Radijo stotis „FM 99”

Radijo stotį „FM 99“ labai paprasta surasti savo radijo imtuve – tereikia surasti 99.0 MHz FM bangų ruože. Tačiau dar paprasčiau ją įsijungti internete ir klausyti ten, kur esate šiuo metu!

1993 metais įkurta radijo stotis orientuojasi į pietų Lietuvos gyventojus. Radijo bangomis ji girdima Alytuje, Druskininkuose, Marijampolėje, Birštone ir kituose šio Lietuvos krašto miestuose. Tačiau nėra nė vienos priežasties, kodėl šios radijo stoties negalėtų klausyti kiekvienas! „FM 99“ stengiasi būti kuo arčiau savo klausytojo: čia išgirsite svarbiausias šalies ir pasaulio naujienas, galėsite klausytis kokybiškų ir informatyvių laidų politikos, sporto ar kitomis temomis. 

„FM 99“ ausų negadins net išrankiausiems melomanams: karščiausios muzikinės naujienos čia skamba greta roko, džiazo, bliuzo geriausių dainų, o jaunimui patiks šiuolaikinės elektroninės muzikos kūriniai. Radijo stotis daug dėmesio skiria ir jaunajai auditorijai. Radijo stotis turi laidą, specialiai skirtą vaikams, o moksleiviai gali prisidėti prie radijo stoties gyvavimo, kurdami laidą savo bendraamžiams. 

„FM 99“ turi ką pasiūlyti patiems įvairiausiems skoniams. Žinios ir muzika, senos geros dainos ir naujos populiarios melodijos, laidos vaikams, jaunimui bei profesionalų nuomonės apie pasaulio įvykius. Išskirtinis projektas, skirtas pietų Lietuvai, kuris vienija ir jungia visus, jos klausančius – nesvarbu, kur begyventumėte!

Eteryje: < Radijas neteikia informacijos >
Klausotės „FM 99”
0 klausosi šiuo metu
45k viso perklausų