Radijo stotis „Neringa FM”

Nepakartojamas akimirkas padės prisiminti „Neringa FM“ – radijo stotis, grojanti atostogų melodijas. Jaunatviška ir energinga radijo stotis – pats tas, jei ieškai kur atsikvėpti ir įsikrauti geros nuotaikos.


Išsamiau apie „Neringa FM”

Atostogų garso takelis groja „Neringa FM“ dažniu! Jaunatviška ir energinga radijo stotis – pats tas, jei ieškai kur atsikvėpti ir įsikrauti geros nuotaikos.

Nevisada yra laiko atostogoms: spaudžia darbai ir terminai, orai nelepina, o gal šuo sugraužė atostogoms skirtą lagaminą? Norint trumpam atsipūsti, nebūtina skristi į kitą pasaulio kraštą! Lietuviškas pajūris, auksinės kopos, bangų mūša ir pušyno aromatas – argi visa tai nekvepia puikiomis atostogomis? Turbūt kiekvienam lietuviui žodis „Neringa“ sukelia tik teigiamas emocijas: vieni ten pirmą kartą atostogavo su savo antrąja puse, kiti šėlo muzikos festivaliuose, o treti ten atrado savo gyvenimo meilę. Visas šias nepakartojamas akimirkas padės prisiminti „Neringa FM“ – radijo stotis, grojanti atostogų melodijas.

Radijo stoties visoje Lietuvoje (ir už jos ribų) galima klausytis internetu. Keliolikos melomanų komanda ieško geriausių atostogų ritmų iš viso pasaulio ir transliuoja juos jums visą parą! 2007 metais susibūrusi kompanija neapsiriboja vien tik muzika. Radijo stotis jus supažindins ir su Neringoje vykstančiais kultūriniais renginiais, „Neringa FM“ yra aktyvi Neringos bendruomenės narė, organizuojanti įvairius renginius, tokius kaip tinklinio mėgėjų fiestą ar burinių laivų regatą.

Radijo stoties „Neringa FM” FM dažniai

MiestasDažnis FM bangomis
Neringa89.8 MHz
Eteryje: < Radijas neteikia informacijos >
Radijo stotis „Neringa FM”
1 klausytojų šią valandą
62,837 viso perklausų