Radijo stotis „Fuzz Radijas”

Klausykis „Fuzz Radijas” čia. Radijas internetu | Tiesioginė transliacija nemokamai! Visos Lietuvos radijo stotys | M1, Radiocentras, RusRadio, Žinių Radijas internete


Išsamiau apie „Fuzz Radijas”

Fuzz radijas“, tai alternatyva nuo populiariausių radijo stočių pavargusiems roko ir metalo gerbėjams! „Fuzz radijas“ drebina eterį internete ir kviečia jungtis visus sunkiosios muzikos gerbėjus.

„Fuzz radijas“, tai išskirtinis projektas, transliuojantis metalo ir roko muziką nuo... iki! Gurmaniška ausis čia išgirs visas savo mėgstamas dainas nuo instrumentinio roko iki sunkiojo death metalo. O jei savo mėgstamos dainos neišgirstate radijo eteryje, „Fuzz radijo“ komanda kviečia papildyti jos grojaraštį ir siųsti savo pageidavimus – gerų kūrinių nereikia klausyti vieniems, jais reikia dalintis su visais!

Jei jums šis roko ir metalo muzikos perlas dar neatrastas, tuomet įsijunkite „Fuzz radiją“ internete – klausykite ir atraskite geriausių kūrinių lobyną. Radijo stoties eterį kasdien užpildo įvairiausių metalo ir sunkiojo roko kūrinių melodijos: čia išgirsite thrash, death, black, doom, speed, industrial, alternative, power, heavy, groove, gothic, metalcore, nu, progressive stilių muziką grojančių grupių kūrinius.

„Fuzz radijas“ neabejotinai taps jūsų bendražygiu! Radijo stotis groja visiems mylintiems roką ir metalą: nesvarbu, ar dar tik pradedate pažintį su šiais muzikos stiliais, ar jau esate užkietėjęs jų gerbėjas!

Grojaraštis

1U2 - Interview Part 2
Interview Part 2
U2(prieš 38 minutes)
2Forbidden - Immortal Wounds
Immortal Wounds
Forbidden(prieš 44 minutes)
3Scorpions - Blood Too Hot
Blood Too Hot
Scorpions(prieš valandą)
4Chickenfoot - Alright, Alright
Alright, Alright
Chickenfoot(prieš valandą)
5Lone Star - Miss Demeaner
Miss Demeaner
Lone Star(prieš valandą)
6Subway To Sally - MMXII
MMXII
Subway To Sally(prieš valandą)
7Iron Maiden - Fortunes of War
Fortunes of War
Iron Maiden(prieš valandą)
8Incubus - A Kiss To Send Us Off
A Kiss To Send Us Off
Incubus(prieš valandą)
9Megadeth - Hangar 18
Hangar 18
Megadeth(prieš valandą)
10The Offspring - Hurting As One
Hurting As One
The Offspring(prieš valandą)
Eteryje: U2 - Interview Part 2
Radijo stotis „Fuzz Radijas”
1 klausytojų šią valandą
2,106 viso perklausų