Radijo stotis „Raduga”

Klausykis „Raduga” čia. Radijas internetu | Tiesioginė transliacija nemokamai! Visos Lietuvos radijo stotys | M1, Radiocentras, RusRadio, Žinių Radijas internete


Išsamiau apie „Raduga”

Raduga“ siunčia linkėjimus iš pajūrio ir kviečia kartu burtis rusakalbių klausytojų ratą! Muzikinius intarpus „Radugos“ eteryje užpildo ir vakarietiški, ir Rusijos muzikinio pasaulio hitai, o žinių laidos rusų kalba informuoja apie tai, ką jums būtina žinoti.

Nuo 2001 m. FM bangomis šio radijo gali klausytis klaipėdiečiai, o visi, norintys išgirsti „Radugos“ programą, gali šią radijo stotį įsijungti internete! Neatskiriama radijo programos dalis yra naujienos – čia išgirsite svarbiausius įvykius iš Lietuvos ir pasaulio. Taip pat galėsite dalyvauti įvairiose viktorinose ir kituose radijo komandos organizuojamuose žaidimuose.

„Raduga“ mėgsta gerą muziką! Muzikinis takelis čia labai įvairus. Įsijungę „Radugą“ galėsite mėgautis pasaulyje gerai žinomomis Madonnos, E. Džono, „Abbos“ ir kitų grupių ir atlikėjų dainomis, tačiau taip pat galėsite išgirsti ir Rusijos muzikinio pasaulio žvaigždžių kūrinių, tokių kaip A. Pugačiovos, V. Presniakovo ar I. Alegrovos.

Nors „Raduga“ groja Klaipėdoje, tačiau jos programa įdomi ir aktuali gali būti bet kur gyvenantiems ir Lietuvos naujienomis besidomintiems rusakalbiams. Įsijunkite „Radugą“ internete ir mėgaukitės gera muzika ir operatyviomis žiniomis rusų kalba visur!

Grojaraštis

1DIDO - Sand In My Shoes
Sand In My Shoes
DIDO(prieš 3 minutes)
2MBAND - Pomedlenneje
Pomedlenneje
MBAND(prieš 7 minutes)
3GAGARINA POLINA - Nebo V Glazah
Nebo V Glazah
GAGARINA POLINA(prieš 11 minučių)
4ZARA - Liubov Krasavica
Liubov Krasavica
ZARA(prieš 17 minučių)
5MONACO PROJECT - Zakonchilos Leto (Ty Luchheje)
Zakonchilos Leto (Ty Luchheje)
MONACO PROJECT(prieš 20 minučių)
6BRUNO MARS - Just The Way You Are
Just The Way You Are
BRUNO MARS(prieš 23 minutes)
7FOMIN MITIA - Ok!
Ok!
FOMIN MITIA(prieš 26 minutes)
8DJ GROOVE - Sluzhebnyj Roman (Utro)
Sluzhebnyj Roman (Utro)
DJ GROOVE(prieš 29 minutes)
9BLONDIE - Maria
Maria
BLONDIE(prieš 31 minutes)
10ROTARU SOFIJA - Nebo Eto Ja
Nebo Eto Ja
ROTARU SOFIJA(prieš 34 minutes)
Eteryje: DIDO - Sand In My Shoes
Radijo stotis „Raduga”
3 klausytojų šią valandą
41,245 viso perklausų