prieš 2 metus

Vienoje didžiųjų festivalio „Karklė“ scenų siaus kontrastingi muzikiniai vėjai

Vienoje didžiųjų festivalio „Karklė“ scenų siaus kontrastingi muzikiniai vėjai

Tokios scenos, kokią turės „Karklės“ festivalyje, „Radiocentras“ dar niekada neturėjo: kopose, keliasdešimt metrų nuo Baltijos jūros, su elitiniais atlikėjais, o jų sąrašas vis pildomas. Organizatoriai jau atskleidė, kad per tris festivalio dienas RC scenoje („RC Stage“) pasirodys tokios žvaigždės kaip INNA, „8 kambarys“, BA, Gabrielius Vagelis, „Baltic Balkans“ ir kiti. Liepos pabaigoje bus atskleistas dar vienas šios scenos koziris – organizatoriai paskelbs dar vieną elitinį atlikėją, kurio pasirodymai abejingų nepalieka.

„Radiocentro“ scena yra viena iš keturių festivalio scenų, tačiau labiausiai ypatinga. Žmonės ją vadina Karklės širdimi. Tai vienintelė Lietuvos vieta, kurioje klausantis savo mylimo atlikėjo, gali stebėti saulėlydį. Ir savo mėgstamo atlikėjo hitą dainuoti su kokiais 8 tūkstančiais bendraminčių“,- sako „Radiocentro“ stočių grupės rinkodaros vadovas Gedas Saročka.

Pirma diena – jaunimui

Į RC sceną grupės ir atlikėjai lips visas tris festivalio dienas. Didžiausią muzikos renginį rugpjūčio 12 dieną, penktadienį, atidarys jaunų grupių festivalio „Own the Stage“ finalins etapas. Tarp šešių finalistų – ir Lietuvos publikos jau pamilta grupė „Basas Pegasas“ su Mariumi Repšiu priešakyje.

Jaunų grupių konkursą savo prisistatomaisiais kūriniais pradėjo 42 atlikėjai. Į antrą etapą, vykusį „Radiocentro“ eteryje ir svetainėje rc.lt, „prasimušė“ mažiau nei pusė - 16. Jungtinės „Karklės“ organizatorių, RC ir 2TV komisijos bei rc.lt lankytojų sprendimu, „Own the Stage“ finaliniame etape varžysis 6 grupės.

Iškart po konkurso nugalėtojų paskelbimo susirinkusius „daužys“ trapo grupė „Flying Saucer Gang“, o jos narys Remigijus į sceną kils net du kartus – drauge su grupe ir soliniame amplua, prisistatydamas Remis Retro pseudonimu. Scenoje pasirodys ir jaunas atlikėjas, reperis Lore, trapo muzikos flangą stiprins reperis „West One“.

[nuotrauka2]Antrąją dieną – žvaigždžių lietus

Šeštadienį (08.13) „RC Stage” dedikuos kokybiškai muzikai, reprezentuojančiai šiuolaikinę Lietuvos roko ir elektroninės muzikos sceną. Prieš mėnesį Vingio parke savo didžiausią karjeros koncertą surengusi grupė BA. su Benu Aleksandravičiumi priešakyje „bangas kels“ ir „Karklėjė“. Įkopus į naktį RC scenoje juos pakeis tamsiosios elektronikos šaukliai – „Solo Ansamblis“, kurie savo gerbėjams žada aukščiausios lygio patirtį, vaizdo ir garso sintezę.

Šeštadienio nakties programą RC scenoje vainikuos „vyšnia ant torto“ – įtraukiančių ritmų ir karščiausių hitų atlikėja iš Rumunijos, Lietuvos publikos itin mylima – INNA. Atlikėjos muzikiniame „krepšelyje” – neįtikėtino populiarumo sulaukiantys ir šimtus milijonų perklausų renkantys kūriniai bei muzikinės koloboracijos su tokiomis žvaigždėmis kaip jamaikiečių reperis Sean Paul ar Kolumbijos didžėjus J Balvin. Organizatoriai tikina – pietietiški ir judėti kviečiantys ritmai užkurs karščiausią vakarėlį.

Pasilikite jėgų – trečią dieną visus kels „8 kambarys“

Sekmadienis (08.14), trečioji festivalio diena, į RC sceną atneš kontrastingus muzikinius gūsius. Pirmieji scenoje suskambės jausmingi Gabrieliaus Vagelio kūrybos akordai, po jų klausytojai bus nukelti į Balkanus – scenoje šėls Balkanų „ambasadoriai“ „Baltic Balkans“ vyrai. Galiausiai visi bus pakviesti į „8 kambario“ pasirodymą, kuriame atsivers ne paslaptingas kambarys ežero dugne, o kambarys prie jūros, skirtas visiems hiphopo ir jo variacijų gerbėjams.

„Radiocentrui“ – ilgiausiai Lietuvoje be perstojo veikiančiai komercinei radijo stočiai, itin svarbi kokybiška muzika, tad siekiame, kad melomanus džiugintų populiariausios, įvairaus žanro pasaulinio lygio atlikėjų dainos. „Karklė” turi tokį patį požiūrį ir filosofiją į muziką, klausytoją, tad prisijungimas prie festivalio, įsiliejimas į jį yra labai natūralus. RC scenoje skambės radijo eteryje besisukančių, topuose esančių atlikėjų dainos bei naujų, dar mažai kam girdėtų grupių atliekami kūriniai,- kalbėjo „Radiocentro“ atstovas G. Saročka. - Tikime šiuo festivaliu, žavimės jo organizatorių ambicijomis ir profesionalumu, norime, kad rugpjūčio 12-14 dienomis Karklė įdubtų nuo lankytojų kiekio. Prisidedame prie to dovanodami bilietus radijo klausytojams. Šią savaitę į „Karklę“ išsiųsime apie 30, o iš viso – apie 100 „Radiocentro“ klausytojų.“

Festivalis „Karklė“ – didžiausias Lietuvos muzikos festivalis. „Radiocentro“ scena – festivalio širdis kopose, arčiausiai Baltijos jūros. Susitikime rugpjūčio 12-14 dienomis.

Šaltinis: music.lt
„Daddy Was A Milkman“ koncerte Vilniuje pasirodys išskirtinis svečias „Ten Walls“
prieš 5 metus
„Daddy Was A Milkman“ koncerte Vilniuje pasirodys išskirtinis svečias „Ten Walls“

Populiarusis atlikėjas „Daddy Was A Milkman“ skelbia džiugią naujieną: lapkričio 28 d. koncerte didžiausioje sostinėje „Siemens“ arenoje kartu su juo scenoje matysime elektroninės muzikos kūrėją ir…

Šaltinis: music.lt
„Awakening Sun“ festivalis „Bundanti Saulė“ jau šį šeštadienį Lofte!
prieš 2 metus
„Awakening Sun“ festivalis „Bundanti Saulė“ jau šį šeštadienį Lofte!

Paskutinį pavasario savaitgalį Loftas taps naujo festivalio atsiradimo vieta. Prieš daugiau nei dešimtmetį susikūrusi grupė „Awakening Sun“ pristato savo pirmąjį festivalį - „Bundanti Saulė Fest“ ir…

Šaltinis: music.lt
Lygiadienio koncertui besirengianti „Skylė“: pavasaris ateis, net jei žiemos nebuvo
prieš 4 metus
Lygiadienio koncertui besirengianti „Skylė“: pavasaris ateis, net jei žiemos nebuvo

Žiema šiemet tradicijas pamynė, tačiau „Skylė“ jų laužyti nesirengia ir kovo 20 d. 19 val. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje skelbia Pavasario lygiadienio koncertą ir šios keistos žiemos pabaigą.…

Šaltinis: music.lt