Radijo stotis „Fuzz Radijas”

Klausykis „Fuzz Radijas” čia. Radijas internetu | Tiesioginė transliacija nemokamai! Visos Lietuvos radijo stotys | M1, Radiocentras, RusRadio, Žinių Radijas internete


Išsamiau apie „Fuzz Radijas”

Fuzz radijas“, tai alternatyva nuo populiariausių radijo stočių pavargusiems roko ir metalo gerbėjams! „Fuzz radijas“ drebina eterį internete ir kviečia jungtis visus sunkiosios muzikos gerbėjus.

„Fuzz radijas“, tai išskirtinis projektas, transliuojantis metalo ir roko muziką nuo... iki! Gurmaniška ausis čia išgirs visas savo mėgstamas dainas nuo instrumentinio roko iki sunkiojo death metalo. O jei savo mėgstamos dainos neišgirstate radijo eteryje, „Fuzz radijo“ komanda kviečia papildyti jos grojaraštį ir siųsti savo pageidavimus – gerų kūrinių nereikia klausyti vieniems, jais reikia dalintis su visais!

Jei jums šis roko ir metalo muzikos perlas dar neatrastas, tuomet įsijunkite „Fuzz radiją“ internete – klausykite ir atraskite geriausių kūrinių lobyną. Radijo stoties eterį kasdien užpildo įvairiausių metalo ir sunkiojo roko kūrinių melodijos: čia išgirsite thrash, death, black, doom, speed, industrial, alternative, power, heavy, groove, gothic, metalcore, nu, progressive stilių muziką grojančių grupių kūrinius.

„Fuzz radijas“ neabejotinai taps jūsų bendražygiu! Radijo stotis groja visiems mylintiems roką ir metalą: nesvarbu, ar dar tik pradedate pažintį su šiais muzikos stiliais, ar jau esate užkietėjęs jų gerbėjas!

Grojaraštis

1Joe Satriani - Trundrumbalind
Trundrumbalind
Joe Satriani(prieš 6 minutes)
2Running Wild - Into The Black
Into The Black
Running Wild(prieš 12 minučių)
3Tides From Nebula - Laughter Of Gods
Laughter Of Gods
Tides From Nebula(prieš 17 minučių)
4Unsun - Time
Time
Unsun(prieš 22 minutes)
5Falkenbach - Intro
Intro
Falkenbach(prieš 24 minutes)
6Scorpions - Sting In The Tail
Sting In The Tail
Scorpions(prieš 27 minutes)
7Stemm - Fleur De Lis
Fleur De Lis
Stemm(prieš 31 minutes)
8Steve Vai - I'm Your Secrets
I'm Your Secrets
Steve Vai(prieš 36 minutes)
9Savatage - Surrender
Surrender
Savatage(prieš 43 minutes)
10Immortal - Circling Above In Time Before Time
Circling Above In Time Before Time
Immortal(prieš valandą)
Eteryje: Joe Satriani - Trundrumbalind
Radijo stotis „Fuzz Radijas”
4 klausytojų šią valandą
1,561 viso perklausų