Radijo stotis „Power Hit Radio” | Radijas internetu - online

Radijas „Power Hit Radio” internetu | Internetinis radijas! Visos Lietuvos radijo stotys | Lietuvos radijas internete


Išsamiau apie „Power Hit Radio”

Šokių muzikos hitai nebūtinai turi skambėti klube, jie gali groti ten, kur tik yra internetas ir esate jūs! Įsijunkite „Power Hit Radio“ internete ir šokime kartu!

Kiekvieną dieną radijo stoties komanda kviečia savo klausytojus į kelionę šokių muzikos pasaulin. Čia išgirsite ir pasaulio muzikinių topų viršūnes užkariavusias dainas, ir susipažinsite su naujausiais talentingų lietuvių atlikėjų kūriniais.

Nors „Power Hit radio“ kolektyvas mėgsta šokti ir šokdinti kitus, bet nepamiršta jie ir gerų darbų. Kalbant apie šią radijo stotį būtina paminėti, kad jie be galo brangina ir vertina bendravimą ir bendradarbiavimą. Tiek su savo kolegomis, partneriais, tiek ir su klausytojais.

„Power Hit radio“ yra neabejingi socialiai atsakingoms iniciatyvoms: jų eteryje kalbama apie patyčių žalą mokyklose, rūpinamasi atliekų rūšiavimo problema ir kitomis „žaliomis“ veiklomis. Radijo stotis bendradarbiauja su neįgaliųjų laisvalaikio centru „Pasikeisk“ ir padeda neįgaliam jaunimui plėsti savo pažinčių ratą.

Kad ir kas bebūtumėte, kad ir kur begyventumėte – juk šokti smagu visiems! Todėl „Power Hit radio“ groja jums ir kviečia jungtis prie šokančiųjų gretų!

Radijo stoties „Power Hit Radio” FM dažniai

MiestasDažnis FM bangomis
Vilnius95.9 MHz
Kaunas91.0 MHz
Klaipėda96.7 MHz
Utena93.9 MHz
Eteryje: < Radijas neteikia informacijos >
Radijo stotis „Power Hit Radio”
1 klausytojų šią valandą
51,631 viso perklausų