Radijo stotis „Fuzz Radijas”

Klausykis „Fuzz Radijas” čia. Radijas internetu | Tiesioginė transliacija nemokamai! Visos Lietuvos radijo stotys | M1, Radiocentras, RusRadio, Žinių Radijas internete


Išsamiau apie „Fuzz Radijas”

Fuzz radijas“, tai alternatyva nuo populiariausių radijo stočių pavargusiems roko ir metalo gerbėjams! „Fuzz radijas“ drebina eterį internete ir kviečia jungtis visus sunkiosios muzikos gerbėjus.

„Fuzz radijas“, tai išskirtinis projektas, transliuojantis metalo ir roko muziką nuo... iki! Gurmaniška ausis čia išgirs visas savo mėgstamas dainas nuo instrumentinio roko iki sunkiojo death metalo. O jei savo mėgstamos dainos neišgirstate radijo eteryje, „Fuzz radijo“ komanda kviečia papildyti jos grojaraštį ir siųsti savo pageidavimus – gerų kūrinių nereikia klausyti vieniems, jais reikia dalintis su visais!

Jei jums šis roko ir metalo muzikos perlas dar neatrastas, tuomet įsijunkite „Fuzz radiją“ internete – klausykite ir atraskite geriausių kūrinių lobyną. Radijo stoties eterį kasdien užpildo įvairiausių metalo ir sunkiojo roko kūrinių melodijos: čia išgirsite thrash, death, black, doom, speed, industrial, alternative, power, heavy, groove, gothic, metalcore, nu, progressive stilių muziką grojančių grupių kūrinius.

„Fuzz radijas“ neabejotinai taps jūsų bendražygiu! Radijo stotis groja visiems mylintiems roką ir metalą: nesvarbu, ar dar tik pradedate pažintį su šiais muzikos stiliais, ar jau esate užkietėjęs jų gerbėjas!

Grojaraštis

1Godyva - This Light
This Light
Godyva(prieš 37 minutes)
2Steve Vai - Genocide
Genocide
Steve Vai(prieš 41 minutes)
3Lionheart - Lifer
Lifer
Lionheart(prieš 44 minutes)
4Faster Pussycat - Useless
Useless
Faster Pussycat(prieš valandą)
5INXS - Guns In The Sky
Guns In The Sky
INXS(prieš valandą)
6Cursed Lullaby - Hollow Heart
Hollow Heart
Cursed Lullaby(prieš valandą)
7Emperor - The Wanderer
The Wanderer
Emperor(prieš valandą)
8Crystal Viper - Voices In My Head
Voices In My Head
Crystal Viper(prieš valandą)
9Unleash The Archers - The Outlander
The Outlander
Unleash The Archers(prieš valandą)
10Soilwork - Whispers And Lights
Whispers And Lights
Soilwork(prieš valandą)
Eteryje: Godyva - This Light
Radijo stotis „Fuzz Radijas”
2 klausytojų šią valandą
492 viso perklausų