Radijo stotis „Start FM”

Klausykis „Start FM” čia. Radijas internetu | Tiesioginė transliacija nemokamai! Visos Lietuvos radijo stotys | M1, Radiocentras, RusRadio, Žinių Radijas internete


Išsamiau apie „Start FM”

Radijo stotis „Start FM“ skirta studentams ir visiems, sekantiems studentijos gyvenimo naujienas! Radijo stotis glaudžiasi po seniausio Lietuvoje universiteto sparnu ir kviečia klausytis Vilniaus universiteto aktualijų, aptarti šalies studentams svarbias problemas ar kartu organizuoti šauniausius universiteto vakarėlius!

Radijo stoties turinys tikrai tiks ir patiks studijuojantiems ar studentaujantiems, tačiau taip pat čia naudingos informacijos išgirs visi, besidomintys studentijos gyvenimu šalyje. Radijo stoties komandą sudaro savanoriai – studentai, dėstytojai ar universiteto alumnai. Todėl čia niekad nepritrūksta jaunatviškų ir nutrūktgalviškų idėjų, kurios stebina, juokina ir kviečia keliauti kartu su „Start FM“.

Radijo stoties „Start FM“ turinys labai įvairus – kaip ir čia dirbantys savanoriai. Radijo stoties eteryje išgirsite informacijos apie akademinį gyvenimą, visuomenės aktualijas, tačiau taip pat čia gausu naujienų ir apie festivalius, vakarėlius ar kultūringų pranešimų apie artimiausius renginius Vilniaus universitete, mieste ar, apskritai, Lietuvoje.

„Start FM“ kuria radijo stoties turinį, kurio nenusibostų klausyti ir pirmakursiui, ir dekanui. Jei ką tik atsikėlei gyventi į Vilnių ir nori kuo greičiau atsikratyti fukso etiketės, įsijunk „Start FM“ ir pirmas sužinok visas universiteto naujienas! O jei dar tik ruošiesi tapti Vilniaus universiteto bendruomenės dalimi, šios radijo stoties gali klausytis internetu bet kuriame Lietuvos kampelyje.

Radijo stoties „Start FM” FM dažniai

MiestasDažnis FM bangomis
Vilnius94.2 MHz

Grojaraštis

1Sarah Tandy - Snake In The Grass
Snake In The Grass
Sarah Tandy(prieš 3 minutes)
2Devendra Banhart - Love Song
Love Song
Devendra Banhart(prieš 7 minutes)
3KAYTRANADA - DO IT
DO IT
KAYTRANADA(prieš 9 minutes)
4Stenny - Swordfish
Swordfish
Stenny(prieš 14 minučių)
5Young Jazz Rebels - Black Freedom
Black Freedom
Young Jazz Rebels(prieš 18 minučių)
6King Krule - (Don't Let The Dragon) Draag On
(Don't Let The Dragon) Draag On
King Krule(prieš 20 minučių)
7ADAMAS1080p - Rit3
Rit3
ADAMAS1080p(prieš 26 minutes)
8Efdemin - A Land Unknown
A Land Unknown
Efdemin(prieš 32 minutes)
9Deantoni Parks - TEARS IN RAIN II
TEARS IN RAIN II
Deantoni Parks(prieš 36 minutes)
10Dego - My Standards Are (Not) Too High
My Standards Are (Not) Too High
Dego(prieš 41 minutes)
Eteryje: Sarah Tandy - Snake In The Grass
Radijo stotis „Start FM”
1 klausytojų šią valandą
522 viso perklausų