prieš 3 mėnesius

Prieš koncertus Estijoje - naujas grupės „Egomašina” vaizdo klipas

Prieš koncertus Estijoje - naujas grupės „Egomašina” vaizdo klipas

Roko grupė „EGOMAŠINA” šiandien dalinasi nauju vaizdo klipu bene lyriškiausiai, naujausiame grupės albume „ATAKA” nugulusiai dainai „Nepavojinga” bei kviečia susitikti koncertuose Estijoje ir jau kitą savaitę įvyksiančioje „Muzikos salėje”.

Šių metų muzikos apdovanojimų M.A.M.A. nominantai, grupė „EGOMAŠINA” atskleidžia, jog „Nepavojinga” - trijulės bandymas kiek pristabdyti ir pamedituoti. „Tai mūsų bandymas suprasti, jog bijome patys savęs, o kituose žmonėse mus erzina tos savybės, kurių labiausiai nemėgstame savyje. Bijom to, ko nepažįstam, nesuprantam ir tik priėmus save galima priimti kitus”, – apie dainą pasakoja grupės nariai.

Šį bei kitus savo kūrinius grupė šį savaitgalį pristatys dviejuose pasirodymuose Estijoje. Penktadienį „EGOMAŠINA” pasirodys Taline, o šeštadienį - Pernu.

Penktadienį įvyksiantis renginys ypatingas tiek grupei, tiek jo organizatoriams – alternatyvioje Talino renginių vietoje „HALL” įvyks Estijos muzikos agentūros „Damn.Loud” penktasis gimtadienis, kuriame „EGOMAŠINA” pasirodys kartu su kolegomis iš Latvijos „Tesa”, estais „Kannabinõid” bei metalo scenos pažibomis iš Prancūzijos - „Celeste”.

Renginį organizuojantis „Damn.Loud” agentūros įkūrėjas ir vadovas Romanas Demtšenko taip pat yra vienas esminių žmonių, kasmet nusprendžiančių, kokie nauji muzikos scenos vardai atsidurs ant muzikos festivalio „Tallinn Music Week” scenų. Būtent šiame renginyje 2020 metais jis pastebėjo ir grupę „EGOMAŠINA”.

„Šį penktadienį švęsime penktąjį agentūros „Damn.Loud” gimtadienį. Per visus agentūros gyvavimo metus Estijos alternatyvios muzikos mėgėjams pristatėm šimtus muzikinių vardų, tarp kurių ir lietuviai - „Solo Ansamblis”, „Akli”, „Afrodelic”, „Garbanotas” ir daug kitų. Kartu su agentūra visada norim plėsti akiratį ir Estijoje pamatyti kuo daugiau talentų iš Baltijos regiono, tarp kurių yra ir „EGOMAŠINA”. Labai džiaugiamės galėdami juos vėl išvysti Taline po įspūdingo grupės pasirodymo „Tallinn Music Week”,” — pasakoja Romanas Demtšenko.

Grįžę iš Estijos grupės „EGOMAŠINA” nariai ruošis muzikos metų įvykiui Lietuvoje — „Muzikos salei”. Su savo klausytojais grupė susitiks ketvirtadienį, vasario 24 dieną, muzikos agentūros „Perspective Collective” stende. Čia grupė pristatys naujos atributikos bei ištikimiausiems savo klausytojams padovanos mėgstamiausių grupės dainų kasetę, apie kurią jau netrukus grupė daugiau praneš savo socialinių tinklų paskyrose.

Šaltinis: music.lt
prieš 5 mėnesius
Festivalio „Bliuzo naktys“ unikali istorija bus pratęsta jau šią vasarą

Varniuose, prie Lūksto ežero, daugiau nei 25-erius metus kūrėsi tikra Lietuvos muzikos festivalių legenda. Čia daugiatūkstantinė minia, iš visos Lietuvos ir Europos susirinkdavo, ne tik klausytis…

Šaltinis: music.lt
Dua Lipa su trenksmu pradėjo koncertines gastroles Europoje
prieš mėnesį
Dua Lipa su trenksmu pradėjo koncertines gastroles Europoje

Vasarą koncertą Lietuvoje surengsianti dainininkė Dua Lipa su trenksmu pradėjo koncertines gastroles Europoje. Po itin sėkmingo turo Šiaurės Amerikoje, kur į atlikėjos pasirodymus buvo parduoti visi…

Šaltinis: music.lt
Grupė „Ministry of Echology“ pristato dar vieną kūrinį iš artėjančio albumo
prieš 3 metus
Grupė „Ministry of Echology“ pristato dar vieną kūrinį iš artėjančio albumo

Reggae muziką grojantis muzikantų kolektyvas „Ministry of Echology“ lapkričio 22 dieną pristatys ilgai lauktą trečiąjį studijinį grupės albumą „Mixed Feelings“. Spalio mėnesį grupė paleido pirmąjį…

Šaltinis: music.lt
prieš mėnesį
Atlikėjas „Kabloonak“ balandį ruošiasi pristatyti jau antrą albumą šiemet

Balandžio mėnesį klausytojus pasieks naujas atlikėjo „Kabloonak“ mini albumas „Miniature“. Jame nugulusias dainas su gyva grupe muzikantas pristatys balandžio 27 d. Vilniuje. Tai bus jau antras…

Šaltinis: music.lt