Radijo stotis „Fuzz Radijas”

Klausykis „Fuzz Radijas” čia. Radijas internetu | Tiesioginė transliacija nemokamai! Visos Lietuvos radijo stotys | M1, Radiocentras, RusRadio, Žinių Radijas internete


Išsamiau apie „Fuzz Radijas”

Fuzz radijas“, tai alternatyva nuo populiariausių radijo stočių pavargusiems roko ir metalo gerbėjams! „Fuzz radijas“ drebina eterį internete ir kviečia jungtis visus sunkiosios muzikos gerbėjus.

„Fuzz radijas“, tai išskirtinis projektas, transliuojantis metalo ir roko muziką nuo... iki! Gurmaniška ausis čia išgirs visas savo mėgstamas dainas nuo instrumentinio roko iki sunkiojo death metalo. O jei savo mėgstamos dainos neišgirstate radijo eteryje, „Fuzz radijo“ komanda kviečia papildyti jos grojaraštį ir siųsti savo pageidavimus – gerų kūrinių nereikia klausyti vieniems, jais reikia dalintis su visais!

Jei jums šis roko ir metalo muzikos perlas dar neatrastas, tuomet įsijunkite „Fuzz radiją“ internete – klausykite ir atraskite geriausių kūrinių lobyną. Radijo stoties eterį kasdien užpildo įvairiausių metalo ir sunkiojo roko kūrinių melodijos: čia išgirsite thrash, death, black, doom, speed, industrial, alternative, power, heavy, groove, gothic, metalcore, nu, progressive stilių muziką grojančių grupių kūrinius.

„Fuzz radijas“ neabejotinai taps jūsų bendražygiu! Radijo stotis groja visiems mylintiems roką ir metalą: nesvarbu, ar dar tik pradedate pažintį su šiais muzikos stiliais, ar jau esate užkietėjęs jų gerbėjas!

Grojaraštis

1Sabaton - Nuclear Attack
Nuclear Attack
Sabaton(prieš kelias sekundes)
2Nova Rise - Freedom of Goodbye
Freedom of Goodbye
Nova Rise(prieš 3 minutes)
3Deadsoul Tribe - A Stairway to Nowhere
A Stairway to Nowhere
Deadsoul Tribe(prieš 10 minučių)
4Godgory - Shadow's Dance
Shadow's Dance
Godgory(prieš 19 minučių)
5Hysterica - Spirit Of The Age
Spirit Of The Age
Hysterica(prieš 23 minutes)
6Suicidal Tendencies - You Can't Bring Me Down
You Can't Bring Me Down
Suicidal Tendencies(prieš 29 minutes)
7Elis - Mother's Fire
Mother's Fire
Elis(prieš 33 minutes)
8Godyva - Everything Is Over
Everything Is Over
Godyva(prieš 37 minutes)
9Coroner - D.O.A.
D.O.A.
Coroner(prieš 41 minutes)
10Aghora - Garuda
Garuda
Aghora(prieš 44 minutes)
Eteryje: Sabaton - Nuclear Attack
Radijo stotis „Fuzz Radijas”
1 klausytojų šią valandą
2,521 viso perklausų