Radijo stotis „Rock FM”

Lietuvos roko ir metalo stilių muzikos gerbėjams daug džiaugsmo atnešė 2010 metais įsikūrusi radijo stotis „Rock FM“. Vienintelė radijo stotis Lietuvoje, kuri 24 valandas per parą groja roką. Radijo stoties „Rock FM“ eteryje išgirsite ir klasikinį roką ir alternatyvius šiuolaikinio roko ritmus.


Išsamiau apie „Rock FM”

Vienintelė radijo stotis Lietuvoje, kuri 24 valandas per parą groja roką. Radijo stoties „Rock FM“ eteryje išgirsite ir klasikinį roką ir alternatyvius šiuolaikinio roko ritmus.

Lietuvos roko ir metalo stilių muzikos gerbėjams daug džiaugsmo atnešė 2010 metais įsikūrusi radijo stotis „Rock FM“. Tai vienintelė tokia radijo stotis Lietuvoje, kurios eteryje kiaurą parą skamba rokas ir metalas. Radijo stotis supažindina ir su moderniomis šiuolaikinio roko ar metalo dainomis ir groja visų numylėtus klasikinius šių žanrų hitus.

Užkietėję rokeriai žino, kokį dažnį reikia įsijungti! Šiuo metu radijas „Rock FM“ transliuojamas Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje, tačiau radijas internete neriboja šiuolaikinių roko gerbėjų: čia įsijungti „Rock FM“ galite vos keliais mygtukų paspaudimas.

Jei jau iš pirmų natų atpažįstate „Nothing else matters“ arpedžio ar mėgstate pašėlioti pagal „Black Sabbath“ akordus, tuomet nesuklysite įsijungę „Rock FM“.

Nors daugiausia eterio laiko čia užima jūsų mėgstama muzika, tačiau taip pat galite išgirsti ir įdomių faktų apie atlikėjus, dainų parašymo aplinkybes ar artimiausius koncertus. Trečiadienio vakarais ištikimiausius gerbėjus „Rock FM“ kviečia į „Perkūno namus“, kur pristatomi naujausi muzikiniai kūriniai, apžvelgiamos muzikinės aktualijos, įdomios istorijos iš roko ir metalo istorijos. Junkitės į roko mylėtojų būrį!

Grojaraštis

1PASSENGER - Let Her Go
Let Her Go
PASSENGER(prieš 4 minutes)
2ALEKSANDRAS MAKEJEVAS, ASTA DINDAITE - Benamis
Benamis
ALEKSANDRAS MAKEJEVAS, ASTA DINDAITE(prieš 7 minutes)
3SHINEDOWN - State Of My Head
State Of My Head
SHINEDOWN(prieš 10 minučių)
4ROCK FM
ROCK FM
ROCK FM(prieš 11 minučių)
5MORTEN ABEL - Big Brother
Big Brother
MORTEN ABEL(prieš 14 minučių)
6KINGS OF LEON - Notion
Notion
KINGS OF LEON(prieš 17 minučių)
7ROCK FM
ROCK FM
ROCK FM(prieš 17 minučių)
8FRANZ FERDINAND - No You Girls
No You Girls
FRANZ FERDINAND(prieš 21 minutes)
9RONDO - Durbes Riterio Vaiduoklis
Durbes Riterio Vaiduoklis
RONDO(prieš 23 minutes)
10STATUS QUO - Ice In The Sun (Klasikinio Roko Legendos)
Ice In The Sun (Klasikinio Roko Legendos)
STATUS QUO(prieš 26 minutes)
Eteryje: PASSENGER - Let Her Go
Radijo stotis „Rock FM”
1 klausytojų šią valandą
2,468 viso perklausų