Radijo stotis „Start FM”

Klausykis „Start FM” čia. Radijas internetu | Tiesioginė transliacija nemokamai! Visos Lietuvos radijo stotys | M1, Radiocentras, RusRadio, Žinių Radijas internete


Išsamiau apie „Start FM”

Radijo stotis „Start FM“ skirta studentams ir visiems, sekantiems studentijos gyvenimo naujienas! Radijo stotis glaudžiasi po seniausio Lietuvoje universiteto sparnu ir kviečia klausytis Vilniaus universiteto aktualijų, aptarti šalies studentams svarbias problemas ar kartu organizuoti šauniausius universiteto vakarėlius!

Radijo stoties turinys tikrai tiks ir patiks studijuojantiems ar studentaujantiems, tačiau taip pat čia naudingos informacijos išgirs visi, besidomintys studentijos gyvenimu šalyje. Radijo stoties komandą sudaro savanoriai – studentai, dėstytojai ar universiteto alumnai. Todėl čia niekad nepritrūksta jaunatviškų ir nutrūktgalviškų idėjų, kurios stebina, juokina ir kviečia keliauti kartu su „Start FM“.

Radijo stoties „Start FM“ turinys labai įvairus – kaip ir čia dirbantys savanoriai. Radijo stoties eteryje išgirsite informacijos apie akademinį gyvenimą, visuomenės aktualijas, tačiau taip pat čia gausu naujienų ir apie festivalius, vakarėlius ar kultūringų pranešimų apie artimiausius renginius Vilniaus universitete, mieste ar, apskritai, Lietuvoje.

„Start FM“ kuria radijo stoties turinį, kurio nenusibostų klausyti ir pirmakursiui, ir dekanui. Jei ką tik atsikėlei gyventi į Vilnių ir nori kuo greičiau atsikratyti fukso etiketės, įsijunk „Start FM“ ir pirmas sužinok visas universiteto naujienas! O jei dar tik ruošiesi tapti Vilniaus universiteto bendruomenės dalimi, šios radijo stoties gali klausytis internetu bet kuriame Lietuvos kampelyje.

Radijo stoties „Start FM” FM dažniai

MiestasDažnis FM bangomis
Vilnius94.2 MHz

Grojaraštis

1Keb Darge /kartojimas/
Keb Darge /kartojimas/
Keb Darge /kartojimas/(prieš valandą)
2DJ Sue Grant
DJ Sue Grant
DJ Sue Grant(prieš 3 valandas)
3START FM
START FM
START FM(prieš 3 valandas)
4Asylon Terra - The Revenge of Adonis
The Revenge of Adonis
Asylon Terra(prieš 3 valandas)
5Celeste - Father's Son
Father's Son
Celeste(prieš 3 valandas)
6Holy Hive - Float Back To You
Float Back To You
Holy Hive(prieš 3 valandas)
7Seigen Tokuzawa & Masaki Hayashi - Soramame
Soramame
Seigen Tokuzawa & Masaki Hayashi(prieš 3 valandas)
8HUM DRUMMUH - THE COMedy
THE COMedy
HUM DRUMMUH(prieš 3 valandas)
9Warmduscher - Midnight Dipper (Soulwax Remix)
Midnight Dipper (Soulwax Remix)
Warmduscher(prieš 4 valandas)
10Ornette Coleman - Chronology
Chronology
Ornette Coleman(prieš 4 valandas)
Eteryje: Keb Darge /kartojimas/
Radijo stotis „Start FM”
1 klausytojų šią valandą
914 viso perklausų