Radijo stotis „Kelyje (Vilnius)” | Radijas internetu - online

Kelyje": tai puiki radijo stotis, skirta keliaujantiems žmonėms. Mūsų transliacijose gausu geriausios muzikos, aktualios informacijos ir įdomių laidas. Esame čia, kad suteiktume jums gero nuotaikos kelyje ir praturtintume jūsų keliones. Klausykitės mūsų, būkite informuoti, dalyvaukite žaidimuose ir patirskite tikrą kelyje skambančią muziką!


Išsamiau apie „Kelyje (Vilnius)”

Radijo stotis "Kelyje" 

Radijo stotis "Kelyje" yra pripažinta radijo stotis, skirta keliaujantiems žmonėms. Nuo 2000 metų ji skamba Kaune, tapdama populiariausia ir klausomiausia radijo stotimi šiame mieste. Vėliau, 2003 metais, "Kelyje" išplito į Vilnių ir Klaipėdą, užkariavusi kelių tinklus ir klausytojų širdis.

Radijo stotis "Kelyje" yra puiki pasirinktis, jei praleidžiate daug laiko kelyje. Mes transliuojame gerą, šiandieninę muziką, suteikiame svarbiausias naujienas iš savo miesto, Lietuvos ir viso pasaulio bei organizuojame įdomius konkursus, viktorinas ir interaktyvius žaidimus. Esame pasirengę diskutuoti tiesioginiu eteryje, dalintis informacija apie įvykius keliuose ir padėti artimam. Pasitikrinkite "Kelyje" radijo stotį ir niekada nežinokite, kas jus laukia toliau...

Radijo stoties „Kelyje (Vilnius)” FM dažniai

MiestasDažnis FM bangomis
Vilnius107.7 MHz
Eteryje: < Radijas neteikia informacijos >
Radijo stotis „Kelyje (Vilnius)”
2 klausytojų šią valandą
20,174 viso perklausų