Radijo stotis „Start FM”

Klausykis „Start FM” čia. Radijas internetu | Tiesioginė transliacija nemokamai! Visos Lietuvos radijo stotys | M1, Radiocentras, RusRadio, Žinių Radijas internete


Išsamiau apie „Start FM”

Radijo stotis „Start FM“ skirta studentams ir visiems, sekantiems studentijos gyvenimo naujienas! Radijo stotis glaudžiasi po seniausio Lietuvoje universiteto sparnu ir kviečia klausytis Vilniaus universiteto aktualijų, aptarti šalies studentams svarbias problemas ar kartu organizuoti šauniausius universiteto vakarėlius!

Radijo stoties turinys tikrai tiks ir patiks studijuojantiems ar studentaujantiems, tačiau taip pat čia naudingos informacijos išgirs visi, besidomintys studentijos gyvenimu šalyje. Radijo stoties komandą sudaro savanoriai – studentai, dėstytojai ar universiteto alumnai. Todėl čia niekad nepritrūksta jaunatviškų ir nutrūktgalviškų idėjų, kurios stebina, juokina ir kviečia keliauti kartu su „Start FM“.

Radijo stoties „Start FM“ turinys labai įvairus – kaip ir čia dirbantys savanoriai. Radijo stoties eteryje išgirsite informacijos apie akademinį gyvenimą, visuomenės aktualijas, tačiau taip pat čia gausu naujienų ir apie festivalius, vakarėlius ar kultūringų pranešimų apie artimiausius renginius Vilniaus universitete, mieste ar, apskritai, Lietuvoje.

„Start FM“ kuria radijo stoties turinį, kurio nenusibostų klausyti ir pirmakursiui, ir dekanui. Jei ką tik atsikėlei gyventi į Vilnių ir nori kuo greičiau atsikratyti fukso etiketės, įsijunk „Start FM“ ir pirmas sužinok visas universiteto naujienas! O jei dar tik ruošiesi tapti Vilniaus universiteto bendruomenės dalimi, šios radijo stoties gali klausytis internetu bet kuriame Lietuvos kampelyje.

Radijo stoties „Start FM” FM dažniai

MiestasDažnis FM bangomis
Vilnius94.2 MHz

Grojaraštis

1St. Panther - These Days
These Days
St. Panther(prieš minutę)
2Benny Tones - Nevermind (feat Mara Tk)
Nevermind (feat Mara Tk)
Benny Tones(prieš 7 minutes)
3SALOMEA - Magnolia Tree
Magnolia Tree
SALOMEA(prieš 12 minučių)
4Alabaster DePlume - Visit Croatia
Visit Croatia
Alabaster DePlume(prieš 17 minučių)
5(Liv).e - Bout My Big Man Batter
Bout My Big Man Batter
(Liv).e(prieš 19 minučių)
6Moses Sumney - Cut Me
Cut Me
Moses Sumney(prieš 24 minutes)
7Sahra Gure - Better Dream
Better Dream
Sahra Gure(prieš 26 minutes)
8Kalima - (Where is the) Sunshine (Pt. I)
(Where is the) Sunshine (Pt. I)
Kalima(prieš 30 minučių)
9Graham Connah Group - The Satellites Are Spinning
The Satellites Are Spinning
Graham Connah Group(prieš 35 minutes)
10STATION
STATION
STATION(prieš 36 minutes)
Eteryje: St. Panther - These Days
Radijo stotis „Start FM”
1 klausytojų šią valandą
1,043 viso perklausų