Radijo stotis „Start FM”

Klausykis „Start FM” čia. Radijas internetu | Tiesioginė transliacija nemokamai! Visos Lietuvos radijo stotys | M1, Radiocentras, RusRadio, Žinių Radijas internete


Išsamiau apie „Start FM”

Radijo stotis „Start FM“ skirta studentams ir visiems, sekantiems studentijos gyvenimo naujienas! Radijo stotis glaudžiasi po seniausio Lietuvoje universiteto sparnu ir kviečia klausytis Vilniaus universiteto aktualijų, aptarti šalies studentams svarbias problemas ar kartu organizuoti šauniausius universiteto vakarėlius!

Radijo stoties turinys tikrai tiks ir patiks studijuojantiems ar studentaujantiems, tačiau taip pat čia naudingos informacijos išgirs visi, besidomintys studentijos gyvenimu šalyje. Radijo stoties komandą sudaro savanoriai – studentai, dėstytojai ar universiteto alumnai. Todėl čia niekad nepritrūksta jaunatviškų ir nutrūktgalviškų idėjų, kurios stebina, juokina ir kviečia keliauti kartu su „Start FM“.

Radijo stoties „Start FM“ turinys labai įvairus – kaip ir čia dirbantys savanoriai. Radijo stoties eteryje išgirsite informacijos apie akademinį gyvenimą, visuomenės aktualijas, tačiau taip pat čia gausu naujienų ir apie festivalius, vakarėlius ar kultūringų pranešimų apie artimiausius renginius Vilniaus universitete, mieste ar, apskritai, Lietuvoje.

„Start FM“ kuria radijo stoties turinį, kurio nenusibostų klausyti ir pirmakursiui, ir dekanui. Jei ką tik atsikėlei gyventi į Vilnių ir nori kuo greičiau atsikratyti fukso etiketės, įsijunk „Start FM“ ir pirmas sužinok visas universiteto naujienas! O jei dar tik ruošiesi tapti Vilniaus universiteto bendruomenės dalimi, šios radijo stoties gali klausytis internetu bet kuriame Lietuvos kampelyje.

Radijo stoties „Start FM” FM dažniai

MiestasDažnis FM bangomis
Vilnius94.2 MHz

Grojaraštis

1Kaidi Tatham - Hard Times
Hard Times
Kaidi Tatham(prieš 2 minutes)
2Aura - Yesterday's Love
Yesterday's Love
Aura(prieš 7 minutes)
3Dwight Sykes - That's The Way Love Is
That's The Way Love Is
Dwight Sykes(prieš 13 minučių)
4The Allergies - Love's Supposed To Be
Love's Supposed To Be
The Allergies(prieš 17 minučių)
5Don Blackman - Holding You, Loving You
Holding You, Loving You
Don Blackman(prieš 25 minutes)
6Brassroots - Good Life
Good Life
Brassroots(prieš 37 minutes)
7Marion Williams - People Got to Be Free
People Got to Be Free
Marion Williams(prieš 39 minutes)
8Experience Unlimited - Funky Consciousness
Funky Consciousness
Experience Unlimited(prieš valandą)
9Souleance - Le Plaisir
Le Plaisir
Souleance(prieš valandą)
10Doug Carn - Suratal Ihklas
Suratal Ihklas
Doug Carn(prieš valandą)
Eteryje: Kaidi Tatham - Hard Times
Radijo stotis „Start FM”
1 klausytojų šią valandą
1,553 viso perklausų