Radijo stotis „LRT Radijas”

„Alio, alio – radijo Kaunas – Lietuva!“ į vasariškai šiltą pavakarę nuskriejo šaukiniai 1926 metų birželio 12 dieną. Po neilgų žinių pranešimų, kuriuos sudarė „Eltos“ naujienos iš užsienio ir kelios žinutės iš tuometinio Lietuvos gyvenimo, Lietuvos radijo pranešėjas kreipėsi į klausytojus esperanto, anglų, vokiečių ir prancūzų kalbomis, prašydamas atsiliepti tų, kurie girdi šią transliaciją. Tai buvo pirmoji dabartinio „LRT radijo“ transliacija.

Lietuvos nacionaliniam transliuotojui priklausanti radijo stotis „LRT radijas“ yra patikimas žinių šaltinis. „LRT radijo“ klausomumas ypač išauga svarbių pasaulio ar Lietuvos įvykių metu. Tai rodo, kad norėdami gauti patikimą ir nešališką informaciją lietuviai pirmiausia atsakymų ieško LRT.

Praėjo bene 100 metų ir dabar Lietuvos nacionalinis transliuotojas vienija net 7 įvairių medijų (televizijos, radijo ir interneto) kanalus. Tačiau „LRT radijas“ išsaugojo pirminę savo idėją: transliuoti įvairialypes laidas, kurios būtų įdomios plačiajai auditorijai.

Klausytis šios radijo stoties galite ir internetu, taigi visai nesvarbu, jei šiuo metu jūs atostogaujate ar dirbate kitoje šalyje. Įsijungus „LRT radiją“ jus pasieks patikrinta ir patikima informacija apie Lietuvą, o įvairių laidų metu galėsite išgirsti ir savo srities ekspertų nuomonę šaliai aktualiais klausimais.

 

ltntc________________antiprolis
ltntc________________antiprolisprieš 2 metus
stoties progamos geros, bet nepatogios klausymuisi internete, tai ir nesiklausau. sunku rasti ką nors labiau beprasmiškai suregzto (naudojimosi prasme).
Nezinau
Nezinauprieš 2 metus
Tai bent korupcine radija...
Saulius
Sauliusprieš 3 metus
neduoda grojarascio kad galeciau klausytis naudodamas savo programa, ir aplamai negroja
natalas
natalasprieš 4 metus
geda pas rusus desimt svetainiu ir klausyk ka nori,o pas kazkokios nesamones vos keleta stociu galiisgirsti
?
?prieš 5 metus
"klausytis per PC"... Kad galėtumėte kontroliuoti? Menkystos...
Nuvažiavo...
Nuvažiavo...prieš 5 metus
iki prolių.
Eteryje: < Radijas neteikia informacijos >
Klausotės „LRT Radijas”
186 klausosi šiuo metu
45k viso perklausų