Radijo stotis „Tau FM”

Radijo stotis „Tau“ užkuria kauniečių ir miesto svečių gerą nuotaiką! Radijo bangomis šią stotį girdi kauniečiai ir 70 km spinduliu aplink Kauną esantys klausytojai. Todėl tiems, kurie nori neatsilikti nuo Kauno regiono gyvenimo, siūlome radiją įsijungti internete!

„Tau“ – tai seniausia radijo stotis Kaune, kuri rūpinasi kauniečių ir miesto svečių gera nuotaika, transliuodama pačią įvairiausią muziką. Niūniuoti kartu su skambančiomis melodijomis tikrai niekada nepabos, nes čia skamba bene visų stilių muzika ir kiekvienas galės išgirsti sau patinkančią dainą. Klausant „Tau“ pavyks ir susipažinti su naujausiais muzikiniais kūriniais, ir prisiminti jau kiek primirštus hitus. „Tau“ muzikos mylėtojų komanda parenka tokias dainas, kad radijo stoties klausytojams netektų nuobodžiauti ir liūdėti.

Žinių ir naujienų ištroškusiems klausytojams ši radijo stotis taip pat patiks. Radijo stoties eteris aktyvus nuo 7 val. ryto iki pat vidurnakčio, todėl „Tau“ komanda gali greičiausiai reaguoti į pasaulio ir Lietuvos naujienas ir jas operatyviai pranešti savo klausytojams. Nepamirškime, kad daug dėmesio ši radijo stotis skiria būtent Kauno regiono aktualijoms, todėl Kauno gyventojai ir mylėtojai neprašaus pasirinkę „Tau“!

Radijo stoties komanda tikisi tapti populiariausiu klausytojų pasirinkimu Kauno regione, jie kasdien stengiasi kuo greičiau ir tiksliau informuoti mus apie įvykius visoje šalyje ir už jos ribų, parenka visų mėgstamas dainas, kurios gali būti puikus fonas dirbant, mokantis ar keliaujant. Įsijunkite radiją „Tau“ internete ir gyvenkite Kauno ritmu!

tomis
tomisprieš 2 metus
labai daznai keiciasi vedejai
kaunietis
kaunietisprieš 3 metus
Didziausias bukagalviu vedeju susitikimo vieta ish kur jus tokiu netikeliu vedeju pririnkot nu reikia tureti sugebejimu
henrikas
henrikasprieš 4 metus
jau vedejai tai..
ziaurus
ziaurusprieš 4 metus
Tomi,gal pats sau gali pasiĉiulpt?
robertas
robertasprieš 4 metus
man patinka radio stotys tau
tomis
tomisprieš 4 metus
ciulpkit bybius
Ignas
Ignasprieš 5 metus
kaunas 102.9 MHz
remiga
remigaprieš 5 metus
visai nebloga stotis tik muzono 80uju reiktu daugiau.
RAMUNAS
RAMUNASprieš 5 metus
onute
kestis
kestisprieš 5 metus
Neblogai jums taip čia man juokas iš nu
Eteryje: < Radijas neteikia informacijos >
Klausotės „Tau FM”
54 klausosi šiuo metu
123k viso perklausų