prieš 2 metus

Po įspūdingo koncerto, grupė „ba.” nesustoja: pasirodys festivalyje „Karklėje”

Po įspūdingo koncerto, grupė „ba.” nesustoja: pasirodys festivalyje „Karklėje”

Vos prieš porą dienų, grupė „ba.“, su jos lyderiu Benu Aleksandravičiumi priešakyje, Vingio parke surengė didžiausią koncertą karjeroje, vainikavusį kūrybos ir pasiekimų dešimtmetį lietuviškojo roko padangėje. Įspūdingos muzikos šventės metu, susirinkusiai daugiatūkstantinei miniai, grupė „ba.“ atidavė nepamatuojamą energijos užtaisą – scenoje skambėjo ikoniniai hitai ir pirmą sykį grojamos dainos, tačiau net ir po istorinio koncerto grupė neskuba ilsėtis – kūrybinės bangos nešami, „ba.“ į dar vieną vasaros koncertą pakvies muzikos ir pramogų festivalyje „Karklė“.

„Kaip jau ne kartą minėjome – festivalis „Karklė“ siekia, kad čia „savo“ muzikos skambesį atrastų įvairių muzikos žanrų gerbėjai. Pavyzdžiui, šiais metais lietuviškąją pop muzikos sceną atstovaus ryškiausieji, galima teigti ikoniniai, jos vardai – „Karklės“ lankytojai turės galimybę mėgautis net dviejų didžiųjų žvaigždžių koncertais – Džordanos Butkutės ir Marijono Mikutavičiaus pasirodymais. Natūralu, kad ir roko muzikos scenoje norėjosi ryškiausiųjų ir populiariausių atstovų, o tokie šiuo metu neabejotinai yra grupė „ba.“, kuri savo kūrybinę jėgą ir talentą įrodė, sutraukdama tūkstančius gerbėjų į Vingio parką,“- kalbėjo festivalio „Karklė“ atstovai.

Grupė „ba“ – roko grupė, išaugusi paauglių maišto simbolio vardą

Ilgą laiką grupė „ba.“ buvo pristatoma kaip neoficialus paauglių maišto simbolis, tačiau šiandien tokį apibūdinimą naudoti nebūtų visai teisinga, kadangi per gyvavimo dešimtmetį, drauge su muzikine grupe, užaugo ir karta – šiandien „ba.“ gerbėjų gretos stipriai išaugusios ir itin spalvingos – nuo paauglių iki solidžių vyresniųjų, kurie, suskambus pirmiesiems elektrinių gitarų akordams, atlaisvina kaklaraištį. Augo ne tik grupės gerbėjai, tačiau ir pati „ba.“ kartu su savo kuriama muzika – žinoma, nuo kategoriškų ir nepatogių tiesų deklaravimo savo dainose „ba.“ niekur nepabėgo – pamatinė idėja ir vertybiškai stiprus požiūris išliko ir grupės filosofijoje ir jos kūrybinėje išdavoje – dainose.

Grupės muzikinis portfolio kupinas jau šiuolaikine klasika tapusių kūrinių, tokių kaip – „Sugebėk pasikeist“, „Naktį judu“, „Tai ne žmogus“ , tačiau pastarasis nėra statiškas – jis nuolat pildomas naujais kūriniais arba naujais suskambusiomis senųjų variacijomis. „ba“ šiuo metu dirba prie naujojo albumo, tad „Karklės“ lankytojai gali tikėtis išgirsti ir dar negirdėtų staigmenų – koks muzikinis protestas šią vasarą sudrebins „Karklės“ sceną, sužinos tik čia apsilankę.

Tris dienas truksiančioje fiestoje – būrys ryškiausių vardų

Jau anksčiau paskelbta muzikinė programa „šviečia iš toli“, mat čia – pirmumo ryškumo žvaigždės, kurių vardus dažniausiai galima išvysti radijo stočių ar internetinių muzikos platformų klausomumo viršūnėse. Jau anksčiau paskelbtoje programoje netrūksta įvairovės: viename didžiausių vasaros renginių pasirodys tarptautinės mega žvaigždės – vokiečių didžėjus „Purple Disco Machine“ bei žymiojo hito „Rampampam“ atlikėja iš Rumunijos Minelli. Scenose žibės ir dar viena atlikėja iš Rumunijos – lietuviams puikiai pažįstama Inna. Lietuviškąja muzikine scena elektronikos grupė „Solo Ansamblis“, elektroninės muzikos kompozitorius, prodiuseris ir didžėjus Ten Walls, reperis Mad Money, lyriškų dainų kūrėja GJan. Karklės scenoje skambės ir šiuolaikine klasika tapusi grupė BIX, siautulingų Balkanų „ambasadoriai” – „Baltic Balkans” bei atlikėja Ieva Narkutė. Šokių muzikos flangą stiprins Jonas Nainys – Jovani, o lyriškąjį – atlikėjas Gabrielius Vagelis. Alternatyviosios muzikos scenoje skambės platus žanrų miksas – nuo repo iki sunkiojo roko, o elektroninės šokių muzikos gerbėjus džiugins paplūdimyje įsikūrusi didžėjų scena.

Džiugi žinia ta, kad festivalis, vyksiantis rugpjūčio 12-14 dienomis, sutaps ir su šventiniu Žolinių savaitgaliu, tad pajusti festivalio dvasią bus galima nuo pat penktadienio vakaro iki pirmadienio ryto.

Šaltinis: music.lt
Naują albumą “Ritualai” pristato Lietuvos elektroninės muzikos kūrėjas "Vėjopatis" (+ audio)
prieš 3 metus
Naują albumą “Ritualai” pristato Lietuvos elektroninės muzikos kūrėjas "Vėjopatis" (+ audio)

Naują albumą “Ritualai” pristatantis gerai žinomas savitos elektroninės muzikos kūrėjas "Vėjopatis” nagrinėja šių dienų žmonių kasdienius įpročius ir jų prasmes, asmenines apeigas sąmoningai ir…

Šaltinis: music.lt
Komikas Mantas Bartuševičius grįžo prie senos svajonės: pradeda dainininko karjerą
prieš 5 metus
Komikas Mantas Bartuševičius grįžo prie senos svajonės: pradeda dainininko karjerą

Vienas populiariausių šalies komikų Mantas Bartuševičius, gavęs pasiūlymą antrąją Kalėdų dieną Kaune ir Naujųjų išvakarėse Vilniuje vesti koncertus „80’s/90’s Mega Hits“, nutarė įrodyti, kad gali ne…

Šaltinis: music.lt
Naujoje „Kardiofono“ vinilo plokštelėje - legendinis kūrinys ir nauja daina
prieš 5 metus
Naujoje „Kardiofono“ vinilo plokštelėje - legendinis kūrinys ir nauja daina

Nauju kūriniu „Šokiai parke“ po 31-erių metų pertraukos Lietuvos muzikos pasaulį šią vasarą šokiravusi grupė „Kardiofonas“ išleidžia vinilo plokštelę. Joje skamba restauruotas legendinis hitas „Kalėdų…

Šaltinis: music.lt
Unikalus Manto Jankavičiaus muzikinis projektas „Rhapsody Recomposed“ - didžiausiose šalies koncertų salėse
prieš 5 metus
Unikalus Manto Jankavičiaus muzikinis projektas „Rhapsody Recomposed“ - didžiausiose šalies koncertų salėse

Dainininkas Mantas Jankavičius grįžta į didžiausias Lietuvos scenas su ypatingu projektu „Mantas: Rhapsody Recomposed“. Koncertuose legendinės grupės „Queen“ dainos suskambės naujai – jas lydės…

Šaltinis: music.lt