prieš mėnesį

Vienoje didžiųjų festivalio „Karklė“ scenų siaus kontrastingi muzikiniai vėjai

Vienoje didžiųjų festivalio „Karklė“ scenų siaus kontrastingi muzikiniai vėjai

Tokios scenos, kokią turės „Karklės“ festivalyje, „Radiocentras“ dar niekada neturėjo: kopose, keliasdešimt metrų nuo Baltijos jūros, su elitiniais atlikėjais, o jų sąrašas vis pildomas. Organizatoriai jau atskleidė, kad per tris festivalio dienas RC scenoje („RC Stage“) pasirodys tokios žvaigždės kaip INNA, „8 kambarys“, BA, Gabrielius Vagelis, „Baltic Balkans“ ir kiti. Liepos pabaigoje bus atskleistas dar vienas šios scenos koziris – organizatoriai paskelbs dar vieną elitinį atlikėją, kurio pasirodymai abejingų nepalieka.

„Radiocentro“ scena yra viena iš keturių festivalio scenų, tačiau labiausiai ypatinga. Žmonės ją vadina Karklės širdimi. Tai vienintelė Lietuvos vieta, kurioje klausantis savo mylimo atlikėjo, gali stebėti saulėlydį. Ir savo mėgstamo atlikėjo hitą dainuoti su kokiais 8 tūkstančiais bendraminčių“,- sako „Radiocentro“ stočių grupės rinkodaros vadovas Gedas Saročka.

Pirma diena – jaunimui

Į RC sceną grupės ir atlikėjai lips visas tris festivalio dienas. Didžiausią muzikos renginį rugpjūčio 12 dieną, penktadienį, atidarys jaunų grupių festivalio „Own the Stage“ finalins etapas. Tarp šešių finalistų – ir Lietuvos publikos jau pamilta grupė „Basas Pegasas“ su Mariumi Repšiu priešakyje.

Jaunų grupių konkursą savo prisistatomaisiais kūriniais pradėjo 42 atlikėjai. Į antrą etapą, vykusį „Radiocentro“ eteryje ir svetainėje rc.lt, „prasimušė“ mažiau nei pusė - 16. Jungtinės „Karklės“ organizatorių, RC ir 2TV komisijos bei rc.lt lankytojų sprendimu, „Own the Stage“ finaliniame etape varžysis 6 grupės.

Iškart po konkurso nugalėtojų paskelbimo susirinkusius „daužys“ trapo grupė „Flying Saucer Gang“, o jos narys Remigijus į sceną kils net du kartus – drauge su grupe ir soliniame amplua, prisistatydamas Remis Retro pseudonimu. Scenoje pasirodys ir jaunas atlikėjas, reperis Lore, trapo muzikos flangą stiprins reperis „West One“.

[nuotrauka2]Antrąją dieną – žvaigždžių lietus

Šeštadienį (08.13) „RC Stage” dedikuos kokybiškai muzikai, reprezentuojančiai šiuolaikinę Lietuvos roko ir elektroninės muzikos sceną. Prieš mėnesį Vingio parke savo didžiausią karjeros koncertą surengusi grupė BA. su Benu Aleksandravičiumi priešakyje „bangas kels“ ir „Karklėjė“. Įkopus į naktį RC scenoje juos pakeis tamsiosios elektronikos šaukliai – „Solo Ansamblis“, kurie savo gerbėjams žada aukščiausios lygio patirtį, vaizdo ir garso sintezę.

Šeštadienio nakties programą RC scenoje vainikuos „vyšnia ant torto“ – įtraukiančių ritmų ir karščiausių hitų atlikėja iš Rumunijos, Lietuvos publikos itin mylima – INNA. Atlikėjos muzikiniame „krepšelyje” – neįtikėtino populiarumo sulaukiantys ir šimtus milijonų perklausų renkantys kūriniai bei muzikinės koloboracijos su tokiomis žvaigždėmis kaip jamaikiečių reperis Sean Paul ar Kolumbijos didžėjus J Balvin. Organizatoriai tikina – pietietiški ir judėti kviečiantys ritmai užkurs karščiausią vakarėlį.

Pasilikite jėgų – trečią dieną visus kels „8 kambarys“

Sekmadienis (08.14), trečioji festivalio diena, į RC sceną atneš kontrastingus muzikinius gūsius. Pirmieji scenoje suskambės jausmingi Gabrieliaus Vagelio kūrybos akordai, po jų klausytojai bus nukelti į Balkanus – scenoje šėls Balkanų „ambasadoriai“ „Baltic Balkans“ vyrai. Galiausiai visi bus pakviesti į „8 kambario“ pasirodymą, kuriame atsivers ne paslaptingas kambarys ežero dugne, o kambarys prie jūros, skirtas visiems hiphopo ir jo variacijų gerbėjams.

„Radiocentrui“ – ilgiausiai Lietuvoje be perstojo veikiančiai komercinei radijo stočiai, itin svarbi kokybiška muzika, tad siekiame, kad melomanus džiugintų populiariausios, įvairaus žanro pasaulinio lygio atlikėjų dainos. „Karklė” turi tokį patį požiūrį ir filosofiją į muziką, klausytoją, tad prisijungimas prie festivalio, įsiliejimas į jį yra labai natūralus. RC scenoje skambės radijo eteryje besisukančių, topuose esančių atlikėjų dainos bei naujų, dar mažai kam girdėtų grupių atliekami kūriniai,- kalbėjo „Radiocentro“ atstovas G. Saročka. - Tikime šiuo festivaliu, žavimės jo organizatorių ambicijomis ir profesionalumu, norime, kad rugpjūčio 12-14 dienomis Karklė įdubtų nuo lankytojų kiekio. Prisidedame prie to dovanodami bilietus radijo klausytojams. Šią savaitę į „Karklę“ išsiųsime apie 30, o iš viso – apie 100 „Radiocentro“ klausytojų.“

Festivalis „Karklė“ – didžiausias Lietuvos muzikos festivalis. „Radiocentro“ scena – festivalio širdis kopose, arčiausiai Baltijos jūros. Susitikime rugpjūčio 12-14 dienomis.

Šaltinis: music.lt
prieš 3 mėnesius
Grupės „ba.“ stovykloje: nauja muzika, būsimas albumas, dešimtmečio koncertas bei sutartis su "Sony Music"

Šiandien pasirodęs „ŠOKIS“ – ne tik nauja grupės „ba.“ daina ir vaizdo klipas. Pirmuoju singlu muzikantai skelbia apie jau rudenį pasirodysiantį albumą. Šis grupei bus pirmas, išleistas kartu su…

Šaltinis: music.lt
prieš 2 mėnesius
Rokas Radzevičius naujos dainos vaizdo klipe įprasmino tėvo atminimą

„Tėvo ranka“ – taip vadinasi naujausia Aistės Smilgevičiūtės ir grupės „Skylė“ daina. Kūrinio vaizdo klipas neatsitiktinai pristatomas sekmadienį – Tėvo dieną. Jis sukurtas iš grupės lyderio ir dainos…

Šaltinis: music.lt
Naujas grupės „Solo Ansamblis“ kūrinys „Baloje“ ženklina naujo etapo pradžią
prieš 3 metus
Naujas grupės „Solo Ansamblis“ kūrinys „Baloje“ ženklina naujo etapo pradžią

Po kūrybai skirtos pertraukos grupė „Solo Ansamblis“ pristato pirmąjį singlą „Baloje“ iš netrukus pristatomo ne tik šalies, bet ir tarptautinei rinkai skirto albumo „Olos“, kurį leidžia su Kanados…

Šaltinis: music.lt