Radijo stotis „Kelyje (Vilnius)”

Visiems, užstrigusiems sostinės kamščiuose ir ieškantiems greičiausio maršruto iš taško A į tašką B – radijo stotis „Kelyje Vilnius“! Čia išgirsite naujausius pranešimus apie eismo įvykius, remonto darbus ar kitus (ne)malonumus sostinės keliuose.

2000 metais radijo stotis, skirta vairuojantiems, pradėjo transliacijas Kaune, tačiau jau po trijų metų ją išgirdo ir vilniečiai, o dabar radijo „Kelyje“ galite klausytis internetu iš bet kurio pasaulio taško!

„Kelyje“ pirminis tikslas – padėti jums saugiai ir greitai keliauti. Todėl radijo stotis nuolat transliuoja naujausius pranešimus apie eismo sąlygas mieste ir aplink jį. Tiesa, tokio operatyvumo radijo stoties komandai padeda pasiekti ne kas kitas, o jos klausytojai – kurie vairuodami ir klausydami „Kelyje“ gali pranešti apie tai, su kuo susidūrė savo maršrute.

O kad kelias už vairo neprailgtų, „Kelyje“ jums pažada įvairios veiklos: konkursų, viktorinų, muzikinių mįslių. Pademonstravę savo žinias galėsite laimėti įvairių prizų, o jei skambinti ir nesiryšite, pažadame, sužinosite daug įdomių faktų! Be tradicinių radijo žinių, žinoma, foną užpildys muzika. Galėsite klausytis ir lietuviškų, ir užsienio atlikėjų populiariausių kūrinių.

1Kelyje Vilnius
Kelyje Vilnius
Kelyje Vilnius(prieš 7 mėnesius)
2Kelyje Vilnius
Kelyje Vilnius
Kelyje Vilnius(prieš 7 mėnesius)
3Kelyje Vilnius
Kelyje Vilnius
Kelyje Vilnius(prieš 7 mėnesius)
4Kelyje Vilnius
Kelyje Vilnius
Kelyje Vilnius(prieš 7 mėnesius)
Eteryje: Kelyje Vilnius
Klausotės „Kelyje (Vilnius)”
26 klausosi šiuo metu
11k viso perklausų