu su skambančiomis melodijomis tikrai niekada nepabos, nes čia skamba bene visų stilių muzika ir kiekvienas galės išgirsti sau patinkančią dainą. Klausant „Tau“ pavyks ir susipažinti su naujausiais muzikiniais kūriniais, ir prisiminti jau kiek primirštus hitus. „Tau“ muzikos mylėtojų komanda parenka tokias dainas, kad radijo stoties klausytojams netektų nuobodžiauti ir liūdėti.

Žinių ir naujienų ištroškusiems klausytojams ši radijo stotis taip pat patiks. Radijo stoties eteris aktyvus nuo 7 val. ryto iki pat vidurnakčio, todėl „Tau“ komanda gali greičiausiai reaguoti į pasaulio ir Lietuvos naujienas ir jas operatyviai pranešti savo klausytojams. Nepamirškime, kad daug dėmesio ši radijo stotis skiria būtent Kauno regiono aktualijoms, todėl Kauno gyventojai ir mylėtojai neprašaus pasirinkę „Tau“!

Radijo stoties komanda tikisi tapti populiariausiu klausytojų pasirinkimu Kauno regione, jie kasdien stengiasi kuo greičiau ir tiksliau informuoti mus apie įvykius visoje šalyje ir už jos ribų, parenka visų mėgstamas dainas, kurios gali būti puikus fonas dirbant, mokantis ar keliaujant. Įsijunkite radiją „Tau“ internete ir gyvenkite Kauno ritmu!

Radijo stoties „Tau FM” FM dažniai

MiestasDažnis FM bangomis
Kaunas102.9 MHz

Grojaraštis

1ANNE-MARIE & LITTLE MIX - KISS MY (UH OH)
KISS MY (UH OH)
ANNE-MARIE & LITTLE MIX(prieš 2 minutes)
2TWENTY ONE PILOTS - LEVEL OF CONCERN
LEVEL OF CONCERN
TWENTY ONE PILOTS(prieš 6 minutes)
3ROBIN SCHULZ & DADID GUETTA - ON REPEAT
ON REPEAT
ROBIN SCHULZ & DADID GUETTA(prieš 9 minutes)
4Radijas Tau - TAU INTERNETE
TAU INTERNETE
Radijas Tau(prieš 9 minutes)
5SELENA GOMEZ - FEEL ME
FEEL ME
SELENA GOMEZ(prieš 13 minučių)
6MARIJONAS MIKUTAVICIUS x IGLE x KARINA - BAIGEME MOKYKLA
BAIGEME MOKYKLA
MARIJONAS MIKUTAVICIUS x IGLE x KARINA(prieš 16 minučių)
7LUUDE (ft. COLIN HAY) - DOWN UNDER
DOWN UNDER
LUUDE (ft. COLIN HAY)(prieš 18 minučių)
8Radijas Tau - radijas tau vid
radijas tau vid
Radijas Tau(prieš 19 minučių)
9MIMI - TESLA
TESLA
MIMI(prieš 22 minutes)
10Radijas Tau - tau internete vyr
tau internete vyr
Radijas Tau(prieš 22 minutes)
Eteryje: ANNE-MARIE & LITTLE MIX - KISS MY (UH OH)
Radijo stotis „Tau FM”
1 klausytojų šią valandą
130,596 viso perklausų