Radijo stotis „Relax FM” | Radijas internetu - online

Radijas „Relax FM” internetu | Internetinis radijas! Visos Lietuvos radijo stotys | Lietuvos radijas internete


Išsamiau apie „Relax FM”

Atpalaiduojančios muzikos radijo stotis – „Relax FM“. Jos eteryje skamba populiarios ir visų mėgstamos užsienio ir lietuvių atlikėjų melodijos, kurios kviečia būti kartu! Įsijungiam ir klausom.

„Relax FM“ internetu transliuoja kiekvienam, kuris ieško gerą muziką grojančios radijo stoties. „Relax FM“ puikiai derina šiuolaikinę lietuvišką muziką ir visiems pasaulyje gerai žinomų užsienio atlikėjų kūrybą. Čia išgirsite Ievos Zasimauskaitės, „Saulės kliošo“, Edgaro Lubio ar Monique dainų, o jas keis eteryje skambančios „Backstreet boys“ ar Madonnos melodijos.

Dažnai būna sunku apsispręsti, kokią dainą dabar norėtumėte išgirsti, galvoje sukasi šimtai pasiūlymų ir mėgstamų dainų žodžių nuotrupų, tačiau kurios dainos ieškoti savo telefone ar kompiuteryje? „Relax FM“ išspręs šį klausimą už jus! Tiesiog įsijunkite radijo stotį, o jos komanda parinks tas dainas, kurias tikrai norėsite dainuoti kartu.

Klausyti „Relax FM“ smagu, nes ji nemėgsta daugžodžiauti ir mieliau eteryje leidžia karaliauti muzikai! Radijo stotis puikiai derės ir prie židinio skleidžiamos šilumos ir arbatos puodelio, ir puikiai nuvaikys uodus vasaros pavakarę supantis savo kiemo hamake. Atsipalaiduojam ir klausom kartu! 

Radijo stoties „Relax FM” FM dažniai

MiestasDažnis FM bangomis
Vilnius104.3 MHz
Kaunas98.5 MHz
Klaipėda93.7 MHz
Panevėžys94.3 MHz
Šiauliai101.7 MHz
Eteryje: < Radijas neteikia informacijos >
Radijo stotis „Relax FM”
1 klausytojų šią valandą
24,321 viso perklausų