Radijo stotis „Fuzz Radijas”

Klausykis „Fuzz Radijas” čia. Radijas internetu | Tiesioginė transliacija nemokamai! Visos Lietuvos radijo stotys | M1, Radiocentras, RusRadio, Žinių Radijas internete


Išsamiau apie „Fuzz Radijas”

Fuzz radijas“, tai alternatyva nuo populiariausių radijo stočių pavargusiems roko ir metalo gerbėjams! „Fuzz radijas“ drebina eterį internete ir kviečia jungtis visus sunkiosios muzikos gerbėjus.

„Fuzz radijas“, tai išskirtinis projektas, transliuojantis metalo ir roko muziką nuo... iki! Gurmaniška ausis čia išgirs visas savo mėgstamas dainas nuo instrumentinio roko iki sunkiojo death metalo. O jei savo mėgstamos dainos neišgirstate radijo eteryje, „Fuzz radijo“ komanda kviečia papildyti jos grojaraštį ir siųsti savo pageidavimus – gerų kūrinių nereikia klausyti vieniems, jais reikia dalintis su visais!

Jei jums šis roko ir metalo muzikos perlas dar neatrastas, tuomet įsijunkite „Fuzz radiją“ internete – klausykite ir atraskite geriausių kūrinių lobyną. Radijo stoties eterį kasdien užpildo įvairiausių metalo ir sunkiojo roko kūrinių melodijos: čia išgirsite thrash, death, black, doom, speed, industrial, alternative, power, heavy, groove, gothic, metalcore, nu, progressive stilių muziką grojančių grupių kūrinius.

„Fuzz radijas“ neabejotinai taps jūsų bendražygiu! Radijo stotis groja visiems mylintiems roką ir metalą: nesvarbu, ar dar tik pradedate pažintį su šiais muzikos stiliais, ar jau esate užkietėjęs jų gerbėjas!

Grojaraštis

1Leprous - Coal
Coal
Leprous(prieš 3 minutes)
2Sheryl Crow - Shotgun
Shotgun
Sheryl Crow(prieš 9 minutes)
3Nightwish - The Crow, The Owl, and the Dove (Demo)
The Crow, The Owl, and the Dove (Demo)
Nightwish(prieš 9 minutes)
4Without Face - Caleidoscope
Caleidoscope
Without Face(prieš 11 minučių)
5Atreyu - So Wrong
So Wrong
Atreyu(prieš 14 minučių)
6Venom - Valley Of The Kings
Valley Of The Kings
Venom(prieš 18 minučių)
7Malice - Circle Of Fire
Circle Of Fire
Malice(prieš 23 minutes)
8Accept - Demon's Night
Demon's Night
Accept(prieš 27 minutes)
9Livid Halcyon - Calling Out For Me
Calling Out For Me
Livid Halcyon(prieš 31 minutes)
10Korpiklaani - Kultanainen
Kultanainen
Korpiklaani(prieš 33 minutes)
Eteryje: Leprous - Coal
Radijo stotis „Fuzz Radijas”
1 klausytojų šią valandą
2,734 viso perklausų