Radijo stotis „FM 99” | Radijas internetu - online

Radijas „FM 99” internetu | Internetinis radijas! Visos Lietuvos radijo stotys | Lietuvos radijas internete


Išsamiau apie „FM 99”

Radijo stotis „FM 99“ pasiekia pietų Lietuvos gyventojus 99.0 MHz FM bangų ruože. Radijo stoties eteryje skamba pasaulio ir Lietuvos aktualijos, įvairių stilių muzikos kūriniai ir svarbūs pranešimai, skirti būtent pietų Lietuvos gyventojams.

1993 metais įkurta radijo stotis orientuojasi į pietinę šalies dalį. Radijo bangomis ji girdima Alytuje, Druskininkuose, Marijampolėje, Birštone ir kituose šio Lietuvos krašto miestuose. Tačiau nėra nė vienos priežasties, kodėl šios radijo stoties negalėtų klausyti kiekvienas! Įsijunkite radiją internete ir išgirskite svarbiausias šalies ir pasaulio naujienas, klausykitės kokybiškų ir informatyvių laidų politikos, sporto ar kitomis temomis.

„FM 99“ ausų negadins net išrankiausiems melomanams: karščiausios muzikinės naujienos čia skamba greta roko, džiazo, bliuzo geriausių dainų, o jaunimui patiks šiuolaikinės elektroninės muzikos kūriniai. Radijo stotis daug dėmesio skiria ir jaunajai auditorijai. Radijo stotis turi laidą, specialiai skirtą vaikams, o moksleiviai gali prisidėti prie radijo stoties gyvavimo, kurdami laidą savo bendraamžiams.

FM99“ turi ką pasiūlyti patiems įvairiausiems skoniams. Žinios ir muzika, senos geros dainos ir naujos populiarios melodijos, laidos vaikams, jaunimui bei profesionalų nuomonės apie pasaulio įvykius. Išskirtinis projektas, skirtas pietų Lietuvai, kuris vienija ir jungia visus, jos klausančius – nesvarbu, kur begyventumėte!

Radijo stoties „FM 99” FM dažniai

MiestasDažnis FM bangomis
Alytus99.00 MHz
Druskininkai97.2 MHz
Eteryje: < Radijas neteikia informacijos >
Radijo stotis „FM 99”
1 klausytojų šią valandą
49,931 viso perklausų