Radijo stotis „Rock FM”

Lietuvos roko ir metalo stilių muzikos gerbėjams daug džiaugsmo atnešė 2010 metais įsikūrusi radijo stotis „Rock FM“. Vienintelė radijo stotis Lietuvoje, kuri 24 valandas per parą groja roką. Radijo stoties „Rock FM“ eteryje išgirsite ir klasikinį roką ir alternatyvius šiuolaikinio roko ritmus.


Išsamiau apie „Rock FM”

Vienintelė radijo stotis Lietuvoje, kuri 24 valandas per parą groja roką. Radijo stoties „Rock FM“ eteryje išgirsite ir klasikinį roką ir alternatyvius šiuolaikinio roko ritmus.

Lietuvos roko ir metalo stilių muzikos gerbėjams daug džiaugsmo atnešė 2010 metais įsikūrusi radijo stotis „Rock FM“. Tai vienintelė tokia radijo stotis Lietuvoje, kurios eteryje kiaurą parą skamba rokas ir metalas. Radijo stotis supažindina ir su moderniomis šiuolaikinio roko ar metalo dainomis ir groja visų numylėtus klasikinius šių žanrų hitus.

Užkietėję rokeriai žino, kokį dažnį reikia įsijungti! Šiuo metu radijas „Rock FM“ transliuojamas Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje, tačiau radijas internete neriboja šiuolaikinių roko gerbėjų: čia įsijungti „Rock FM“ galite vos keliais mygtukų paspaudimas.

Jei jau iš pirmų natų atpažįstate „Nothing else matters“ arpedžio ar mėgstate pašėlioti pagal „Black Sabbath“ akordus, tuomet nesuklysite įsijungę „Rock FM“.

Nors daugiausia eterio laiko čia užima jūsų mėgstama muzika, tačiau taip pat galite išgirsti ir įdomių faktų apie atlikėjus, dainų parašymo aplinkybes ar artimiausius koncertus. Trečiadienio vakarais ištikimiausius gerbėjus „Rock FM“ kviečia į „Perkūno namus“, kur pristatomi naujausi muzikiniai kūriniai, apžvelgiamos muzikinės aktualijos, įdomios istorijos iš roko ir metalo istorijos. Junkitės į roko mylėtojų būrį!

Grojaraštis

1ADELITAS WAY - Notorious
Notorious
ADELITAS WAY(prieš minutę)
2EMBRACE - Nature's Law
Nature's Law
EMBRACE(prieš 5 minutes)
3MOVO - Uhu
Uhu
MOVO(prieš 8 minutes)
4PASSION PIT - Take A Walk
Take A Walk
PASSION PIT(prieš 13 minučių)
5BON JOVI - Keep The Faith
Keep The Faith
BON JOVI(prieš 17 minučių)
6MY CHEMICAL ROMANCE - I'm Not Okay (I Promise)
I'm Not Okay (I Promise)
MY CHEMICAL ROMANCE(prieš 20 minučių)
7ROCK FM
ROCK FM
ROCK FM(prieš 21 minutes)
8BLINK 182 - All The Small Things
All The Small Things
BLINK 182(prieš 23 minutes)
9PIEVOS - Zalios Pievos
Zalios Pievos
PIEVOS(prieš 26 minutes)
10CAVO - Champagne
Champagne
CAVO(prieš 29 minutes)
Eteryje: ADELITAS WAY - Notorious
Radijo stotis „Rock FM”
1 klausytojų šią valandą
1,481 viso perklausų