Radijo stotis „Fuzz Radijas”

Klausykis „Fuzz Radijas” čia. Radijas internetu | Tiesioginė transliacija nemokamai! Visos Lietuvos radijo stotys | M1, Radiocentras, RusRadio, Žinių Radijas internete


Išsamiau apie „Fuzz Radijas”

Fuzz radijas“, tai alternatyva nuo populiariausių radijo stočių pavargusiems roko ir metalo gerbėjams! „Fuzz radijas“ drebina eterį internete ir kviečia jungtis visus sunkiosios muzikos gerbėjus.

„Fuzz radijas“, tai išskirtinis projektas, transliuojantis metalo ir roko muziką nuo... iki! Gurmaniška ausis čia išgirs visas savo mėgstamas dainas nuo instrumentinio roko iki sunkiojo death metalo. O jei savo mėgstamos dainos neišgirstate radijo eteryje, „Fuzz radijo“ komanda kviečia papildyti jos grojaraštį ir siųsti savo pageidavimus – gerų kūrinių nereikia klausyti vieniems, jais reikia dalintis su visais!

Jei jums šis roko ir metalo muzikos perlas dar neatrastas, tuomet įsijunkite „Fuzz radiją“ internete – klausykite ir atraskite geriausių kūrinių lobyną. Radijo stoties eterį kasdien užpildo įvairiausių metalo ir sunkiojo roko kūrinių melodijos: čia išgirsite thrash, death, black, doom, speed, industrial, alternative, power, heavy, groove, gothic, metalcore, nu, progressive stilių muziką grojančių grupių kūrinius.

„Fuzz radijas“ neabejotinai taps jūsų bendražygiu! Radijo stotis groja visiems mylintiems roką ir metalą: nesvarbu, ar dar tik pradedate pažintį su šiais muzikos stiliais, ar jau esate užkietėjęs jų gerbėjas!

Grojaraštis

1Biohazard - Vows Of Redemption
Vows Of Redemption
Biohazard(prieš 4 minutes)
2Grand Funk Railroad - It's A Man's World
It's A Man's World
Grand Funk Railroad(prieš 5 minutes)
3Sabaton - Saboteurs
Saboteurs
Sabaton(prieš 12 minučių)
4Type O Negative - The Profit Of Doom
The Profit Of Doom
Type O Negative(prieš 23 minutes)
5Atika - Kaligula, laisvai! (Gyvai)
Kaligula, laisvai! (Gyvai)
Atika(prieš 28 minutes)
6Candlemass - Cyclo-F
Cyclo-F
Candlemass(prieš 37 minutes)
7Seether - Roses
Roses
Seether(prieš 42 minutes)
8Kardiofonas - Dulkes
Dulkes
Kardiofonas(prieš valandą)
9Atalyja - Gervele
Gervele
Atalyja(prieš valandą)
10Eric Johnson - 12 to 12 Vibe
12 to 12 Vibe
Eric Johnson(prieš valandą)
Eteryje: Biohazard - Vows Of Redemption
Radijo stotis „Fuzz Radijas”
1 klausytojų šią valandą
1,802 viso perklausų