Radijo stotis „Kelyje (Vilnius)”

Klausykis „Kelyje (Vilnius)” čia. Radijas internetu | Tiesioginė transliacija nemokamai! Visos Lietuvos radijo stotys | M1, Radiocentras, RusRadio, Žinių Radijas internete


Išsamiau apie „Kelyje (Vilnius)”

Visiems, užstrigusiems sostinės kamščiuose ir ieškantiems greičiausio maršruto iš taško A į tašką B – radijo stotis „Kelyje Vilnius“! Čia išgirsite naujausius pranešimus apie eismo įvykius, remonto darbus ar kitus (ne)malonumus sostinės keliuose.

2000 metais radijo stotis, skirta vairuojantiems, pradėjo transliacijas Kaune, tačiau jau po trijų metų ją išgirdo ir vilniečiai, o dabar radijo „Kelyje“ galite klausytis internetu iš bet kurio pasaulio taško!

„Kelyje“ pirminis tikslas – padėti jums saugiai ir greitai keliauti. Todėl radijo stotis nuolat transliuoja naujausius pranešimus apie eismo sąlygas mieste ir aplink jį. Tiesa, tokio operatyvumo radijo stoties komandai padeda pasiekti ne kas kitas, o jos klausytojai – kurie vairuodami ir klausydami „Kelyje“ gali pranešti apie tai, su kuo susidūrė savo maršrute.

O kad kelias už vairo neprailgtų, „Kelyje“ jums pažada įvairios veiklos: konkursų, viktorinų, muzikinių mįslių. Pademonstravę savo žinias galėsite laimėti įvairių prizų, o jei skambinti ir nesiryšite, pažadame, sužinosite daug įdomių faktų! Be tradicinių radijo žinių, žinoma, foną užpildys muzika. Galėsite klausytis ir lietuviškų, ir užsienio atlikėjų populiariausių kūrinių.

Radijo stoties „Kelyje (Vilnius)” FM dažniai

MiestasDažnis FM bangomis
Vilnius107.7 MHz
Eteryje: < Radijas neteikia informacijos >
Radijo stotis „Kelyje (Vilnius)”
1 klausytojų šią valandą
16,394 viso perklausų