Radijo stotis „Tau FM” | Radijas internetu - online

„Tau“ – tai seniausia radijo stotis Kaune, kuri rūpinasi kauniečių ir miesto svečių gera nuotaika, transliuodama pačią įvairiausią muziką. Niūniuoti kartu su skambančiomis melodijomis tikrai niekada nepabos, nes čia skamba bene visų stilių muzika ir kiekvienas galės išgirsti sau patinkančią dainą.


Išsamiau apie „Tau FM”

Radijo stotis „Tau“ užkuria kauniečių ir miesto svečių gerą nuotaiką! Radijo bangomis šią stotį girdi kauniečiai ir 70 km spinduliu aplink Kauną esantys klausytojai. Todėl tiems, kurie nori neatsilikti nuo Kauno regiono gyvenimo, siūlome radiją įsijungti internete!

„Tau“ – tai seniausia radijo stotis Kaune, kuri rūpinasi kauniečių ir miesto svečių gera nuotaika, transliuodama pačią įvairiausią muziką. Niūniuoti kartu su skambančiomis melodijomis tikrai niekada nepabos, nes čia skamba bene visų stilių muzika ir kiekvienas galės išgirsti sau patinkančią dainą. Klausant „Tau“ pavyks ir susipažinti su naujausiais muzikiniais kūriniais, ir prisiminti jau kiek primirštus hitus. „Tau“ muzikos mylėtojų komanda parenka tokias dainas, kad radijo stoties klausytojams netektų nuobodžiauti ir liūdėti.

Žinių ir naujienų ištroškusiems klausytojams ši radijo stotis taip pat patiks. Radijo stoties eteris aktyvus nuo 7 val. ryto iki pat vidurnakčio, todėl „Tau“ komanda gali greičiausiai reaguoti į pasaulio ir Lietuvos naujienas ir jas operatyviai pranešti savo klausytojams. Nepamirškime, kad daug dėmesio ši radijo stotis skiria būtent Kauno regiono aktualijoms, todėl Kauno gyventojai ir mylėtojai neprašaus pasirinkę „Tau“!

Radijo stoties komanda tikisi tapti populiariausiu klausytojų pasirinkimu Kauno regione, jie kasdien stengiasi kuo greičiau ir tiksliau informuoti mus apie įvykius visoje šalyje ir už jos ribų, parenka visų mėgstamas dainas, kurios gali būti puikus fonas dirbant, mokantis ar keliaujant. Įsijunkite radiją „Tau“ internete ir gyvenkite Kauno ritmu!

Radijo stoties „Tau FM” FM dažniai

MiestasDažnis FM bangomis
Kaunas102.9 MHz

Grojaraštis

1OASIS - WONDERWALL
WONDERWALL
OASIS(prieš 4 minutes)
2MAX BARSKIH - ?AMO NE PLAC (Mom Don't Cry)
?AMO NE PLAC (Mom Don't Cry)
MAX BARSKIH(prieš 6 minutes)
3TONES AND I - NEVER SEEN THE RAIN
NEVER SEEN THE RAIN
TONES AND I(prieš 10 minučių)
4MIKE POSNER - I TOOK A PILL IN IBIZA (SEEB REMIX)
I TOOK A PILL IN IBIZA (SEEB REMIX)
MIKE POSNER(prieš 13 minučių)
5ED SHEERAN - SHAPE OF YOU
SHAPE OF YOU
ED SHEERAN(prieš 18 minučių)
6MACKLEMORE (ft.WINDSER) - MANIAC
MANIAC
MACKLEMORE (ft.WINDSER)(prieš 21 minutes)
7COLDPLAY & SELENA GOMEZ - LET SOMEBODY GO
LET SOMEBODY GO
COLDPLAY & SELENA GOMEZ(prieš 25 minutes)
8THE WEEKND - CAN T FEEL MY FACE
CAN T FEEL MY FACE
THE WEEKND(prieš 28 minutes)
9GEORGE MICHAEL - FASTLOVE
FASTLOVE
GEORGE MICHAEL(prieš 29 minutes)
10DEADMOU5 & KASKADE - ESCAPE
ESCAPE
DEADMOU5 & KASKADE(prieš 33 minutes)
Eteryje: OASIS - WONDERWALL
Radijo stotis „Tau FM”
1 klausytojų šią valandą
134,028 viso perklausų