prieš 10 mėnesių

Repas + Klasika = Pushaz TAI padarė

Repas + Klasika = Pushaz TAI padarė

Aktyviai muziką kuriantis bei produsiuojantis Pushaz, visiems žinomas reperis, muzikos prodiuseris bei BDMusic leidybinės kompanijos įkūrėjas kartu su Luku Bartaška, gerai pažįstamu iš Eurovizijos konkurso atrankų bei televizijos projektų, pristato dainos „Dantė" vaizdo klipą.

„Dainos žodžiai gimė beskaitant italų poeto  Dantės „Dieviškosios komedijos" poemą „Rojus". Užteko kelias eilutes parepuoti, ir toliau eilės gimė pačios savaime. Muzika prašyte prašėsi klasikinių motyvų – tiesiog kitaip būti negalėjo. Justina Šalkauskaitė, koncertavusi su tokiais grandais kaip Andrea Bocelli ar Nigel Kennedy, mielai sutiko bendradarbiauti ir atlikti smuiko partiją. O Aurimas Driukas, puikiai pažįstamas iš koncertinės veiklos su Ieva Narkute, Alina Orlova bei daugeliu kitų Lietuvos atlikėjų, įrašė klasikinės gitaros partiją. Dainos pavadinimas – tai mano pagarba legendiniam italų poetui, kurio kūrinius dažnai skaitau ir semiuosi naujų minčių", - dalinosi Pushaz.

Anot atlikėjo, priedainio norėtasi stipraus, tad kilo mintis pasiūlyti jį atlikti Lukui Bartaškai. „Jo balso tembras tikrai išskirtinis, be to Lukas atstovauja man labai artimus ir mylimus Soul ir Blues muzikos žanrus. Buvau matęs jo pasirodymus Eurovizijos atrankose, tad nujaučiau, kad iššūkiai jo negąsdina. Taip ir buvo, jis be jokių dvejonių „pasirašė" šiam kūriniui." – šypsojosi Pushaz, dainos autorius ir prodiuseris.

Originali dainos versija pasaulį išvydo penktame Pusho soliniame albume „Begėdis", pasirodžiusiame dar 2019 metų gruodį. Šioji versija – patobulinta, vaizdo klipo filmavimo metu įrašyti gyvai skambantys muzikos instrumentai. Kūriniui jie teikia dar daugiau „gyvumo". Kūrinys gyvas ir brandus, klasikinis skambesys  ir repas puikia papildo ir išryškina vienas kitą.

„Karantino metu save puikiai realizuoju įrašų studijoje", - juokiasi Pushaz ir primena, kad netrukus turi pasirodyti BDMusic atstovaujamo muzikos kūrėjo GAMO nauja daina, bei bendras Pusho kūrinys su Kilo Tips, Anglijoje gyvenančiu tautiečiu, puikiai repuojančiu anglų kalba. „Ta daina bus visai kitokia, ji turėtų "pamaitinti" visus "kieto repo" gerbėjus, neabejingiems UK Grime stiliui. Be to, prieš savaitę sugalvojau padaryti dainos "Dantė" - Dubstep versiją, kas man bus naujas iššūkis. Juk geriausias stilius - neturėti jokio stiliaus." – dalinasi Pushaz užmojais. O kol kas – klausome „Dantės" – brandaus, iki detalių išgludinto kūrinio su pagrįstu užmoju tapti klausomu visose muzikinėse platformose.

„Paradise Lost“ gotikinio metalo puota Vilniuje
prieš metus
„Paradise Lost“ gotikinio metalo puota Vilniuje

Lapkričio 12 dieną Vilniaus klube „Kablys“ europinio turo rėmuose koncertą surengs gotikinio metalo pradininkais laikoma grupė „Paradise Lost“. Tai bus pirmas grupės koncertas sostinėje. 1667 metais…

Šaltinis: music.lt
Šiemet festivalis „Muzikos ruduo“ kviečia atrasti plačius kūrybos horizontus
prieš 4 metus
Šiemet festivalis „Muzikos ruduo“ kviečia atrasti plačius kūrybos horizontus

Spalio 13–17 d. Energetikos ir technikos muziejaus erdvę užlies šiandienos lietuvių kompozitorių muzikos garsai. Industrinėje erdvėje, tarp garo katilų, variklių ir galybės sraigtelių, skambės…

Šaltinis: music.lt
Dainotas Varnas pristato kalėdinę dainą: ne dovanos, o meilė teikia džiaugsmą
prieš 3 metus
Dainotas Varnas pristato kalėdinę dainą: ne dovanos, o meilė teikia džiaugsmą

Dainotas Varnas pristato naujausios savo dainos „Kalėdų paslaptis“ vaizdo klipą. Dainininkas sako, kad šiemet žiemos šventės, bus neįprastos, todėl ieškoti savyje gražių jausmų, gerumo būtina labiau…

Šaltinis: music.lt