prieš 4 mėnesius

The Weeknd - Lietuvos muzikos sceną užkariavęs populiarus dainininkas atvyksta į Taliną

The Weeknd - Lietuvos muzikos sceną užkariavęs populiarus dainininkas atvyksta į Taliną

The Weeknd - Pasaulinio turo metu užkariavęs pasaulio gerbėjų širdis, jis atvyksta į Taliną

Praėjusių metų karščiausias populiarios dainininkas, The Weeknd, kitais metais atvyks į Taliną.

The Weeknd yra daugiausiai nominuotas atlikėjas 2022 Billboard Music Awards ceremonijoje, gavęs 17 nominacijas, įskaitant Geriausią Atlikėją. Jis pranešė apie savo kelionės po pasaulį turą "After Hours Til Dawn" 2023 m. datos ir Talinas yra viena iš jų. The Weeknd pirmą kartą Estijoje pasirodys 2023 m. rugpjūčio 12 d. Specialūs svečiai bus Kaytranada ir Mike Dean.

Turas prasidės birželio 10 d. Mančesteryje, Didžiojoje Britanijoje. The Weeknd atvyks į Taliną 2023 m. rugpjūčio 12 d. Šiaurės Amerikos turo dalis buvo fantastiškai sėkminga - buvo sulaukta rekordinės auditorijos ir jau surinkta daugiau nei 130 milijonų dolerių, didelė dalis kurių skirta labdarai.

Už The Weeknd slapyvardžio slypi 32 metų Kanados muzikantas Abel Tesfaye, kuris jaunystėje išsiskyrė ne pats pavyzdinis elgesiu. Tačiau po susidūrimo su policija dėl narkotikų prekybos, jis nusprendė pakeisti savo gyvenimo būdą ir pradėjo dėmesį skirti muzikai. Jis turėjo strategiją: pradėti skleisti savo muziką anonimiškai, o po to kasmet atskleisti vis daugiau apie save. Sėkmė atėjo, kai Dreyko, atlikėjo Drake'o vadybininkas Oliveris El-Khatibas padėjo skleisti muzikantą, o tai privedė prie didesnių bendradarbiavimų.

The Weeknd laimėjo pirmąjį "Grammy" apdovanojimą už filmo "Beauty Behind the Madness" muziką, taip pat gavo Oskaro nominaciją už savo dainą "Earned It" (2015), parašytą filmui "Fifty Shades of Grey". "Manau, kad žvaigždės tikrai susidėliojo man," - pasakojo jis spaudai. "Nors į tai įdėjome daug darbo, tiesiog manau, kad buvo tinkamas laikas ir tinkama vieta."

Filmo muzikos sėkmę lydėjo pasirodymas hito "Can't Feel My Face" (2015) į valandas. Sekantis albumas "Starboy" (2016) taip pat užkariavo hitų sąrašus, ir The Weeknd iki šiol žavi savo puikia falseto balsu, įtraukiančiais tekstais ir hipnotizuojančiomis ritmikomis. "Save Your Tears" (kartu su Ariana Grande), "Blinding Lights", "Wicked Games", "Out of Time" - tai tik kelios dainos, dėl kurių The Weeknd tapo vienu iš daugiausiai nominuotų atlikėjų, gavusiu 17 nominacijų šiemet Billboard muzikos apdovanojimuose.

Nors jis ilgai siekė žvaigždžių statuso, "Niekuomet per milijoną metų", jis tai įsivaizdavo, prisipažino The Weeknd žurnalui Rolling Stone. "Maniau, kad tapsiu punk žvaigžde - užsiauginsiu plaukus, turėsiu spuogus ant veido, busu labai lieknas. Žiūrėjau į atlikėjus kaip Iggy Pop ir Ramones ar Afropunk. Bet tu kinti ir supranti savo potencialą. Ir tuomet sako: 'Fuck yeah. Let's go'".

"After Hours Til Dawn Tour" švenčia The Weeknd 2020 m. albumą "After Hours". Jo hitinė daina "Blinding Lights" buvo pripažinta naująja visų laikų geriausia daina pagal "Billboard Hot 100", aplenkusi Chubby Checker 1960 m. hitą "The Twist". 2022 m. albumas "Dawn FM" taip pat sulaukė kritikų pripažinimo. Su The Weeknd Europoje pasirodys Kaytranada ir Mike Dean.

RENGINIO RECENZIJA | „The Cure“ Rygoje: meilė ne tik penktadieniais (+ foto galerija)
prieš metus
RENGINIO RECENZIJA | „The Cure“ Rygoje: meilė ne tik penktadieniais (+ foto galerija)

Beveik 8 mėnesiai praėjo nuo tada, kai sužinojome, kad „The Cure“ atvažiuoja pas kaimynus latvius. Beveik 8 mėnesiai truputį nerimastingo laukimo: kaip bus, ar išdainuos, ar nenuvils? Juk dar vieni…

Šaltinis: music.lt
prieš metus
Kuriu ir klausau – klausau ir kuriu: muzikantas Augustinas Bėkšta ir jo grojaraštis

Pandemijos „dėka“ pristatėme šią rubriką, kurią buvome primiršę, bet sugrįžtame su labai įdomiu jos atstovu – Augustinu Bėkšta. „Esu garso režisierius ir muzikantas iš Vilniaus. Groju grupėse…

Šaltinis: music.lt
Latvių psichodelinio roko grupės „The Bad Tones” lyderis perdainavo grupės „Abudu” dainą
prieš 3 metus
Latvių psichodelinio roko grupės „The Bad Tones” lyderis perdainavo grupės „Abudu” dainą

Paskutinį pavasario penktadienį – muzikinė odė jam. Latvių grupės „The Bad Tones“ lyderis Edvardas Broderis pristato kolegų iš Lietuvos, grupės „Abudu“ vizitine kortele tapusios dainos „Pavasaris“…

Šaltinis: music.lt