Radijo stotis „Fuzz Radijas”

Klausykis „Fuzz Radijas” čia. Radijas internetu | Tiesioginė transliacija nemokamai! Visos Lietuvos radijo stotys | M1, Radiocentras, RusRadio, Žinių Radijas internete


Išsamiau apie „Fuzz Radijas”

Fuzz radijas“, tai alternatyva nuo populiariausių radijo stočių pavargusiems roko ir metalo gerbėjams! „Fuzz radijas“ drebina eterį internete ir kviečia jungtis visus sunkiosios muzikos gerbėjus.

„Fuzz radijas“, tai išskirtinis projektas, transliuojantis metalo ir roko muziką nuo... iki! Gurmaniška ausis čia išgirs visas savo mėgstamas dainas nuo instrumentinio roko iki sunkiojo death metalo. O jei savo mėgstamos dainos neišgirstate radijo eteryje, „Fuzz radijo“ komanda kviečia papildyti jos grojaraštį ir siųsti savo pageidavimus – gerų kūrinių nereikia klausyti vieniems, jais reikia dalintis su visais!

Jei jums šis roko ir metalo muzikos perlas dar neatrastas, tuomet įsijunkite „Fuzz radiją“ internete – klausykite ir atraskite geriausių kūrinių lobyną. Radijo stoties eterį kasdien užpildo įvairiausių metalo ir sunkiojo roko kūrinių melodijos: čia išgirsite thrash, death, black, doom, speed, industrial, alternative, power, heavy, groove, gothic, metalcore, nu, progressive stilių muziką grojančių grupių kūrinius.

„Fuzz radijas“ neabejotinai taps jūsų bendražygiu! Radijo stotis groja visiems mylintiems roką ir metalą: nesvarbu, ar dar tik pradedate pažintį su šiais muzikos stiliais, ar jau esate užkietėjęs jų gerbėjas!

Grojaraštis

1S.O.D. - Milano Mosh (Live)
Milano Mosh (Live)
S.O.D.(prieš 2 minutes)
2Shadow Gallery - With Honor
With Honor
Shadow Gallery(prieš 12 minučių)
3HIM - W.L.S.T.D.
W.L.S.T.D.
HIM(prieš 16 minučių)
4Avenged Sevenfold - Shepherd Of Fire
Shepherd Of Fire
Avenged Sevenfold(prieš 21 minutes)
5Neil Zaza - In My Dreams (Live Studio Version)
In My Dreams (Live Studio Version)
Neil Zaza(prieš 25 minutes)
6Vintersorg - Havets Nad
Havets Nad
Vintersorg(prieš 32 minutes)
7Dope - Rebel Yell
Rebel Yell
Dope(prieš 36 minutes)
8Exciter - Power And Domination
Power And Domination
Exciter(prieš 40 minučių)
9Zonaria - Gunpoint Salvation
Gunpoint Salvation
Zonaria(prieš 44 minutes)
10Tarja - Diva
Diva
Tarja(prieš valandą)
Eteryje: S.O.D. - Milano Mosh (Live)
Radijo stotis „Fuzz Radijas”
1 klausytojų šią valandą
902 viso perklausų