Radijo stotis „Start FM”

Klausykis „Start FM” čia. Radijas internetu | Tiesioginė transliacija nemokamai! Visos Lietuvos radijo stotys | M1, Radiocentras, RusRadio, Žinių Radijas internete


Išsamiau apie „Start FM”

Radijo stotis „Start FM“ skirta studentams ir visiems, sekantiems studentijos gyvenimo naujienas! Radijo stotis glaudžiasi po seniausio Lietuvoje universiteto sparnu ir kviečia klausytis Vilniaus universiteto aktualijų, aptarti šalies studentams svarbias problemas ar kartu organizuoti šauniausius universiteto vakarėlius!

Radijo stoties turinys tikrai tiks ir patiks studijuojantiems ar studentaujantiems, tačiau taip pat čia naudingos informacijos išgirs visi, besidomintys studentijos gyvenimu šalyje. Radijo stoties komandą sudaro savanoriai – studentai, dėstytojai ar universiteto alumnai. Todėl čia niekad nepritrūksta jaunatviškų ir nutrūktgalviškų idėjų, kurios stebina, juokina ir kviečia keliauti kartu su „Start FM“.

Radijo stoties „Start FM“ turinys labai įvairus – kaip ir čia dirbantys savanoriai. Radijo stoties eteryje išgirsite informacijos apie akademinį gyvenimą, visuomenės aktualijas, tačiau taip pat čia gausu naujienų ir apie festivalius, vakarėlius ar kultūringų pranešimų apie artimiausius renginius Vilniaus universitete, mieste ar, apskritai, Lietuvoje.

„Start FM“ kuria radijo stoties turinį, kurio nenusibostų klausyti ir pirmakursiui, ir dekanui. Jei ką tik atsikėlei gyventi į Vilnių ir nori kuo greičiau atsikratyti fukso etiketės, įsijunk „Start FM“ ir pirmas sužinok visas universiteto naujienas! O jei dar tik ruošiesi tapti Vilniaus universiteto bendruomenės dalimi, šios radijo stoties gali klausytis internetu bet kuriame Lietuvos kampelyje.

Radijo stoties „Start FM” FM dažniai

MiestasDažnis FM bangomis
Vilnius94.2 MHz

Grojaraštis

1Betty Wright - Tonight Is The Night (Live)
Tonight Is The Night (Live)
Betty Wright(prieš minutę)
2Rupert Holmes - Pina Colada
Pina Colada
Rupert Holmes(prieš 5 minutes)
3Klymaxx - Wild Girls
Wild Girls
Klymaxx(prieš 8 minutes)
4Rena - Dance It Off
Dance It Off
Rena(prieš 15 minučių)
5Unknown Artist - jaunimo linija2
jaunimo linija2
Unknown Artist(prieš 15 minučių)
6Les Femmes - Yes, You Thrill Me
Yes, You Thrill Me
Les Femmes(prieš 21 minutes)
7The Ian Langley Group - Amazon Trail
Amazon Trail
The Ian Langley Group(prieš 24 minutes)
8Táxi - Pode chorar
Pode chorar
Táxi(prieš 27 minutes)
9Lorren Cornelius - Fantasy Woman
Fantasy Woman
Lorren Cornelius(prieš 31 minutes)
10Greenflow - I Got'Cha
I Got'Cha
Greenflow(prieš 36 minutes)
Eteryje: Betty Wright - Tonight Is The Night (Live)
Radijo stotis „Start FM”
1 klausytojų šią valandą
324 viso perklausų