prieš 6 mėnesius

„8 Kambarys“ apie didžiausią karjeroje koncertą „Žalgirio“ arenoje: parodysime visiems, kad svajonės pildosi

„8 Kambarys“ apie didžiausią karjeroje koncertą „Žalgirio“ arenoje: parodysime visiems, kad svajonės pildosi

Nors ir sukaustyti karo Ukrainoje, grupės „8 Kambarys“ nariai Karolis Talutis-Talaz ir Deividas Alejūnas-Corsalis tiki, kad šiuo visiems sudėtingu laiku ne mažiau svarbu pasirūpinti ir savimi. Pasak jų, būtent muzika gali padėti mintims atitrūkti nuo širdį draskančių įvykių. Reperiai jau deda paskutinius štrichus prieš ilgai planuotą, daug kartų dėl pandemijos atidėliotą didžiausią karjeroje koncertą „Žalgirio“ arenoje ir sako, kad šiuo koncertu nustebins ne tik gerbėjus, bet ir save pačius bei įrodys, kad svajonės pildosi.

„Tai, kas vyksta šiuo metu, yra baisu. Negalime patikėti, kad toks akivaizdus teroras gali vykti XXI amžiuje. Visi turime susitelkti, skleisti žinią ir teikti visokeriopą pagalbą Ukrainos žmonėms. Tokiu metu, savaime suprantama, itin sudėtinga pristatinėti naują kūrybą, koncertuoti, tačiau, manome, kad tuo pačiu žmonėms itin svarbu turėti galimybę nukreipti savo mintis kitur. Koncertas „Žalgirio“ arenoje buvo atidėtas begalę kartų. Tačiau mes vis tiek juo tikime, kartu su mumis tiki ir tūkstančiai žmonių, kurie mus ir įkvepia nepasiduoti ir pagaliau sugroti šį koncertą taip, kad jo dar ilgai nepamirštų. Esame finišo tiesiojoje, todėl stabdyti nėra kaip“, – sako „8 Kambarys“ nariai Talaz ir Corsalis.

Gerbėjai kaip niekada ilgai laukė šio koncerto. Dėl pandemijos ir karantino jis buvo atidėtas net tris kartus. „Tai bus didžiausias iki šiol surengtas mūsų pasirodymas, geriausia, ką galime parodyti. Visada keliame sau aukštą kokybės kartelę, darome tai, ko dar nesame padarę. Nustebinsime ne tik gerbėjus, bet ir save pačius – juk tai bus pirmasis mūsų areninis pasirodymas! Padarysime viską, ką galim šią akimirką. Bus labai gera, jauku, gražu, ir didinga“, – sako Corsalis.

Sekmadienį įvyko pirmoji generalinė repeticija. Vaikinai neslepia nuovargio, bet tikina, kad yra pilnai pasiruošę parodyti geriausią rezultatą. „Šie du metai nukėlinėjamų koncertų nenuėjo veltui. Per visą šį laiką gerokai pasistūmėjome į priekį, todėl dabar atversime naują lapą savo koncertinėje veikloje“, – teigia Talaz.

„Jaučiamės pavargę, bet 167% pasiruošę. Nuėjome nemažą kelią nuo to laiko, kai susikūrėme. Dedikuosime šitą koncertą visiems, ką sutikome savo kelyje ir svajonėms. Kažkada, kai garsiai kalbėdavome apie pasirodymą arenoje, sulaukdavome šypsenų, lyg būtume naivuoliai. Dabar lipsime ant didžiausios Lietuvoje arenos scenos ir parodysime visiems, kad svajonės pildosi“, – atvirauja Corsalis.

Koncertui jau pilnai pasiruošta, vis dėlto atsipalaiduoti atlikėjai neskuba. „Nors viskas suplanuota sekundžių tikslumu, niekada nesijaučiu pasiruošęs. Tik ant scenos suprantu, kad esu ten, kur turiu būti ir žinau, ką ir kaip man reikia daryti. Atsipalaiduoti galiu tik tada, kai pasibaigia koncertas“, – pasakoja Corsalis.

Koncertas Kauno „Žalgirio“ arenoje jau balandžio 2 d. Galioja visi iki šiol įsigyti bilietai į 2020 m. balandžio 4 d., lapkričio 7 d. ir 2021 m. balandžio 17 d. nukeltus koncertus. Renginio organizatoriai koncerto metu prašo laikytis COVID-19 prevencijos priemonių: dėvėti apsaugines veido kaukes, dezinfekuoti rankas, išlaikyti saugius atstumus.

Šaltinis: music.lt
 „Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ vinilas pretenduoja tapti spalvingiausia lietuviška plokštele
prieš 7 mėnesius
„Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ vinilas pretenduoja tapti spalvingiausia lietuviška plokštele

Visuomet scenoje spalvingi ir nuotaikingi „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ nestokoja spalvų ir muzikos leidiniuose. Jau trečią kartą išleistas grupės vinilas „Dantų plokštelė“ pretenduoja tapti…

Šaltinis: music.lt
prieš 3 metus
Recenzija | Kai tavo mintis užvaldo muzika: naujametinė Jurgos pasaka

Galbūt kažkiek simboliška, kad ilgą laiką nerašęs koncertų recenzijų prie to sugrįžtu pačioje naujų metų pradžioje, eidamas į koncertą Kotrynos bažnyčioje - vietoje, kurioje anksčiau neteko lankytis.…

Šaltinis: music.lt
„Beissoul & Einius“ skelbia papildomą koncertą pajūryje
prieš 2 metus
„Beissoul & Einius“ skelbia papildomą koncertą pajūryje

Gerbėjams šluojant bilietus į „Beissoul & Einius“ koncertą Vilniuje, ekstravagantiškasis elektroninės muzikos, meno ir alternatyvios mados kūrėjų duetas skelbia papildomą vasaros koncertą pajūryje.…

Šaltinis: music.lt
prieš 2 metus
Atlikėja Daiva išleidžia pirmąją solinę dainą ir vaizdo klipą

Svajone pradėti solinį kelią tarp Vilniaus ir Londono kurianti Daiva (Daiva Starinskaitė) gyveno jau kurį laiką. Šiandien ji žengia svarbų žingsnį – kartu su vaizdo klipu išleidžiamas…

Šaltinis: music.lt