Radijo stotis „Tūso radijas”

Klausykis „Tūso radijas” čia. Radijas internetu | Tiesioginė transliacija nemokamai! Visos Lietuvos radijo stotys | M1, Radiocentras, RusRadio, Žinių Radijas internete


Išsamiau apie „Tūso radijas”

Įsijunkite „Tūso radijas“, kai nenorite būti vienas! Čia kiaurą parą groja jaunimo mėgstamiausia muzika. Atraskite naujus kūrinius ar mėgaukitės senais kartu su „Tūso radiju“.

Jaunimą geriausiai supranta jaunimas, todėl jaunas ir linksmas „Tūso radijo“ kolektyvas groja jums 24 valandas per parą ir visas 7 dienas per savaitę. Groja taip, kad kilnojasi automobilio stogas ir kojos pačios pradeda šokti. Kas geriau gali žinoti, ko mes klausome, jei ne mūsų bendraamžiai? Kartu su „Tūso radijo“ komanda atraskite dar negirdėtų melodijų ar judėkite pagal savo mėgstamiausius šokių takelius.

Klausytis savo mėgstamų dainų labai paprasta, įsijunkite „Tūso radiją“ internete ir klausytis geros nuotaikos užtaiso galėsite maudydamiesi ežere, degindamiesi pliaže ar kasdami sniegą kieme. Juk kas geriau gali pakelti nuotaiką, jei ne mėgstamos dainos priedainis?

„Tūso radijas“ savęs neriboja muzikiniais žanrais, o orientuojasi į 18–35 metų amžiaus žmones, kuriuos vienija meilė šiuolaikinei muzikai. Todėl radijo stotis transliuoja alternatyvią vakarėlių muziką internete, kuri patiks ir tau, ir draugui. Įsijungiam ir šėlstam!

Eteryje: < Radijas neteikia informacijos >
Radijo stotis „Tūso radijas”
1 klausytojų šią valandą
23,297 viso perklausų