Radijo stotis „Easy FM” | Radijas internetu - online

Radijas „Easy FM” internetu | Internetinis radijas! Visos Lietuvos radijo stotys | Lietuvos radijas internete


Išsamiau apie „Easy FM”

Radijo stotis „Easy FM“ savo klausytojus vilioja šūkiu „Gyvenk be įtampos“. Įsijunkite, kai ieškote draugijos mylimų dainų akorduose, nes „Easy FM“ eteryje 90 % laiko skamba muzika. Radijo stotis transliuoja kiaurą parą, todėl jos klausytis galės ir vyturiai, ir pelėdos!

„Easy FM“ pradėjo transliacijas tik 2014 metų pabaigoje, tačiau jau spėjo užkariauti širdis tų, kurie ieško gerų emocijų ir lengvos muzikos. Radijo stotis FM bangomis transliuojama tik Kauno ir Vilniaus apylinkėse, tačiau internete ją įsijungti ir atsipalaiduoti, ausis glostant mylimoms dainoms, gali visi.

Radijo stotis „Easy FM“ priklauso UAB „Žinių radijui“, tačiau jos transliuojamas turinys bene kardinaliai skiriasi nuo „Žinių radijo“ programos. „Easy FM“ eteryje mėgautis muzika jums netrukdys informaciniai pranešimai ar žinių laidos: 90 % transliacijų sudaro muzika ir tik likusius 10 % įvairi naudinga informacija. Klausydami šios radijo stoties galėsite ne tik pasyviai mėgautis muzika, bet ir dalyvauti įvairiuose konkursuose ir laimėti prizų, pavyzdžiui, bilietų į jūsų mėgstamų atlikėjų koncertus ar kompaktinių plokštelių, kad lengva muzika galėtų lietis net ir tada, kai „Easy FM“ dažnis nepasiekia jūsų.

Būtent šios radijo stoties eteryje išgirsite visų mėgstamus „Radijo razinos“ pranešimus, kurie jus supažindins su netikėčiausiais jūsų mėgstamų aktorių gyvenimo vingiais, fizikos dėsniais ar gyvūnijos pasaulio įdomybėmis. Jei jūsų kompase smalsumas visada rodo šiaurę, nepraleiskite šių pranešimų ir įsijunkite „Easy FM“! 

Radijo stoties „Easy FM” FM dažniai

MiestasDažnis FM bangomis
Vilnius101.5 MHz
Eteryje: < Radijas neteikia informacijos >
Radijo stotis „Easy FM”
1 klausytojų šią valandą
21,570 viso perklausų