Radijo stotis „Raduga”

Klausykis „Raduga” čia. Radijas internetu | Tiesioginė transliacija nemokamai! Visos Lietuvos radijo stotys | M1, Radiocentras, RusRadio, Žinių Radijas internete


Išsamiau apie „Raduga”

Raduga“ siunčia linkėjimus iš pajūrio ir kviečia kartu burtis rusakalbių klausytojų ratą! Muzikinius intarpus „Radugos“ eteryje užpildo ir vakarietiški, ir Rusijos muzikinio pasaulio hitai, o žinių laidos rusų kalba informuoja apie tai, ką jums būtina žinoti.

Nuo 2001 m. FM bangomis šio radijo gali klausytis klaipėdiečiai, o visi, norintys išgirsti „Radugos“ programą, gali šią radijo stotį įsijungti internete! Neatskiriama radijo programos dalis yra naujienos – čia išgirsite svarbiausius įvykius iš Lietuvos ir pasaulio. Taip pat galėsite dalyvauti įvairiose viktorinose ir kituose radijo komandos organizuojamuose žaidimuose.

„Raduga“ mėgsta gerą muziką! Muzikinis takelis čia labai įvairus. Įsijungę „Radugą“ galėsite mėgautis pasaulyje gerai žinomomis Madonnos, E. Džono, „Abbos“ ir kitų grupių ir atlikėjų dainomis, tačiau taip pat galėsite išgirsti ir Rusijos muzikinio pasaulio žvaigždžių kūrinių, tokių kaip A. Pugačiovos, V. Presniakovo ar I. Alegrovos.

Nors „Raduga“ groja Klaipėdoje, tačiau jos programa įdomi ir aktuali gali būti bet kur gyvenantiems ir Lietuvos naujienomis besidomintiems rusakalbiams. Įsijunkite „Radugą“ internete ir mėgaukitės gera muzika ir operatyviomis žiniomis rusų kalba visur!

Grojaraštis

1ZEMFIRA - Prosti Menia Moja Liubov
Prosti Menia Moja Liubov
ZEMFIRA(prieš minutę)
2SIA - Cheap Thrills
Cheap Thrills
SIA(prieš 3 minutes)
3PIZZA - Eto Horosho
Eto Horosho
PIZZA(prieš 7 minutes)
4PUGACHEVA ALLA - Madam Broshkina
Madam Broshkina
PUGACHEVA ALLA(prieš 10 minučių)
5PH ELECTRO - Every Breath You Take
Every Breath You Take
PH ELECTRO(prieš 13 minučių)
6SLAVA - Odinochestvo
Odinochestvo
SLAVA(prieš 16 minučių)
7SHATUNOV JURA - Ne Bojsia
Ne Bojsia
SHATUNOV JURA(prieš 20 minučių)
8JENNIFER LOPEZ & MALUMA - Pa Ti
Pa Ti
JENNIFER LOPEZ & MALUMA(prieš 22 minutes)
9LENINGRAD - Eksponat
Eksponat
LENINGRAD(prieš 26 minutes)
10ELDZHEJ & FEDUK - Rozovoje Vino
Rozovoje Vino
ELDZHEJ & FEDUK(prieš 29 minutes)
Eteryje: ZEMFIRA - Prosti Menia Moja Liubov
Radijo stotis „Raduga”
1 klausytojų šią valandą
38,697 viso perklausų