Radijo stotis „Start FM”

Klausykis „Start FM” čia. Radijas internetu | Tiesioginė transliacija nemokamai! Visos Lietuvos radijo stotys | M1, Radiocentras, RusRadio, Žinių Radijas internete


Išsamiau apie „Start FM”

Radijo stotis „Start FM“ skirta studentams ir visiems, sekantiems studentijos gyvenimo naujienas! Radijo stotis glaudžiasi po seniausio Lietuvoje universiteto sparnu ir kviečia klausytis Vilniaus universiteto aktualijų, aptarti šalies studentams svarbias problemas ar kartu organizuoti šauniausius universiteto vakarėlius!

Radijo stoties turinys tikrai tiks ir patiks studijuojantiems ar studentaujantiems, tačiau taip pat čia naudingos informacijos išgirs visi, besidomintys studentijos gyvenimu šalyje. Radijo stoties komandą sudaro savanoriai – studentai, dėstytojai ar universiteto alumnai. Todėl čia niekad nepritrūksta jaunatviškų ir nutrūktgalviškų idėjų, kurios stebina, juokina ir kviečia keliauti kartu su „Start FM“.

Radijo stoties „Start FM“ turinys labai įvairus – kaip ir čia dirbantys savanoriai. Radijo stoties eteryje išgirsite informacijos apie akademinį gyvenimą, visuomenės aktualijas, tačiau taip pat čia gausu naujienų ir apie festivalius, vakarėlius ar kultūringų pranešimų apie artimiausius renginius Vilniaus universitete, mieste ar, apskritai, Lietuvoje.

„Start FM“ kuria radijo stoties turinį, kurio nenusibostų klausyti ir pirmakursiui, ir dekanui. Jei ką tik atsikėlei gyventi į Vilnių ir nori kuo greičiau atsikratyti fukso etiketės, įsijunk „Start FM“ ir pirmas sužinok visas universiteto naujienas! O jei dar tik ruošiesi tapti Vilniaus universiteto bendruomenės dalimi, šios radijo stoties gali klausytis internetu bet kuriame Lietuvos kampelyje.

Radijo stoties „Start FM” FM dažniai

MiestasDažnis FM bangomis
Vilnius94.2 MHz

Grojaraštis

1Žiaurus Miksas
Žiaurus Miksas
Žiaurus Miksas(prieš 2 valandas)
2Boikafé
Boikafé
Boikafé(prieš 3 valandas)
3START FM
START FM
START FM(prieš 3 valandas)
4No Pop Yes Style
No Pop Yes Style
No Pop Yes Style(prieš 4 valandas)
5START FM
START FM
START FM(prieš 4 valandas)
6Frank Black - Los Angeles
Los Angeles
Frank Black(prieš 4 valandas)
7J.Lamotta - Turning
Turning
J.Lamotta(prieš 4 valandas)
8The Big Moon - Wide Eyes
Wide Eyes
The Big Moon(prieš 4 valandas)
9Pa Salieu - Mista (Freestyle)
Mista (Freestyle)
Pa Salieu(prieš 4 valandas)
10Goldfrapp - Systemagic
Systemagic
Goldfrapp(prieš 4 valandas)
Eteryje: Žiaurus Miksas
Radijo stotis „Start FM”
1 klausytojų šią valandą
2,314 viso perklausų