Radijo stotis „Extra FM”

Muzikinis šios radijo stoties takelis patiks populiarių dainų gerbėjams, nes daugiau nei pusė dainų – popmuzika, patiks ir roko gerbėjams – rokas čia užima trečdalį eterio. „Extra FM“ mus džiugins kokybišku laidų turiniu, operatyviai pranešamomis naujienomis ir mėgstama muzika.


Išsamiau apie „Extra FM”

Extra FM“ pasiekia net 60 proc. Lietuvos gyventojų. Niekas nežino, kiek dar ausų ši radijo stotis pasiekia savo transliacijomis internetu! Užtat žinome, kad „Extra FM“ niekada nenuvilia savo klausytojų.

Savo veiklą radijas pradėjo 2002 metais. Pagrindinės radijo laidos transliuojamos iš Kauno, tačiau radijo stotis lanksti – kituose miestuose transliuojamos būtent jiems skirtos radijo laidos ir aktuali informacija.

Muzikinis šios radijo stoties takelis patiks ir populiarių dainų gerbėjams, nes daugiau nei pusė dainų – popmuzika, patiks ir roko gerbėjams – rokas čia užima trečdalį eterio. O visas „Extra FM“ veiklas būtų sunku suminėti viename sakinyje: radijo stoties kolektyvas bendradarbiauja ir remia daug įvairių kultūros įstaigų visoje šalyje, įgyvendina įvairius socialinius projektus, savo laidose informuoja apie tai, kas svarbu ir kviečia diskusijose rasti atsakymus.

„Extra FM“ kolektyvas buvo vieni pirmųjų, kurie pradėjo transliuoti tiesiogines laidas iš Europos parlamento (Strasbūre). Galima neabejoti, kad ir toliau „Extra FM“ mus džiugins kokybišku laidų turiniu, operatyviai pranešamomis naujienomis ir mėgstama muzika.

Radijo stoties „Extra FM” FM dažniai

MiestasDažnis FM bangomis
Vilnius100.5 MHz
Kaunas97.1 MHz
Klaipėda102.2 MHz
Panevėžys93.2 MHz
Šiauliai98.5 MHz

Grojaraštis

1G-EAZY
G-EAZY
G-EAZY(prieš minutę)
2EXTRA FM - ALL THE BEST HITS
ALL THE BEST HITS
EXTRA FM(prieš 2 minutes)
3KYLIE MINOGUE - Golden
Golden
KYLIE MINOGUE(prieš 4 minutes)
4MAROON 5 - Memories
Memories
MAROON 5(prieš 8 minutes)
5DAN
DAN
DAN(prieš 10 minučių)
6JUBEL - Running Out Of Love
Running Out Of Love
JUBEL(prieš 13 minučių)
7ED SHEERAN
ED SHEERAN
ED SHEERAN(prieš 16 minučių)
8JUBEL - Running Out Of Love
Running Out Of Love
JUBEL(prieš 19 minučių)
9MIKE POSNER - Move On
Move On
MIKE POSNER(prieš 22 minutes)
10ANNE-MARIE - Ciao Adios
Ciao Adios
ANNE-MARIE(prieš 26 minutes)
Eteryje: G-EAZY
Radijo stotis „Extra FM”
1 klausytojų šią valandą
78,868 viso perklausų