prieš metus

Jurgos koncerte – jautrus duetas iš kino pasaulio

 Jurgos koncerte – jautrus duetas iš kino pasaulio

Šį savaitgalį nacionaliniu kino apdovanojimu „Sidabrine gerve“ už animacinį filmą „Mora Mora“ įvertinta dainininkė Jurga Lietuvos kino apdovanojimų ceremonijos žiūrovus nustebino ir netikėtu duetu. Čia pirmą kartą viešai nuskambėjo Jurgos ir jaunosios kartos aktorės Vilnės Konstancijos Abukevičiūtės kartu atliekama daina „Tau visas dangus“.

Kūrinys „Tau visas dangus“ yra visai šeimai skirtame Lietuvos kūrėjų filme „Drugelio širdis“ (rež. Inesa Kurklietytė) skambanti daina. „Drugelio širdis“ debiutavo šalies kino teatruose šį pavasarį, o išskirtinio žiūrovų dėmesio sulaukė ne tik filmas, bet ir jo pagrindinė daina. Jurga labai džiaugiasi kartu su Vilne atliekama jautria daina „Tau visas dangus“, todėl pakvietė mergaitę šį kūrinį kartu atlikti dar kartą – savo koncerte Vilniuje birželio 15 dieną.

„Džiaugiuosi, kad per paskutinius metus dalis mano atliekamų ir sukurtų dainų įžengė į kitas sferas, ypač – kiną, ir palietė dar daugiau žmonių, todėl šiuo metu labiausiai noriu jomis pasidalinti su savo klausytojais“, – sako Jurga. „Man labai svarbu, kad pirmą kartą koncerte atliksiu visas dainas iš naujausio etapo, o vieną jų – „Tau visas dangus“ – klausytojai išgirs būtent taip, kaip ji ir buvo sumanyta – duetu su Vilne“.

Prizas už animacinį filmą „Mora Mora“ – jau antroji „Sidabrinė gervė“, kurią pelno Jurga. Anksčiau dainininkė šiuo apdovanojimu buvo įvertinta 2017 metais už geriausią kompozitoriaus darbą filme „Kaukai“.

[nuotrauka2]Šiemet „Sidabrine gerve“ buvo įvertintas ir filmas „Mora Mora“, kurio režisierė ir scenarijaus autorė yra Jurga. Šis animacinis filmas buvo pristatytas Kanų filmų festivalio programoje, jau perkeliavo daugiau nei dešimt užsienio filmų festivalių ir gavo keletą pagrindinių apdovanojimų. Pavasarį Lietuvoje debiutavęs filmas buvo rodomas ir filmų festivalyje „Kino pavasaris“ bei pradėjo šio festivalio konkursinę trumpametražių filmų programą.

Dainininkės kurtas filmas „Mora Mora“ taip pat turi ir muzikinį dėmenį. Jurga yra ir šio animacinio filmo kompozitorė, o jos daina „Home“ yra trumpametražio filmo pagrindinė daina. Taigi, anot Jurgos, paskutiniai metai buvo sėkmingi ir tuo, kad net keletas jos dainų skamba filmuose ir pasiekia dar platesnę klausytojų auditoriją.

Birželio 15 dieną pasirodyme „Vasaros terasoje“ įvyks abiejų filmuose savo gyvenimą pradėjusių dainų „Home“ ir „Tau visas dangus“ koncertinė premjera. Taip pat dainininkė klausytojams gyvai pristatys ir savo naujausią singlą „Ačiū“, pasirodžiusį vos prie savaitę kartu su animuotu, Jurgos vaikystės atsiminimais iliustruotu vaizdo klipu, kurį režisavo Pijus Čeikauskas.

Be trijų naujausių Jurgos dainų koncerte Vilniuje birželio 15 dieną taip pat skambės ir garsiausios Jurgos dainos iš visos kūrybos. Prie Jurgos grupės prisijungus gitaristui, daugelis dainų pasipildys gitarinių skambesiu ir nuskambės kitaip.

„Bus labai smagu prisiminti gitarinį skambesį – kai kurios mano dainos buvo parašytos būtent su gitara, tad koncerte nuskambės taip, kaip buvo sukurtos ir turi skambėti!“, – sako Jurga.

Šaltinis: music.lt
Britų roko pirmūnai „Foals“ grįžta į Lietuvą
prieš 4 metus
Britų roko pirmūnai „Foals“ grįžta į Lietuvą

Taip, tai tiesa! Jie grįžta. Muzikos agentūra „8 Days A Week“ skelbia dar vieną klasišką koncertą su gitaromis. Patvirtinta, kad britų roko pirmūnai „Foals“ vėl drebins Vilnių. Šis modernaus roko…

Šaltinis: music.lt
„Subtilu-Z“ nenustoja stebinti – pristato kartu su Gerai Gerai parengtą remiksą
prieš 4 metus
„Subtilu-Z“ nenustoja stebinti – pristato kartu su Gerai Gerai parengtą remiksą

Charizmatiškoji „Subtilu-Z“ ketveriukė verčia dar vieną naują puslapį – pristato pirmąjį savo remiksą, kurį parengė kartu su žymiu elektroninės muzikos prodiuseriu ir atlikėju Viliumi Tamošaičiu-Gerai…

Šaltinis: music.lt
prieš 4 metus
Recenzija | Kai tavo mintis užvaldo muzika: naujametinė Jurgos pasaka

Galbūt kažkiek simboliška, kad ilgą laiką nerašęs koncertų recenzijų prie to sugrįžtu pačioje naujų metų pradžioje, eidamas į koncertą Kotrynos bažnyčioje - vietoje, kurioje anksčiau neteko lankytis.…

Šaltinis: music.lt
Grupė „Ministry of Echology“ pristato dar vieną kūrinį iš artėjančio albumo
prieš 4 metus
Grupė „Ministry of Echology“ pristato dar vieną kūrinį iš artėjančio albumo

Reggae muziką grojantis muzikantų kolektyvas „Ministry of Echology“ lapkričio 22 dieną pristatys ilgai lauktą trečiąjį studijinį grupės albumą „Mixed Feelings“. Spalio mėnesį grupė paleido pirmąjį…

Šaltinis: music.lt
RENGINIO RECENZIJA | Tranki darbo savaitės pradžia su „Mört“, „Timid Kooky“ ir „Kvelertak“ (+ foto galerija)
prieš 2 metus
RENGINIO RECENZIJA | Tranki darbo savaitės pradžia su „Mört“, „Timid Kooky“ ir „Kvelertak“ (+ foto galerija)

Darbo savaitės pradžios visiems daugmaž būna sunkios: kvaili susirinkimai, kuriuose nieko naudingo nenuskamba, mieguistumas visos dienos metu ir graužimasis, kad ir vėl nieko naudingo nenuveikei…

Šaltinis: music.lt