prieš metus

"Sėkmingiausias pasaulio reperis 50 Cent koncertuos Baltijos šalyse su ypatingu svečiu Busta Rhymes"

"Sėkmingiausias pasaulio reperis 50 Cent koncertuos Baltijos šalyse su ypatingu svečiu Busta Rhymes"

„50 Cent“ pirmą kartą koncertuos Baltijos šalyse spalio 9 d.

 

Triumfuojantis sugrįžimas į Europą – sėkmingiausias pasaulio reperis „50 Cent“ pirmą kartą koncertuos Baltijos šalyse ir spalio 9 d. surengs vienintelį koncertą Rygos arenoje. Jau dabar aišku, kad tai bus didžiausias tokio masto hiphopo renginys Baltijos šalyse ir tikimasi įspūdingo koncerto, skirto legendinio debiutinio albumo „Get Rich Or Die Tryin“ išleidimo 20-mečiui. Ypatingas koncerto svečias – „Busta Rhymes“, rašoma renginio organizatorių pranešime žiniasklaidai.

Apdovanojimus pelnęs reperis, verslininkas, aktorius ir prodiuseris – vienas talentingiausių hiphopo atlikėjų pasaulyje, kuris išgarsėjo lygiai prieš 20 metų dėl „Grammy“ apdovanojimą pelniusio debiutinio albumo „Get Rich Or Die Tryin“, būtent šiam jubiliejui bus skirtas artėjantis koncertinis turas. Albumas tebėra vienas greičiausiai parduodamų visų laikų repo albumų, su dainomis „In Da Club“ ir „21 Questions“ užėmęs pirmąją vietą „Billboard Hot 100“, o Amerikos įrašų industrijos asociacija (RIAA) jam suteikė platininį sertifikatą.

Panašios komercinės ir kritikų sėkmės „50 Cent“ sulaukė ir su antruoju albumu „The Massacre (2005)“, kuriame skambėjo vienas didžiausių visų laikų hitų „Candy Shop“. Bėgant metams „50 Cent“ albumuose įvyko muzikinių pokyčių, įskaitant penktąjį studijinį albumą „Animal Ambition (2014)“. Neseniai duotame interviu „50 Cent“ atskleidė, kad aktyviai dirba prie savo naujausio albumo, kurį planuojama išleisti šiais metais (2023 m.) ir kuriame jis bendradarbiaus su legendiniu amerikiečių reperiu „Dr. Dre“.

„50 Cent“ visame pasaulyje pardavė daugiau nei 30 milijonų albumų ir laimėjo keletą svarbių apdovanojimų, įskaitant „Grammy“ apdovanojimą, „Primetime Emmy“ apdovanojimą, trylika „Billboard“ muzikos apdovanojimų, šešis pasaulio muzikos apdovanojimus, tris Amerikos muzikos apdovanojimus ir keturis „BET“ apdovanojimus. 2022 m. hiphopo elitas susprogdino „Super Bowl“ pertraukos šou, kuris įeis į istoriją kaip vienas geriausių visų laikų pasirodymų. „50 Cent“ netikėtai pasirodė kartu su „Dr. Dre“, „Snoop Dogg“, „Mary J. Blige“, „Kendrick Lamar„“ ir „Eminem“.

„50 Cent“ jau pasiekė įspūdingą muzikanto, aktoriaus, prodiuserio ir verslininko karjerą. Jo hitus girdėjo visi ir šiandien jie vis dar yra vieni geriausių ir klausomiausių hiphopo hitų. Jis pripažintas įtakingiausiu hiphopo industrijos atlikėju, o „Billboard“ jį įvertino kaip trečią geriausią reperį pasaulyje po „Eminem“ ir „Nelly“. Tai bus metų koncertas, kurio nevalia praleisti – spalio 9 d., Rygos arenoje.

Kaip dalis didžiausio hiphopo renginio Baltijos šalyse, „50 Cent“ pasitarnaus kaip didžiulis magnetas muzikos gerbėjams iš viso regiono. Reperis, verslininkas, aktorius ir prodiuseris, kuris sėkmingai tapo viena talentingiausių hiphopo atlikėjų pasaulyje, pasiryžęs sukurti neįtikėtiną koncerto patirtį savo gerbėjams. Tai bus ne tik paprastas koncertas, bet ir ypatingas jubiliejinis renginys, skirtas žymiam debiutinio albumo „Get Rich Or Die Tryin“ išleidimo 20-mečiui.

„Get Rich Or Die Tryin“ albumas išliks istorinėje muzikos kontekste kaip vienas iš didžiausių hiphopo kūrinių visų laikų. Jis nusipelno dėmesio ir švenčių. Albumas sulaukė „Grammy“ apdovanojimo, tapo vienu iš greičiausiai parduodamų repo albumų visame pasaulyje ir išlieka kaip reperio kūrybos perlas. Tai neabejotinai nepamirštamas muzikos kūrinys, kurio sėkmė ir įtaka išlieka iki šiol.

Tikrai nebus nustebinimas, kad šis koncertas sulauks didžiulio dėmesio iš hiphopo gerbėjų ir muzikos industrijos profesionalų. Pasaulinės žvaigždės, tokios kaip „Busta Rhymes“, prisijungs prie „50 Cent“ ant scenos, kurios talentas ir karizma tikrai sukels tikrąją hiphopo atmosferą. Tai bus vienas iš tokių renginių, kurie atkreipia dėmesį į Baltijos šalių muzikos sceną ir įtvirtins jų vaidmenį tarptautinėje muzikos arenoje.

Renginio organizatoriai tikisi įspūdingo koncerto, kuriame „50 Cent“ atliks ne tik savo didžiausius hitus, bet ir naujausius kūrinius iš artėjančio albumo. Tai bus galimybė ne tik išgirsti legendinius kūrinius, bet ir būti vienu iš pirmųjų, kurie susipažins su reperio naujausia muzika. O ypatingas svečias, „Busta Rhymes“, tikrai padės sukurti dar daugiau energijos ir nepakartojamos atmosferos.

Norint išnaudoti šią ypatingą progą, reikės laiku įsigyti bilietus, nes tikimasi, kad jie išparduos itin greitai. Šis koncertas sulauks tiek vietos publikai, tiek ir tarptautinių svečių. Tai bus ne tik vienintelis „50 Cent“ koncertas Baltijos šalyse, bet ir didžiausias tokio masto hiphopo renginys regione. Tai tikrai neįprasta ir ypatinga galimybė, kurią verta išnaudoti.

Galiausiai, norėdami sudaryti tikrąją hiphopo šventę, „50 Cent“ ir jo muzikiniai draugai tikrai pasirūpins, kad koncertas būtų nepakartojamas ir įsimintinas. Pasirengkite įspūdingam renginiui, kuris taps vienu iš tų įvykių, apie kuriuos žmonės kalbės ilgai ir prisimins visą gyvenimą.

INGAJA singlas apie tylą ore
prieš 4 metus
INGAJA singlas apie tylą ore

Solo atlikėja ir dainų kūrėja iš Klaipėdos – INGAJA – muzikos pasauliui pristatė naujausią savo singlą – „Quietness In The Air”. Prasmingi dainos žodžiai ir gilus gitaros skambesys kviečia leistis į…

Šaltinis: music.lt
Paskutinėmis žiemos dienomis – naujas Andriaus Mamontovo albumas
prieš 4 metus
Paskutinėmis žiemos dienomis – naujas Andriaus Mamontovo albumas

Po 5 metų pertraukos kultinis Lietuvos atlikėjas Andrius Mamontovas išleidžia naują studijinį albumą. Plokštelė, kuri vadinsis „Perlai ir sakuros“, pasirodys paskutinį žiemos savaitgalį, o pirmieji ją…

Šaltinis: music.lt
Alice Cooper palaiko Ukrainą: ukrainiečiai koncerto Vilniuje klausysis nemokamai
prieš 2 metus
Alice Cooper palaiko Ukrainą: ukrainiečiai koncerto Vilniuje klausysis nemokamai

Amerikos roko roko legenda Alice Cooper šįvakar surengs įspūdingą koncertą Vilniuje. Tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou vyks „Compensa“ koncertų salėje. Alice…

Šaltinis: music.lt