prieš 6 mėnesius

Po įspūdingo koncerto, grupė „ba.” nesustoja: pasirodys festivalyje „Karklėje”

Po įspūdingo koncerto, grupė „ba.” nesustoja: pasirodys festivalyje „Karklėje”

Vos prieš porą dienų, grupė „ba.“, su jos lyderiu Benu Aleksandravičiumi priešakyje, Vingio parke surengė didžiausią koncertą karjeroje, vainikavusį kūrybos ir pasiekimų dešimtmetį lietuviškojo roko padangėje. Įspūdingos muzikos šventės metu, susirinkusiai daugiatūkstantinei miniai, grupė „ba.“ atidavė nepamatuojamą energijos užtaisą – scenoje skambėjo ikoniniai hitai ir pirmą sykį grojamos dainos, tačiau net ir po istorinio koncerto grupė neskuba ilsėtis – kūrybinės bangos nešami, „ba.“ į dar vieną vasaros koncertą pakvies muzikos ir pramogų festivalyje „Karklė“.

„Kaip jau ne kartą minėjome – festivalis „Karklė“ siekia, kad čia „savo“ muzikos skambesį atrastų įvairių muzikos žanrų gerbėjai. Pavyzdžiui, šiais metais lietuviškąją pop muzikos sceną atstovaus ryškiausieji, galima teigti ikoniniai, jos vardai – „Karklės“ lankytojai turės galimybę mėgautis net dviejų didžiųjų žvaigždžių koncertais – Džordanos Butkutės ir Marijono Mikutavičiaus pasirodymais. Natūralu, kad ir roko muzikos scenoje norėjosi ryškiausiųjų ir populiariausių atstovų, o tokie šiuo metu neabejotinai yra grupė „ba.“, kuri savo kūrybinę jėgą ir talentą įrodė, sutraukdama tūkstančius gerbėjų į Vingio parką,“- kalbėjo festivalio „Karklė“ atstovai.

Grupė „ba“ – roko grupė, išaugusi paauglių maišto simbolio vardą

Ilgą laiką grupė „ba.“ buvo pristatoma kaip neoficialus paauglių maišto simbolis, tačiau šiandien tokį apibūdinimą naudoti nebūtų visai teisinga, kadangi per gyvavimo dešimtmetį, drauge su muzikine grupe, užaugo ir karta – šiandien „ba.“ gerbėjų gretos stipriai išaugusios ir itin spalvingos – nuo paauglių iki solidžių vyresniųjų, kurie, suskambus pirmiesiems elektrinių gitarų akordams, atlaisvina kaklaraištį. Augo ne tik grupės gerbėjai, tačiau ir pati „ba.“ kartu su savo kuriama muzika – žinoma, nuo kategoriškų ir nepatogių tiesų deklaravimo savo dainose „ba.“ niekur nepabėgo – pamatinė idėja ir vertybiškai stiprus požiūris išliko ir grupės filosofijoje ir jos kūrybinėje išdavoje – dainose.

Grupės muzikinis portfolio kupinas jau šiuolaikine klasika tapusių kūrinių, tokių kaip – „Sugebėk pasikeist“, „Naktį judu“, „Tai ne žmogus“ , tačiau pastarasis nėra statiškas – jis nuolat pildomas naujais kūriniais arba naujais suskambusiomis senųjų variacijomis. „ba“ šiuo metu dirba prie naujojo albumo, tad „Karklės“ lankytojai gali tikėtis išgirsti ir dar negirdėtų staigmenų – koks muzikinis protestas šią vasarą sudrebins „Karklės“ sceną, sužinos tik čia apsilankę.

Tris dienas truksiančioje fiestoje – būrys ryškiausių vardų

Jau anksčiau paskelbta muzikinė programa „šviečia iš toli“, mat čia – pirmumo ryškumo žvaigždės, kurių vardus dažniausiai galima išvysti radijo stočių ar internetinių muzikos platformų klausomumo viršūnėse. Jau anksčiau paskelbtoje programoje netrūksta įvairovės: viename didžiausių vasaros renginių pasirodys tarptautinės mega žvaigždės – vokiečių didžėjus „Purple Disco Machine“ bei žymiojo hito „Rampampam“ atlikėja iš Rumunijos Minelli. Scenose žibės ir dar viena atlikėja iš Rumunijos – lietuviams puikiai pažįstama Inna. Lietuviškąja muzikine scena elektronikos grupė „Solo Ansamblis“, elektroninės muzikos kompozitorius, prodiuseris ir didžėjus Ten Walls, reperis Mad Money, lyriškų dainų kūrėja GJan. Karklės scenoje skambės ir šiuolaikine klasika tapusi grupė BIX, siautulingų Balkanų „ambasadoriai” – „Baltic Balkans” bei atlikėja Ieva Narkutė. Šokių muzikos flangą stiprins Jonas Nainys – Jovani, o lyriškąjį – atlikėjas Gabrielius Vagelis. Alternatyviosios muzikos scenoje skambės platus žanrų miksas – nuo repo iki sunkiojo roko, o elektroninės šokių muzikos gerbėjus džiugins paplūdimyje įsikūrusi didžėjų scena.

Džiugi žinia ta, kad festivalis, vyksiantis rugpjūčio 12-14 dienomis, sutaps ir su šventiniu Žolinių savaitgaliu, tad pajusti festivalio dvasią bus galima nuo pat penktadienio vakaro iki pirmadienio ryto.

Šaltinis: music.lt
„Local Blood” rengia albumo pristatymo koncertą: kvies šokti gyvenimo ritmu
prieš 8 mėnesius
„Local Blood” rengia albumo pristatymo koncertą: kvies šokti gyvenimo ritmu

Vasario mėnesį naują albumą „Dystopian Disco” pristačiusi alternatyvaus roko grupė „Local Blood” šią odę vilčiai ir gyvenimui šokio ritmu kviečia išgirsti gyvai — albumo pristatymo koncerte, kuris…

Šaltinis: music.lt
RENGINIO RECENZIJA |  Pragariškas „Rammstein“ spektaklis Talino dainų slėnyje
prieš 4 mėnesius
RENGINIO RECENZIJA | Pragariškas „Rammstein“ spektaklis Talino dainų slėnyje

Liepos 20-ąją kone žinomiausia vokiečių industrinio metalo-roko grupė „Rammstein“ surengė savo ikonišką pasirodymą Talino dainų slėnyje. Grupė susikūrė dar 1994-aisiais metais Berlyne. Nuo pat grupės…

Šaltinis: music.lt
 „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ skelbia neeilinius koncertus: telefonus kviečia mainyti į akių žvilgsnius
prieš 10 mėnesių
„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ skelbia neeilinius koncertus: telefonus kviečia mainyti į akių žvilgsnius

Scenos patrakėliai „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ savo gerbėjus kviečia į koncertų turą intriguojančiu pavadinimu „Nulipk nuo telefono!”. Anot muzikantų, pasirodymuose teks keltis laiko mašina į…

Šaltinis: music.lt
RENGINIO RECENZIJA | Post-punk‘eriškos harmonijos „Kablyje“ su „Local Blood“ ir „The Underground Youth“
prieš 8 mėnesius
RENGINIO RECENZIJA | Post-punk‘eriškos harmonijos „Kablyje“ su „Local Blood“ ir „The Underground Youth“

Balandžio 14-oji, ketvirtadienis, įprastine romantika dvelkiantis stoties rajonas ir melomanų gretos po truputį vinguriuojančios „Kablio“ kryptimi, kuriame laukė alternatyvos mėgėjams gerai žinomų…

Šaltinis: music.lt