Radijo stotis „Tau FM” | Radijas internetu - online

„Tau“ – tai seniausia radijo stotis Kaune, kuri rūpinasi kauniečių ir miesto svečių gera nuotaika, transliuodama pačią įvairiausią muziką. Niūniuoti kartu su skambančiomis melodijomis tikrai niekada nepabos, nes čia skamba bene visų stilių muzika ir kiekvienas galės išgirsti sau patinkančią dainą.


Išsamiau apie „Tau FM”

Radijo stotis „Tau“ užkuria kauniečių ir miesto svečių gerą nuotaiką! Radijo bangomis šią stotį girdi kauniečiai ir 70 km spinduliu aplink Kauną esantys klausytojai. Todėl tiems, kurie nori neatsilikti nuo Kauno regiono gyvenimo, siūlome radiją įsijungti internete!

„Tau“ – tai seniausia radijo stotis Kaune, kuri rūpinasi kauniečių ir miesto svečių gera nuotaika, transliuodama pačią įvairiausią muziką. Niūniuoti kartu su skambančiomis melodijomis tikrai niekada nepabos, nes čia skamba bene visų stilių muzika ir kiekvienas galės išgirsti sau patinkančią dainą. Klausant „Tau“ pavyks ir susipažinti su naujausiais muzikiniais kūriniais, ir prisiminti jau kiek primirštus hitus. „Tau“ muzikos mylėtojų komanda parenka tokias dainas, kad radijo stoties klausytojams netektų nuobodžiauti ir liūdėti.

Žinių ir naujienų ištroškusiems klausytojams ši radijo stotis taip pat patiks. Radijo stoties eteris aktyvus nuo 7 val. ryto iki pat vidurnakčio, todėl „Tau“ komanda gali greičiausiai reaguoti į pasaulio ir Lietuvos naujienas ir jas operatyviai pranešti savo klausytojams. Nepamirškime, kad daug dėmesio ši radijo stotis skiria būtent Kauno regiono aktualijoms, todėl Kauno gyventojai ir mylėtojai neprašaus pasirinkę „Tau“!

Radijo stoties komanda tikisi tapti populiariausiu klausytojų pasirinkimu Kauno regione, jie kasdien stengiasi kuo greičiau ir tiksliau informuoti mus apie įvykius visoje šalyje ir už jos ribų, parenka visų mėgstamas dainas, kurios gali būti puikus fonas dirbant, mokantis ar keliaujant. Įsijunkite radiją „Tau“ internete ir gyvenkite Kauno ritmu!

Radijo stoties „Tau FM” FM dažniai

MiestasDažnis FM bangomis
Kaunas102.9 MHz

Grojaraštis

1SAM RYDER - MOUNTAIN
MOUNTAIN
SAM RYDER(prieš kelias sekundes)
2Radijas Tau - RADIJAS TAU INTERNETE PRE
RADIJAS TAU INTERNETE PRE
Radijas Tau(prieš kelias sekundes)
3TONES AND I - UR SO FKING COOL
UR SO FKING COOL
TONES AND I(prieš 3 minutes)
4PURPLE DISCO MACHINE & SOPHIE AND THE GIANTIS - IN THE DARK
IN THE DARK
PURPLE DISCO MACHINE & SOPHIE AND THE GIANTIS(prieš 6 minutes)
5- SELECTED anonsas su laikais
- SELECTED anonsas su laikais
- SELECTED anonsas su laikais(prieš 7 minutes)
6ERIC SADE (ft. GUSTAV NOREN, FILATOV & KARAS) - WIDE AWAKE
WIDE AWAKE
ERIC SADE (ft. GUSTAV NOREN, FILATOV & KARAS)(prieš 10 minučių)
7Radijas Tau - Kauno Regiono Banga!
Kauno Regiono Banga!
Radijas Tau(prieš 10 minučių)
8DJ NEVYKELE - AUDI BMW
AUDI BMW
DJ NEVYKELE(prieš 12 minučių)
9Radijas Tau - radijas tau 102.9 fm letas
radijas tau 102.9 fm letas
Radijas Tau(prieš 13 minučių)
10SHAKIRA & ANUEL AA - ME GUSTA
ME GUSTA
SHAKIRA & ANUEL AA(prieš 15 minučių)
Eteryje: SAM RYDER - MOUNTAIN
Radijo stotis „Tau FM”
4 klausytojų šią valandą
133,056 viso perklausų