prieš 9 mėnesius

Naujosios estrados duetas „Superkoloritas“ kviečia į debiutinį savo koncertą

„Debiutas būna tik vienas vienintelis, todėl – labai ypatingas“, – sako „Superkolorito“ nariai, jau liepos 20 d. kviečiantys į pirmąjį savo koncertą Vilniuje.

Pirmasis dueto pasirodymas įvyks jau kitą trečiadienį Žvėryne, Lietuvos kompozitorių namuose. Čia „Superkoloritas“ žada pristatyti gegužę išleistą EP „Debiutas“ bei sugroti dar niekam negirdėtų kompozicijų.

„Jausmas belaukiant koncerto – lyg artėtų kažkokios svajonės išsipildymas, bet kartu ir nežinomybė kaip tas išsipildymas pavyks. Nepamenu, kada į vieną pasirodymo valandą būtų įdėta tiek tiek tiek tiek daug valandų pasiruošimo, pareikalavusio labai daug naujų žinių ir įgūdžių. Šitame debiute man telpa labai daug debiutukų: pirmą sykį grosiu kompiuteriu, dainuosiu lietuviškai, akomponuosiu perkusija, grosiu chromatine lūpine armonikėle ir būsiu muzikiniame duete“, – mintimis dalinasi vienas dueto narių Adomas Koreniukas.

„Mums šis pasirodymas – jaudinantis ir kupinas įvairiausių jausmų, kaip pirmokui rugsėjo pirmoji. Gal tik skirtumas, kad grupių, scenų ir klasių jau esame išbandę įvairių, bet tokios ir kartu – dar niekada anksčiau“, – sako dueto vokalistė ir gitaristė Giedrė Nalivaikaitė.

Pasak jos, laukiant koncerto nekantrumas, džiaugsmas, jaudulys ir baimė – nuolatiniai palydovai, kaip ir kasdienės repeticijos. Tuo tarpu žiūrovams atlikėjai pataria iš koncerto nesitikėti nieko: „Geriausia palikti vietos nustebimui. O jei klausytojai kažko ir tikėsis, vistiek liks nustebęs“, – šypsosi muzikantai.

Koncerto vieta taip pat pasirinkta neatsitiktinai. „Ilgai galvojome, kur norėtume pasirodyti pirmąkart, ir prisiminus mažą ir jaukią kompozitorių namų salytę Vilniuje, nieko toliau ieškoti nebesinorėjo. Kiekviena detalė čia apgalvota, nuo architektūros ir interjero, iki gamtos ir ramybės oazės aplink. Kurortiškiausia Vilniaus scena? Taip!“, – pasakoja „Superkoloritas“.

„Lauksime koncerte, nes pamatyti patyrusių muzikantų grupę, bet pasirodant pirmą kartą gyvai – labai įdomi patirtis. Taip pat, pobūdis kaip mes atliksime kūrinius yra gana unikalus, labai tampriai derinantis ir elektrinio, ir gyvo pasirodymo elementus. Stengiamės taip sudėti kūrinių atlikimo struktūrą, kad žiūrovui būtų ir smagu klausytis, ir labai įdomu žiūrėti, ir patogu pašokti“, – sako muzikantai.

Retro, surf, pop, elektroniką bei tropinius stilius maišantys atlikėjai Adomas Koreniukas ir Giedrė Nalivaikaitė publikai jau pažįstami iš kitų savo projektų „Planeta Polar“ bei „shishi“. Šiemet išleidę debiutinį albumą ir įrašę į melomanų žodynus naują „elektrinės estrados“ terminą, muzikantai jau spėjo sulaukti pripažinimo.

M.A.M.A. muzikiniuose apdovanojimuose „Superkoloritas“ buvo nominuotas tradicinės muzikos kategorijoje, o visai neseniai duetas sėkmingai pasirodė LRT televizijos projekte „Dainuoju Lietuvą“.

Liepos 20 dieną, 19 val. Žvėryne, Lietuvos kompozitorių namuose atlikėjai kviečia tapti dar vienos jų pradžios – pirmojo Superkolorito Debiuto dalimi. Renginio bilietais prekiauja bilietai.lt

Šaltinis: music.lt
Paskelbti nominantai į Rokenrolo šlovės muziejų: tarp jų – „Iron Maiden“, „Foo Fighters“, Kate Bush ir Jay–Z
prieš 2 metus
Paskelbti nominantai į Rokenrolo šlovės muziejų: tarp jų – „Iron Maiden“, „Foo Fighters“, Kate Bush ir Jay–Z

Pagaliau proga švęsti! Trečiadienį (vasario 10 d.) buvo paskelbtas kandidatų į 2021-ųjų Rokenrolo šlovės muziejų sąrašas. Kaip visada, jame yra ir netikėtų vardų, ir anksčiau nepelnytai ignoruotų…

Šaltinis: music.lt
prieš metus
Festivalio „Bliuzo naktys“ unikali istorija bus pratęsta jau šią vasarą

Varniuose, prie Lūksto ežero, daugiau nei 25-erius metus kūrėsi tikra Lietuvos muzikos festivalių legenda. Čia daugiatūkstantinė minia, iš visos Lietuvos ir Europos susirinkdavo, ne tik klausytis…

Šaltinis: music.lt
RENGINIO RECENZIJA | „The 69 Eyes“ debiutas Vilniuje
prieš 3 metus
RENGINIO RECENZIJA | „The 69 Eyes“ debiutas Vilniuje

Pasaulį drebinančios koronaviruso aktualijos, vienus įbaugina tiek, kad net nesinori kišti nosies iš namų, kiti gal kiek ir nedrąsiais, tačiau užtikrintais žingsniais keliauja į metalo koncertus.…

Šaltinis: music.lt
„Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ koncerte – slovakų didžėjus Matwe Drappenmädchenfeller
prieš 3 metus
„Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ koncerte – slovakų didžėjus Matwe Drappenmädchenfeller

Iš Bratislavos į Vilnių, į „Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ koncertą šį savaitgalį atvyks svingo didžėjus iš Slovakijos Matwe Drappenmädchenfeller. Sekmadienį „Compensos“ koncertų salėje įvyks…

Šaltinis: music.lt