prieš 2 metus

Naujoji EveBei daina – apie tokią meilę, kuria negalima dalintis atvirai (+ video)

Naujoji EveBei daina – apie tokią meilę, kuria negalima dalintis atvirai (+ video)

„Pasmerkti“ – toks negailestingas pavadinimas lydi naująjį dainų kūrėjos ir atlikėjos Evelinos Beivydaitės muzikinį klipą. Tiek daina, tiek klipas alsuoja didingumu ir kalba apie vieną stipriausių jausmų, tačiau klipo veikėjų meilei nelemta išvysti dienos šviesos. Atlikėja atskleidžia, kad tai tikrų istorijų įkvėptas kūrinys. Istorijų, kurios kartais būna išties intriguojančios, neretai liūdnos, bet visada be galo romantiškos.

Naujojo EveBei „Pasmerkti“ dainos ir klipo veikėjai – du žmonės, kuriems nevalia vienas kito įsimylėti, o juolab būti kartu. Tai istorija, pasakojanti apie jausmus, kurie yra stipresni už bet kokį pasmerkimą, todėl meilė įgauna fizinį pavidalą. Kūrinio autorė atskleidė, kad tai nėra jos asmeninė istorija – kūrinį įkvėpė jai artimų žmonių patirtys.

„Man labai pasisekė, jog nesu dainos žodžių įkaitas. Pasisekė, jog meilės niekada slėpti neturėjau, bet žinau draugų istorijas, kurios laimingos pabaigos neturėjo. Pamenu tą vakarą, kai gimė daina, puikiai įsivaizdavau tą audrą, kuri virtų manyje, jei negalėčiau meile dalintis atvirai“, – pasakoja Evelina.

Klipe veikia du personažai – Ji ir Juodasis Žmogus. Juodajį žmogų mergina jaučia, žino, kad jis yra šalia, nors ir nemato. Jis simbolizuoja stiprų jausmą, kuris gali egzistuoti net ir be fizinio kontakto, o kartais net nėra susietas su vienu konkrečiu žmogumi, mat klipe šį veikėją įkūnijo net keturi aktoriai.

„Tai be jokios abejonės buvo kol kas įdomiausias filmavimo procesas, kokiame teko dalyvauti. Šiam kūriniui lokacijas rinkomės kaip niekad ilgai ir atidžiai. Tačiau atvykę į Dubingių žirgyną iškart pajutome kokia neįtikėtinai didinga ši vieta, kuri tiesiog pulsuoja magija. Tokią magiją ir norėjome perteikti klipe“, – sako atlikėja.

Ji atskleidžia ir tai, kad vienas iš keturių juodųjų žmonių – šio žirgyno treneris Robert Martinkevič.

„Žinojome, kad turėsime trenerį, kuris padės mums susidraugauti su žirgais, tačiau tikrai nesitikėjome tokio žmogaus kaip Robertas. Jis yra ne tik profesionalus raitelis, bet tikrų tikriausias kaskadininkas bei žirgų užkalbėtojas. Mums neįtikėtinai pasisekė, jog Robertas sutiko suvaidinti juodąjį žmogų ir pademonstruoti savo akrobatinius sugebėjimus“, – džiaugiasi ji.

Klipe gimsta ir dailės kūrinys, nutapytas filmavimo metu, o spalvose ir potepiuose atsispindi dainos emocija. Atlikėja prisipažįsta, kad tapybos kaip raiškos priemonės niekada nesvarstė, tačiau po šio debiuto jau atsirado ir norinčių pasikabinti šį darbą ant savo namų sienos.

Evelina ne tik rašo muziką bei tekstus, bet didžiaja dalimi savo dainas pati ir prodiusuoja, kuria joms instrumentuotes. Tačiau, pasak atlikėjos, paskutinius taškus ji visada patiki artimam draugui, žymiam muzikos prodiuseriui Faustui Venckui, kuris dirbo prie visų EveBei kūrinių.

Tai jau ketvirtasis EveBei singlas ir, tikėtina, paskutinis prieš pasirodant debiutiniam albumui. Šio albumo rašymui Evelina paskyrė pastarąjį pusmetį, o išleisti žada jau šią vasarą. Į jį pateks tiek jau gerai pažįstami, tiek ir dar negirdėti EveBei kūriniai, o su kiekviena daina atlikėja atskleidžia vis kitą savo asmenybės pusę.

„Muzika man leidžia išjausti visą emocijų spektrą. Labai stengiuosi jas užrašyti, įsigyventi į tas istorijas – taip gimsta dainų tekstai. Šiuo metu intensyviai dirbame, kad albumas pasirodytų šią vasarą, ir nekantrauju šiais išgyvenimais ir atradimais pasidalinti su klausytojais“, – sako Evelina Beivydaitė.

Šaltinis: music.lt
Pokalbis | Grupė „Sisyphean“: dainų tekstai yra priemonė klausytojui pačiam pasidaryti išvadas
prieš metus
Pokalbis | Grupė „Sisyphean“: dainų tekstai yra priemonė klausytojui pačiam pasidaryti išvadas

Devynerius metus egzistuojanti black/death metal grupė „Sisyphean“ šiandien, balandžio 25-ąją, išleidžia singlą „Through Corrosion“ ir dalinasi savomis įžvalgomis apie kūrybą, prabėgusį turą ir…

Šaltinis: music.lt
Grupė „Avis Rara“ kviečia gyvai išgirsti debiutinį albumą „Valleys“
prieš 4 metus
Grupė „Avis Rara“ kviečia gyvai išgirsti debiutinį albumą „Valleys“

„Intensyviai kaip niekad ruošiamės albumo pristatymo koncertui. Naujai kūrybai realizuoti pasikvietėme draugų, tad ant scenos laukia daug šviežios energijos“, – apie būsimą koncertą džiugiai pasakoja…

Šaltinis: music.lt
prieš 3 metus
Jeronimas Milius pristato naujausią savo dainą „Mes pakilsim“ (+ audio)

Jeronimas Milius pristato naują dainą „Mes pakilsim“. Tai tiek stilistiškai, tiek skambesiu visiškai kitoks kūrinys, nei prieš tai pristatyta daina „Manyje“. „Aš jau esu sakęs ir tik pasikartosiu –…

Šaltinis: music.lt
RENGINIO RECENZIJA | Žiemiška „Velniava“ su šilumos akcentu: „Rotting Christ“ , „On Thorns I Lay“ ir „Juodvarnis“ (+ foto galerija)
prieš metus
RENGINIO RECENZIJA | Žiemiška „Velniava“ su šilumos akcentu: „Rotting Christ“ , „On Thorns I Lay“ ir „Juodvarnis“ (+ foto galerija)

Atrodo dar visai neseniai graikų juodmetalio scenos formuotojai pasirodė „Devilstone“ ir nepraėjus nė pusės metų nuo Anykščiuose vykusio festivalio, „Rotting Christ“ atkeliavo į Vilnių kartu su…

Šaltinis: music.lt