Radijo stotis „RadijoGama” | Radijas internetu - online

Radijas „RadijoGama” internetu | Internetinis radijas! Visos Lietuvos radijo stotys | Lietuvos radijas internete


Išsamiau apie „RadijoGama”

Radijo stotis suderinta nuo do iki si! Klaipėdos kraštui transliuojanti „Radijo Gama“ internetu gali būti pasiekiama visur. Čia išgirsite informatyvias laidas, Klaipėdos krašto aktualijas, darbui ir mokslui tinkančią foninę muziką.

„Radijo Gama“ atsirado iš aistros ir meilės radijo idėjai. Todėl niekad entuziazmo nepritrūkstantis radijo stoties kolektyvas jums yra paruošęs tobulą informacijos ir muzikos gamą. Mėgautis galėsite nuo DOrų žinių iki SIelą džiuginančios muzikos! O tarp jų rasite ir idėjų, kur praleisti laisvalaikį, pasakų ir žaidimų vaikams, populiariosios muzikos jaunimui ar Klaipėdos kraštui aktualios reklamos. Viską, ko reikia vakarų Lietuvos gyventojui, galite išgirsti „Radijo Gamoje“!

„Radijo Gama“ siekia būti vienintele jūsų radijo stotimi, kuri ir suteikia reikiamą informaciją, ir leidžia mėgautis muzika. Klausydami šios radijo stoties išgirsite žinias, verslo naujienas, gyvenimo būdo laidas, jaunimo aktualijas, liaudies ir autorines pasakas – taigi, stoties klausytojas gali būti ir jaunas, ir senas. Tačiau „Radio Gamos“ kolektyvas pabrėžia – radijas netinkamas visiems, jis tinkamas tik tiems, kurie ne tik klauso, bet ir girdi!

„Radijo Gamai“ svarbus visuomeniškumas, teigiamas ir tolerantiškas požiūris į mus supantį pasaulį, kuriuo ji tikisi užkrėsti savo klausytojus. Norinčius pailsinti ausis ir mintis, radijo stotis kviečia klausyti lietuviškų ir užsienio popmuzikos, džiazo, roko ir klasikinės muzikos kūrinių.

Radijo stoties „RadijoGama” FM dažniai

MiestasDažnis FM bangomis
Klaipėda99.0 MHz
Eteryje: < Radijas neteikia informacijos >
Radijo stotis „RadijoGama”
1 klausytojų šią valandą
16,393 viso perklausų