Radijo stotis „Kelyje (Kaunas)” | Radijas internetu - online

Radijas „Kelyje (Kaunas)” internetu | Internetinis radijas! Visos Lietuvos radijo stotys | Lietuvos radijas internete


Išsamiau apie „Kelyje (Kaunas)”

Pirmoji radijo stotis būtent vairuojantiems klausytojams atsirado Kaune. Jos šaukiniai pirmą kartą nuskambėjo 2000 metais. Laikui bėgant radijo stotis pradėjo transliuoti ir specializuotas programas vilniškiams ir klaipėdiškiams, tačiau radijo stoties „Kelyje“ populiarumas nė kiek nesumažėjo ir Kaune.

Radijo stotis „Kelyje“ puikiai tinka daug keliaujantiems po Lietuvą ir patiems vairuojantiems automobilius. Klausydami šios radijo stoties pirmieji sužinosite apie netikėtas kliūtis kelyje ar staiga pasikeitusias oro sąlygas ir galėsite pasirūpinti atsarginiu maršrutu. Klausyti „Kelyje“, tai tarsi turėti atsarginę kortą rankovėje: atrodo, jūs niekuo neišsiskiriate, bet visuomet mokate greičiausiai įveikti spūstis mieste ir sklandžiai pasiekti numatytą tikslą.

Kad laikas už vairo neprailgtų, radijo stotis „Kelyje“ jums yra paruošusi įvairių žaidimų ir viktorinų. Galėsite ne tik pasukti galvą, bet ir laimėti šaunių prizų. Įvairių pokalbių ir diskusijų metu galėsite pasidalinti savo nuomone su radijo stoties „Kelyje“ kolektyvu ir kitais klausytojais.

„Kelyje“ pažada, kad net ir ilgos kelionės neprailgs klausant šios radijo stoties. Melomanus džiugins įvairių stilių muzikos gausybė, saikingai besidalinanti eterį su žinių laidomis ir pranešimais apie eismo sąlygas. Klausyti ir keliauti kartu galite radijo bangomis arba įsijungę radiją internete!

Radijo stoties „Kelyje (Kaunas)” FM dažniai

MiestasDažnis FM bangomis
Kaunas105.9 MHz
Eteryje: < Radijas neteikia informacijos >
Radijo stotis „Kelyje (Kaunas)”
1 klausytojų šią valandą
48,281 viso perklausų