Radijo stotis „X FM”

Radijo stotis „X FM“ transliuoja krikščioniško pasaulio muziką, įvairias religinės tematikos laidas, paskaitas, diskusijas. Tai radijo stotis skirta visiems krikščionims, ieškantiems savo religinio kelio ar atsakymų į tikėjimo klausimus.

Radijo stotis „X FM“ siekia tapti populiaria informacine ir pramogine priemone, puoselėjančia krikščioniškas vertybes Lietuvos visuomenėje, ir pasiekti auditoriją didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Žinoma, šios radijo stoties galite klausytis visur, jei įsijungsite „X FM“ internete.

„X FM“ siūlo krikščioniškų laidų įvairovę. Įsijungę šią radijo stotį galėsite klausytis įvairių diskusijų, susipažinti su evangeline krikščionybe, skirtingų kartų tikinčiųjų tarnavimais ir patirtimis, išgirsti įvairių žmonių Dievo liudijimus ir t. t. „X FM“ eteryje kartą per savaitę skamba laida skirta skautijai ir skautų veiklai, jų vertybėms, požiūriui atskleisti. Taip pat radijo eteryje kviečiama diskutuoti krikščionių pasaulyje kontraversiškomis temomis, aptarti krikščionių ir nekrikščionių pasaulėžiūros skirtumus.

Radijas „X FM“ skirtas kiekvienam, kuris save laiko krikščioniu. Radijo stoties eteryje transliuojamos laidos kvies kartu apmąstyti savo tikėjimo pamatus, pasigilinti į įvairius religingumo aspektus ir geriau pažinti save ir savo santykį su Dievu.

Eteryje: < Radijas neteikia informacijos >
Klausotės „X FM”
4 klausosi šiuo metu
256 viso perklausų