Radijo stotis „RadijoGama”

Radijo stotis suderinta nuo do iki si! Klaipėdos kraštui transliuojanti „Radijo Gama“ internetu gali būti pasiekiama visur. Čia išgirsite informatyvias laidas, Klaipėdos krašto aktualijas, darbui ir mokslui tinkančią foninę muziką.

„Radijo Gama“ atsirado iš aistros ir meilės radijo idėjai. Todėl niekad entuziazmo nepritrūkstantis radijo stoties kolektyvas jums yra paruošęs tobulą informacijos ir muzikos gamą. Mėgautis galėsite nuo DOrų žinių iki SIelą džiuginančios muzikos! O tarp jų rasite ir idėjų, kur praleisti laisvalaikį, pasakų ir žaidimų vaikams, populiariosios muzikos jaunimui ar Klaipėdos kraštui aktualios reklamos. Viską, ko reikia vakarų Lietuvos gyventojui, galite išgirsti „Radijo Gamoje“!

„Radijo Gama“ siekia būti vienintele jūsų radijo stotimi, kuri ir suteikia reikiamą informaciją, ir leidžia mėgautis muzika. Klausydami šios radijo stoties išgirsite žinias, verslo naujienas, gyvenimo būdo laidas, jaunimo aktualijas, liaudies ir autorines pasakas – taigi, stoties klausytojas gali būti ir jaunas, ir senas. Tačiau „Radio Gamos“ kolektyvas pabrėžia – radijas netinkamas visiems, jis tinkamas tik tiems, kurie ne tik klauso, bet ir girdi!

„Radijo Gamai“ svarbus visuomeniškumas, teigiamas ir tolerantiškas požiūris į mus supantį pasaulį, kuriuo ji tikisi užkrėsti savo klausytojus. Norinčius pailsinti ausis ir mintis, radijo stotis kviečia klausyti lietuviškų ir užsienio popmuzikos, džiazo, roko ir klasikinės muzikos kūrinių.

Romasausros1
Romasausros1prieš metus
Jo neblogai butu isgirsti daugiau Lietuviskos geros dainos. Labai idomios Mazosios Lietuvos istorines laidos.
romas  Lenkas
romas Lenkasprieš metus
Arunai nuostabu bet Coveriu 15 proc maziau jie Nepakartojami niekas Lietuvo neleidzia Kai tik KLAIPEDA KLAUSAU svarbiausia girg=dziuuuuuu
Romas  Vilnius
Romas Vilniusprieš metus
Kai tik Nida Aukstumala HAIDEGRUC ty Silute Radia veikia Lapkritis Nida Su malonumu Klausysiu Kiprionai aug ne tokia laida sukursi
Kiprionas
Kiprionasprieš metus
klaipeda Labai paa\siilgau Kiemo visu visu visu Kokie ir kada Vilnius Mariampole Taurage Sakiai klausausi radio stotis RADIO GAMA ACIU uz informatyvu keista muzikos pateikima Vokieciu fliasas adejo
Romasausros1
Romasausros1prieš metus
Viena ir nepakartojama radio stotis su savo linksmu nepakartojamu ziniu muzikos informacijos Mazosios lietuvos skelbimu
.Agnė
.Agnėprieš 3 metus
kur peržiūrėti grojamų dainu sąrašą ??
latvija
latvijaprieš 3 metus
dar skaitotes lietuvos muzika ,dar ne vienos dainos negirdejau lietuviskos tiktai usienio zvengima
Asta
Astaprieš 4 metus
Internetu paklausiau kai kurių Jūsų laidų. Patiko. Teks pirkti radiją, kad galėčiau paklausyti daugiau laidų.
RadijoGAMA
RadijoGAMAprieš 4 metus
Dėkojame Bičiuliai už rtai, kad jūs esate ;)
2aniai
2aniaiprieš 4 metus
Pirmas ispudis geras tikiuosi isliks visada
audriu
audriuprieš 4 metus
pati geriausia radijo stotis is visu kiuriu klausausi skamba daug geros mozikos ir mazai šneku
Nijolė
Nijolėprieš 4 metus
Labai gera Jūsų stotis. Klausausi kiekvieną dieną. Jau ryte įsijungiu, vakare parėjusi iš darbo taip pat klausausi. Gera muzika, geros laidos :) Sėkmės :)
Eteryje: < Radijas neteikia informacijos >
Klausotės „RadijoGama”
7 klausosi šiuo metu
14k viso perklausų