Radijo stotis „Fuzz Radijas”

Klausykis „Fuzz Radijas” čia. Radijas internetu | Tiesioginė transliacija nemokamai! Visos Lietuvos radijo stotys | M1, Radiocentras, RusRadio, Žinių Radijas internete


Išsamiau apie „Fuzz Radijas”

Fuzz radijas“, tai alternatyva nuo populiariausių radijo stočių pavargusiems roko ir metalo gerbėjams! „Fuzz radijas“ drebina eterį internete ir kviečia jungtis visus sunkiosios muzikos gerbėjus.

„Fuzz radijas“, tai išskirtinis projektas, transliuojantis metalo ir roko muziką nuo... iki! Gurmaniška ausis čia išgirs visas savo mėgstamas dainas nuo instrumentinio roko iki sunkiojo death metalo. O jei savo mėgstamos dainos neišgirstate radijo eteryje, „Fuzz radijo“ komanda kviečia papildyti jos grojaraštį ir siųsti savo pageidavimus – gerų kūrinių nereikia klausyti vieniems, jais reikia dalintis su visais!

Jei jums šis roko ir metalo muzikos perlas dar neatrastas, tuomet įsijunkite „Fuzz radiją“ internete – klausykite ir atraskite geriausių kūrinių lobyną. Radijo stoties eterį kasdien užpildo įvairiausių metalo ir sunkiojo roko kūrinių melodijos: čia išgirsite thrash, death, black, doom, speed, industrial, alternative, power, heavy, groove, gothic, metalcore, nu, progressive stilių muziką grojančių grupių kūrinius.

„Fuzz radijas“ neabejotinai taps jūsų bendražygiu! Radijo stotis groja visiems mylintiems roką ir metalą: nesvarbu, ar dar tik pradedate pažintį su šiais muzikos stiliais, ar jau esate užkietėjęs jų gerbėjas!

Grojaraštis

1To-Mera - The Descent
The Descent
To-Mera(prieš 6 minutes)
2Poison - Squeeze Box
Squeeze Box
Poison(prieš 9 minutes)
3Pelenai - Prisimink
Prisimink
Pelenai(prieš 14 minučių)
4Redemption - No Tickets To The Funeral
No Tickets To The Funeral
Redemption(prieš 20 minučių)
5Edguy - Nine Lives
Nine Lives
Edguy(prieš 22 minutes)
6Van Halen - Beats Workin'
Beats Workin'
Van Halen(prieš valandą)
7Exodus - The Garden Of Bleeding
The Garden Of Bleeding
Exodus(prieš valandą)
8Megadeth - Enter The Arena
Enter The Arena
Megadeth(prieš valandą)
9Closterkeller - Zloty
Zloty
Closterkeller(prieš valandą)
10Deep Machine - The Wizard
The Wizard
Deep Machine(prieš valandą)
Eteryje: To-Mera - The Descent
Radijo stotis „Fuzz Radijas”
1 klausytojų šią valandą
1,331 viso perklausų