prieš 10 mėnesių

„Local Blood” rengia albumo pristatymo koncertą: kvies šokti gyvenimo ritmu

„Local Blood” rengia albumo pristatymo koncertą: kvies šokti gyvenimo ritmu

Vasario mėnesį naują albumą „Dystopian Disco” pristačiusi alternatyvaus roko grupė „Local Blood” šią odę vilčiai ir gyvenimui šokio ritmu kviečia išgirsti gyvai — albumo pristatymo koncerte, kuris įvyks balandžio 21 dieną kultūros bare „Kablys”.

Naujausiu dainų rinkiniu grupė pasakoja itin apgalvotą istoriją, atsiskleidžiančią per žmogaus būtį nuolatinėje distopijos ir disko ritmo sankirtoje.

„Viso albumo metu, pagrindinis protagonistas susiduria su šiais dviem elementais. Distopija tiek veikėjo galvoje, tiek jį supančioje aplinkoje ir bandymas iš tos susikurtos, ar kitų sukurtos distopijos pabėgti, ją nugalėti ir atrasti tai, dėl ko verta būti ir šokti. Šokis, šiuo atveju, tai jausenos išraiškos forma, arba žodis, apibūdinantis veiksmą, kai žmogus tiesiog šoka gyvenimo ritmu ir nepaisant visų iššūkių ir nuosmukių, vis tiek juda į priekį”, — už ryškių vizualų ir tamsesnio gitarų skambesio slypinčią istoriją atskleidžia grupė.

„Local Blood” nėra visiškai naujas vardas Lietuvos alternatyvios muzikos scenoje. Prieš penkerius metus „Local Blood” debiutavo su kritikų įvertintu mini albumu „A Lure Of Sights” bei kartu su muzikos leidybos kompanija „Partyzanai Pop” išleistu mini albumo remiksų rinkiniu.

Tais pačiais metais grupė lipo ant aktualiausių Lietuvos festivalių scenų bei dalinosi scena su pasaulyje žinomais alternatyvios scenos vardais, tokiais kaip Son Lux (USA), Girls Names (UK) ir The Underground Youth (DE. Su pastaraisiais „Local Blood” praėjusią savaitę susitiko dar kartą — apšildė jų pasirodymą ir testavo kultūros baro „Kablys” sceną savo soliniam pasirodymui.

“Skirtingai nuo prieš tai išleisto EP “A Lure Of Sights”, naujajame albume „Dystopian Disco” lipame iš post punk žanro rėmų, o pats albumas, kaip ir mes, yra daug brandesnis ir turi dar daugiau sluoksnių tiek muzikine, tiek simboline prasme”, – pasakoja „Local Blood”.

Grupės nariai priduria, jog tarp šių leidinių įvykusi penkerių metų pertrauka suteikė laiko ieškoti, groti ir iš naujo pamilti kūrybą. „Esam melodingesni, ne tokie tamsūs ir užsidarę, labiau konceptualūs ir užtikrinti tuo, ką esam sukūrę ir kur link einam.”

Jau dabar naujausią grupės darbą „Dystopian Disco” galima išgirsti visose skaitmeninėse muzikos klausymo platformose, o itin riboto leidimo vinilo plokštelę grupė kvies įsigyti albumo pristatymo koncerto metu šį ketvirtadienį, balandžio 21 dieną kultūros bare „Kablys”.

Tiesa, vizualiai ir muzikaliai pasikeitę „Local Blood” čia bus ne vieni – vakaro metu scenoje taip pat pasirodys post punk žanre nardanti grupė „Orai”, o po koncerto skirstytis neleis grupės „ba.” lyderis Benas Aleksandravičius, pristatysiantis kruopščią dainų selekciją už DJ pulto.

Šaltinis: music.lt
RENGINIO RECENZIJA | Įtraukiantis, tamsus ir žiaurus „Boy Harsher“ šėlsmas „Lofte“
prieš 3 metus
RENGINIO RECENZIJA | Įtraukiantis, tamsus ir žiaurus „Boy Harsher“ šėlsmas „Lofte“

Penktadienio vakarą žmonės, kaip visada rinkosi pasiklausyti muzikos. Šiuo atveju, klausymo verta pasirodė pastaruoju metu ganėtinai dažnai minima minimal synth/darkwave/minimalwawe grupė „Boy…

Šaltinis: music.lt
Šią savaitę išleidžiamas „Colours of Bubbles“ albumas „9 mm“
prieš 3 metus
Šią savaitę išleidžiamas „Colours of Bubbles“ albumas „9 mm“

Jau šį penktadienį Šiaulių rokeriai „Colours of Bubbles“ išleidžia savo naują studijinį albumą „9 mm“. Ketvirtadienį vakare 19 valandą grupė lankysis Vilniaus bare „Nauji vėjai“, kur susitiks su…

Šaltinis: music.lt
Prognozės pasitvirtino: į „Rammstein“ koncertą Vingio parke išparduoti visi bilietai
prieš 2 mėnesius
Prognozės pasitvirtino: į „Rammstein“ koncertą Vingio parke išparduoti visi bilietai

Kitų metų gegužės 22 d. Europos koncertines gastroles Lietuvoje pradėsiančios grupės „Rammstein“ gerbėjai lankysis istoriniame koncerte. Prognozės pasitvirtino: į pavasarį Vilniaus Vingio parke…

Šaltinis: music.lt
prieš metus
Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ kovo 18 d. rengia paramos koncertą Ukrainai – “BROLIAI-БРАТТЯ”

Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ kovo 18 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ rengia specialų projekto „Broliai“ parodymą. Koncertas vadinasi BROLIAI-БРАТТЯ. Koncertas skirtas didvyriškai…

Šaltinis: music.lt