prieš metus

„Local Blood” rengia albumo pristatymo koncertą: kvies šokti gyvenimo ritmu

„Local Blood” rengia albumo pristatymo koncertą: kvies šokti gyvenimo ritmu

Vasario mėnesį naują albumą „Dystopian Disco” pristačiusi alternatyvaus roko grupė „Local Blood” šią odę vilčiai ir gyvenimui šokio ritmu kviečia išgirsti gyvai — albumo pristatymo koncerte, kuris įvyks balandžio 21 dieną kultūros bare „Kablys”.

Naujausiu dainų rinkiniu grupė pasakoja itin apgalvotą istoriją, atsiskleidžiančią per žmogaus būtį nuolatinėje distopijos ir disko ritmo sankirtoje.

„Viso albumo metu, pagrindinis protagonistas susiduria su šiais dviem elementais. Distopija tiek veikėjo galvoje, tiek jį supančioje aplinkoje ir bandymas iš tos susikurtos, ar kitų sukurtos distopijos pabėgti, ją nugalėti ir atrasti tai, dėl ko verta būti ir šokti. Šokis, šiuo atveju, tai jausenos išraiškos forma, arba žodis, apibūdinantis veiksmą, kai žmogus tiesiog šoka gyvenimo ritmu ir nepaisant visų iššūkių ir nuosmukių, vis tiek juda į priekį”, — už ryškių vizualų ir tamsesnio gitarų skambesio slypinčią istoriją atskleidžia grupė.

„Local Blood” nėra visiškai naujas vardas Lietuvos alternatyvios muzikos scenoje. Prieš penkerius metus „Local Blood” debiutavo su kritikų įvertintu mini albumu „A Lure Of Sights” bei kartu su muzikos leidybos kompanija „Partyzanai Pop” išleistu mini albumo remiksų rinkiniu.

Tais pačiais metais grupė lipo ant aktualiausių Lietuvos festivalių scenų bei dalinosi scena su pasaulyje žinomais alternatyvios scenos vardais, tokiais kaip Son Lux (USA), Girls Names (UK) ir The Underground Youth (DE. Su pastaraisiais „Local Blood” praėjusią savaitę susitiko dar kartą — apšildė jų pasirodymą ir testavo kultūros baro „Kablys” sceną savo soliniam pasirodymui.

“Skirtingai nuo prieš tai išleisto EP “A Lure Of Sights”, naujajame albume „Dystopian Disco” lipame iš post punk žanro rėmų, o pats albumas, kaip ir mes, yra daug brandesnis ir turi dar daugiau sluoksnių tiek muzikine, tiek simboline prasme”, – pasakoja „Local Blood”.

Grupės nariai priduria, jog tarp šių leidinių įvykusi penkerių metų pertrauka suteikė laiko ieškoti, groti ir iš naujo pamilti kūrybą. „Esam melodingesni, ne tokie tamsūs ir užsidarę, labiau konceptualūs ir užtikrinti tuo, ką esam sukūrę ir kur link einam.”

Jau dabar naujausią grupės darbą „Dystopian Disco” galima išgirsti visose skaitmeninėse muzikos klausymo platformose, o itin riboto leidimo vinilo plokštelę grupė kvies įsigyti albumo pristatymo koncerto metu šį ketvirtadienį, balandžio 21 dieną kultūros bare „Kablys”.

Tiesa, vizualiai ir muzikaliai pasikeitę „Local Blood” čia bus ne vieni – vakaro metu scenoje taip pat pasirodys post punk žanre nardanti grupė „Orai”, o po koncerto skirstytis neleis grupės „ba.” lyderis Benas Aleksandravičius, pristatysiantis kruopščią dainų selekciją už DJ pulto.

Šaltinis: music.lt
KILIM ŽAIBU XXII: audringiausia Saulėgrįžos šventė – A. Smetonos dvare!
prieš metus
KILIM ŽAIBU XXII: audringiausia Saulėgrįžos šventė – A. Smetonos dvare!

Didžiausias Baltijos šalių folkloro ir sunkiosios muzikos festivalis keičia rūbą ir iš Žemaitijos persikelia į Aukštaitijos širdį. Pirmąją post-pandeminę vasarą organizatoriai visa jėga siekia užkurti…

Šaltinis: music.lt
Kanadiečio Caribou pasirodymas Vilniuje – jau šį trečiadienį
prieš metus
Kanadiečio Caribou pasirodymas Vilniuje – jau šį trečiadienį

Kanados elektroninės muzikos veikėjo Caribou koncertas Vilniuje yra vienas laukiamiausių koncertų sostinėje šią vasarą. Prieš pandemiją naują albumą „Suddenly“ išleidęs artistas į Vilnių atvyksta jau…

Šaltinis: music.lt
prieš 3 metus
Ministry of Echology pristato dainą „Faya“

Muzikos grupė „Ministry of Echology“, praeitų metų pabaigoje pristačiusi trečiąjį savo studijinį albumą „Mixed Feelings“, šiandien dalinasi nauja, šiais metais įrašyta daina „Faya“ (angl. Fire -…

Šaltinis: music.lt
Vasarai įsibėgėjus Ledi Ais pristato naują dainą
prieš metus
Vasarai įsibėgėjus Ledi Ais pristato naują dainą

Praėjusį rudenį po ilgos pertraukos grįžusi žinomų hitų „Laukiu tavo laiško“ ir „Jis“ atlikėja Ledi Ais šiandien pristato dar vieną autorinį kūrinį - „Nemiga“. „Labai ilgai svajojau apie grįžimą prie…

Šaltinis: music.lt