Radijo stotis „Start FM”

Klausykis „Start FM” čia. Radijas internetu | Tiesioginė transliacija nemokamai! Visos Lietuvos radijo stotys | M1, Radiocentras, RusRadio, Žinių Radijas internete


Išsamiau apie „Start FM”

Radijo stotis „Start FM“ skirta studentams ir visiems, sekantiems studentijos gyvenimo naujienas! Radijo stotis glaudžiasi po seniausio Lietuvoje universiteto sparnu ir kviečia klausytis Vilniaus universiteto aktualijų, aptarti šalies studentams svarbias problemas ar kartu organizuoti šauniausius universiteto vakarėlius!

Radijo stoties turinys tikrai tiks ir patiks studijuojantiems ar studentaujantiems, tačiau taip pat čia naudingos informacijos išgirs visi, besidomintys studentijos gyvenimu šalyje. Radijo stoties komandą sudaro savanoriai – studentai, dėstytojai ar universiteto alumnai. Todėl čia niekad nepritrūksta jaunatviškų ir nutrūktgalviškų idėjų, kurios stebina, juokina ir kviečia keliauti kartu su „Start FM“.

Radijo stoties „Start FM“ turinys labai įvairus – kaip ir čia dirbantys savanoriai. Radijo stoties eteryje išgirsite informacijos apie akademinį gyvenimą, visuomenės aktualijas, tačiau taip pat čia gausu naujienų ir apie festivalius, vakarėlius ar kultūringų pranešimų apie artimiausius renginius Vilniaus universitete, mieste ar, apskritai, Lietuvoje.

„Start FM“ kuria radijo stoties turinį, kurio nenusibostų klausyti ir pirmakursiui, ir dekanui. Jei ką tik atsikėlei gyventi į Vilnių ir nori kuo greičiau atsikratyti fukso etiketės, įsijunk „Start FM“ ir pirmas sužinok visas universiteto naujienas! O jei dar tik ruošiesi tapti Vilniaus universiteto bendruomenės dalimi, šios radijo stoties gali klausytis internetu bet kuriame Lietuvos kampelyje.

Radijo stoties „Start FM” FM dažniai

MiestasDažnis FM bangomis
Vilnius94.2 MHz

Grojaraštis

1Elve - Tree Memories
Tree Memories
Elve(prieš kelias sekundes)
2Hodge - Body Drive
Body Drive
Hodge(prieš 7 minutes)
3Låpsley; Logic1000 - Womxn (Logic1000 Remix)
Womxn (Logic1000 Remix)
Låpsley; Logic1000(prieš 12 minučių)
4Altrice - 1609km
1609km
Altrice(prieš 16 minučių)
5Caribou - Never Come Back (Koreless Remix)
Never Come Back (Koreless Remix)
Caribou(prieš 20 minučių)
6Steve Reid - Lions Of Juda
Lions Of Juda
Steve Reid(prieš 26 minutes)
7Wolfgang Dauner; Fred Braceful; Eberhard Weber - Brazing the high sky full
Brazing the high sky full
Wolfgang Dauner; Fred Braceful; Eberhard Weber(prieš 30 minučių)
8Nathan Fake - Tbilisi
Tbilisi
Nathan Fake(prieš 34 minutes)
9KH - Only Human
Only Human
KH(prieš 42 minutes)
10Tyondai Braxton - Phonolydian
Phonolydian
Tyondai Braxton(prieš valandą)
Eteryje: Elve - Tree Memories
Radijo stotis „Start FM”
1 klausytojų šią valandą
2,411 viso perklausų