Radijo stotis „Raduga”

Klausykis „Raduga” čia. Radijas internetu | Tiesioginė transliacija nemokamai! Visos Lietuvos radijo stotys | M1, Radiocentras, RusRadio, Žinių Radijas internete


Išsamiau apie „Raduga”

Raduga“ siunčia linkėjimus iš pajūrio ir kviečia kartu burtis rusakalbių klausytojų ratą! Muzikinius intarpus „Radugos“ eteryje užpildo ir vakarietiški, ir Rusijos muzikinio pasaulio hitai, o žinių laidos rusų kalba informuoja apie tai, ką jums būtina žinoti.

Nuo 2001 m. FM bangomis šio radijo gali klausytis klaipėdiečiai, o visi, norintys išgirsti „Radugos“ programą, gali šią radijo stotį įsijungti internete! Neatskiriama radijo programos dalis yra naujienos – čia išgirsite svarbiausius įvykius iš Lietuvos ir pasaulio. Taip pat galėsite dalyvauti įvairiose viktorinose ir kituose radijo komandos organizuojamuose žaidimuose.

„Raduga“ mėgsta gerą muziką! Muzikinis takelis čia labai įvairus. Įsijungę „Radugą“ galėsite mėgautis pasaulyje gerai žinomomis Madonnos, E. Džono, „Abbos“ ir kitų grupių ir atlikėjų dainomis, tačiau taip pat galėsite išgirsti ir Rusijos muzikinio pasaulio žvaigždžių kūrinių, tokių kaip A. Pugačiovos, V. Presniakovo ar I. Alegrovos.

Nors „Raduga“ groja Klaipėdoje, tačiau jos programa įdomi ir aktuali gali būti bet kur gyvenantiems ir Lietuvos naujienomis besidomintiems rusakalbiams. Įsijunkite „Radugą“ internete ir mėgaukitės gera muzika ir operatyviomis žiniomis rusų kalba visur!

Grojaraštis

1ZHASMIN - Svadba
Svadba
ZHASMIN(prieš minutę)
2LEANN RIMES - Can't Fight The Moon Light
Can't Fight The Moon Light
LEANN RIMES(prieš 3 minutes)
3ORBAKAITE KRISTINA - Ty Moj
Ty Moj
ORBAKAITE KRISTINA(prieš 9 minutes)
4PRESNIAKOV VLADIMIR - Chernoje More
Chernoje More
PRESNIAKOV VLADIMIR(prieš 12 minučių)
5VESKI ANNE - Nam S Toboj
Nam S Toboj
VESKI ANNE(prieš 19 minučių)
6MIHAJLOV STAS - Vsio Dlia Tebia
Vsio Dlia Tebia
MIHAJLOV STAS(prieš 22 minutes)
7CHARLIE PUTH - Attention
Attention
CHARLIE PUTH(prieš 25 minutes)
8GOSTI IZ BUDUSCHEGO - Moj Baby
Moj Baby
GOSTI IZ BUDUSCHEGO(prieš 30 minučių)
9KIRKOROV FILIPP - Mysh
Mysh
KIRKOROV FILIPP(prieš 33 minutes)
10DIDO - White flag
White flag
DIDO(prieš 37 minutes)
Eteryje: ZHASMIN - Svadba
Radijo stotis „Raduga”
1 klausytojų šią valandą
34,918 viso perklausų