Radijo stotis „RS2” | Radijas internetu - online

„RS2″ – radijo stotis aktyviems, smalsiems, subrendusiems, linksmiems, kūrybingiems visos Šiaurės Lietuvos gyventojams. Dirbame taip, kad „RS2″ būtų aktyvi Šiaulių miesto, regiono patriotė, kultūros, sporto ir kito viešojo gyvenimo dalyvė. Norime ir stengiamės tapti Šiaulių regiono operatyvios informacijos centru.


Išsamiau apie „RS2”

„RS2″ – radijo stotis aktyviems, smalsiems, subrendusiems, linksmiems, kūrybingiems visos Šiaurės Lietuvos gyventojams. „RS2″ – tai „Antroji radijo stotis“, girdima 97,8 FM dažniu. Mūsų klausosi Šiaulių, Radviliškio, Joniškio, Panevėžio, Telšių gyventojai – radijo stoties transliavimo aprėpties teritorija yra 80-90 km spinduliu aplink Šiaulius. Dirbame taip, kad „RS2″ būtų aktyvi Šiaulių miesto, regiono patriotė, kultūros, sporto ir kito viešojo gyvenimo dalyvė. Norime ir stengiamės tapti Šiaulių regiono operatyvios informacijos centru.

„RS2″ klausytojai. Aktyvūs visuomeninio gyvenimo dalyviai, vyresni nei 25 metų, vidutinio ir aukštesnio rango vadovai, tarnautojai, verslininkai. Jiems nepatinka vienadieniai hitai, jie nori girdėti naujausią informaciją, jiems įdomūs pasaulio, Lietuvos ir Šiaulių regiono įvykiai. Aktyvus klausytojas – brandi studentija, besidominanti ne tik aktualijomis, bet ir laiko patikrinta, nesenstančia muzika.

Informacija. Mums rūpi Šiaurės Lietuvos verslo, kultūros, sporto ir kiti įvykiai bei aktualijos. Siekiame patys domėtis tuo, kas vyksta mūsų krašte, kad galėtume kuo tiksliau informuoti savo klausytojus. Patys rengiame žinias, reportažus, kviečiame į studiją visuomenei svarbius ir įdomius žmones, kalbiname juos, suteikiame klausytojams galimybę patiems užduoti aktualius klausimus. Lygiagrečiai pateikiame didžiulį srautą informacijos iš Lietuvos ir pasaulio specializuotose žiniose – popietinėje net 5 val. trukmės pramoginėje-informacinėje laidoje, kurioje pateikiamos naujienos apima sritis nuo verslo iki pramogų pasaulio užkulisių. Tik būdami tokie mes esame ir būsime reikalingi.

Muzika. Didžiąją dalį transliuojamos muzikos sudaro geriausi praėjusių dešimtmečių hitai, trečdalį – visų laikų rokas, taip pat stengiamės klausytojus supažindinti su naujausiomis muzikos naujienomis, likusi dalis – įvairi kitų stilių muzika. Leidžiame dainuojamosios poezijos kūrinius, rengiame informaciją apie Lietuvos bardus ir dainuojamosios poezijos festivalius, koncertus, įvykius.

Laidos. Kiekvieną darbo dieną klausytojus žadina ir gera nuotaika į darbą lydi „Rytas su RS2“. Tai naujausi įvykiai, orų, horoskopų prognozės, ir kita aktuali informacija bei gerą nuotaiką kurianti muzika. Vidurdienį rubrikoje „Dienos svečias“ kalbiname žymius ir visuomenei svarbius, įdomius žmones, klausytojai gali skambinti ir patys užduoti klausimų. Po pietų, informacinėje-pramoginėje laidoje klausytojai gali išgirsti kiekvieną dieną vis kitą naujieną.

Radijo stoties „RS2” FM dažniai

MiestasDažnis FM bangomis
Šiauliai97,8 MHz
Eteryje: < Radijas neteikia informacijos >
Radijo stotis „RS2”
1 klausytojų šią valandą
2,955 viso perklausų