prieš mėnesį

„Karklė” skelbia: šią vasarą scenoje žibės ryškiausios lietuviškosios scenos žvaigždės

Muzikos ir pramogų festivalis „Karklė” „nestabdo“: vos prieš savaitę lietuviškąją muzikinę eilutę papildę elektroninės muzikos virtuozo „Ten Walls“ vardu, šiandien organizatoriai atskleidžia dar daugiau pirmo ryškumo žvaigždžių, kilsiančių į rugpjūčio 12-14-ąją dienomis vyksiančio festivalio sceną.

Vasariška pajūrio scena spindės iš toli, nes joje pasirodys vienas populiariausių visų laikų Lietuvos atlikėjų ir kūrėjų Marijonas Mikutavičius, scenos karalienė Džordana Butkutė, tamsiosios elektroninės muzikos grupė „Solo Ansamblis“ džiugins alternatyviosios muzikos gerbėjus, o standartus laužantis reperis „Mad Money“ reprezentuos lietuviškąją hiphopo mokyklą.

„Karklės“ festivalis – vieta, sujungianti skirtingų muzikos žanrų melomanus

„Visuomet aiškiai pabrėžiame, jog mūsų siekis yra, jog „Karklės“ festivalis būtų ta vieta, kuri sujungtų ir suvienytų pačios skirtingiausios muzikos mylėtojus. Visai nesvarbu, ar žmogus mėgsta iki paryčių šokti pagal elektroninės muzikos garsus, ar jam prie širdies svajingas lyriškas atlikėjas, o gal legendiniai ir populiarūs hitai – ausiai mėgstamą muziką čia suras kiekvienas”,- teigė renginio organizatorius Darius Kalinauskas.

Tai, kad „Karklė“ yra „skirtingos muzikos stilių melomanus vienijančiu” festivaliu, įrodo ne tik skambūs žodžiai, tačiau ir tikri darbai, o konkrečiau – jau anksčiau paskelbta spalvinga muzikinė eilutė, kurioje skambūs tarptautiniai vardai ir vietos atlikėjai: scenoje pasirodys tarptautinės mega žvaigždės – vokiečių didžėjus „Purple Disco Machine“ bei žymiojo hito „Rampampam“ atlikėja iš Rumunijos Minelli, elektroninės muzikos kompozitorius, prodiuseris ir didžėjus Marijus Adomaitis, geriau žinomas slapyvardžiu Ten Walls bei populiarioji, lyriškų dainų kūrėja GJan.

Ryškiausi TOP muzikiniai vardai pildo lietuviškąją atlikėjų eilutę: nuo populiariosios muzikos iki alternatyvių „sad dance“ muzikos garsų

Ilgų pristatymų ir priešistorių šiems atlikėjams nereikia – geriausias jų dosjė – ištartas vardas, kuris dažnam lietuviui pasako daugiau nei biografinės detalės. Tai – Marijonas Mikutavičius ir Džordana Butkutė – ikoniniai Lietuvos scenos veidai, pažįstami ir pirmuosius žodžius tariančiam vaikui, maištaujančiam paaugliui, jau užaugusiai Nepriklausomybės kartai ir smagiam senjorui. Abu atlikėjai savo, iš pirmų akordų atpažįstamomis dainomis bei užburiančia asmenybės charizma, sutraukia sausakimšas arenas ir augina jau ne vieną kartą gerbėjų.

Lietuvos megažvaigždės savo koncertus rengia vos keletą kartų per metus, tad, atrodytų, kad per vieną vakarą sudalyvauti abiejų šiuolaikinės muzikos legendų pasirodymuose – misija neįmanoma, tačiau festivalyje „Karklė“ ši, absoliučiai išskirtinė ir unikali galimybė, kuri vargiai ar artimiausiu metu pasikartos, bus suteikta visiems renginio dalyviams, norintiems šokti iki paryčių ir unisonu traukti žymiausias šių kūrėjų dainas.

Šios grupės pasirodymas galimas tik užgesus visoms šviesoms, saulei nusileidus į Baltijos jūros bangas ir tamsos šuorams pritemdžius scenos prieangius, kuriose įsižiebia, ikona tapęs, grupės simbolis – neoninis veidas. Jūsų dėmesiui – šiuolaikinės elektronikos grupė „Solo Ansamblis“. Jų koncertai – lyg trumpametražiai filmai, kuriuose nespalvotame fone, pagal „sad dance“ (liet. „liūdnojo šokio“) muzikos garsus, juda veikėjai, panirę į hipnotizuojančią, kerinčią, lengvai mistišką istoriją, pasakojamą išskirtiniais, tik šiaip grupei būdingais, daugiaaukščiais tekstais. Kiekvienas „Solo Ansamblio“ pasirodymas – unikalus, suteikiantis aukščiausio lygmens patirtį, kadangi čia vaizdo ir garso dermė sujungia, apjungia, įtraukia ir nepaleidžia iki paskutiniojo akordo.

Reperis „Mad Money“, reprezentuosiantis lietuviškąją hiphopo mokyklą – nėra naujokas „Karklės“ scenoje – jau tradicija tampantis, standartus laužantis reperio ir grupės pasirodymas – šią vasarą vėl sudrebins festivalį. Aštrūs tekstai šiuolaikinio lyriko lūpose, dažniausiai lydimi nemažiau efektingų šokėjų pasirodymų, tačiau veiksmas verda ne tik scenoje – ištikimi grupės gerbėjai, įsitaisę publikos priešakyje, savo šėlsmu tampa papildomu, neoficialiu grupės nariu dar stipriau ir efektingiau užkuriančiu „Mad Money“ koncertą.

Nors jau šią akimirką muzikinė eilutė atrodo išties įspūdingai, tačiau taškas joje nededamas: organizatoriai pažada, kad visai netolimoje ateityje festivalio gerbėjai gali tikėtis naujų, puikiai pažįstamų ir didelio populiarumo sulaukusių dainininkų ir muzkantų vardų.

Festivalyje – ne tik muzika, bet ir pramogos, jūra ir geriausių draugų kompanija

Organizatoriai primena, jog be muzikinių pasirodymų, tris dienas vyksiančiame festivalyje, bus galima aplankyti daugybę pramogų ir maisto zonų, mėgautis jūra ir gerų draugų kompanija. Džiugi žinia ta, kad festivalis sutaps ir su šventiniu Žolinių savaitgaliu, tad pajusti festivalio dvasią bus galima nuo pat penktadienio vakaro iki pirmadienio ryto.

Renginio iniciatoriai informuoja, jog nepanaudoti 2020-ųjų festivalio bilietai, galios ir šiemet.

Šaltinis: music.lt
prieš 2 metus
Grupė „EGOMAŠINA“ pristatė dvigubą singlą „Pabėgimas/So Scared“

Tarp garažinio roko, postpanko ir synth punk žanrų važinėjanti grupė „EGOMAŠINA“ naujus metus pradėjo išleisdama dvigubą singlą „Pabėgimas/So Scared“. Abu kūrinius grupė pristatė trijuose koncertuose…

Šaltinis: music.lt
Premjera: GINC pristato apleistoje sovietų armijos raketų bazėje filmuotą klipą „Staklės“
prieš 2 metus
Premjera: GINC pristato apleistoje sovietų armijos raketų bazėje filmuotą klipą „Staklės“

Vos prieš kelis mėnesius naują, jau trečiąjį, muzikinį trilogijos albumą „Oneirologija“ išleidęs Gintas Gascevičius-GINC pristato naują vaizdo klipą. Prieš pat prasidedant karantinui Šiauliuose gimė…

Šaltinis: music.lt
INTERVIU: Balso ligą išsigydžiusi „Saulės kliošo“ solistė Justė Starinskaitė: supratau, toks tai trapus instrumentas
prieš 3 mėnesius
INTERVIU: Balso ligą išsigydžiusi „Saulės kliošo“ solistė Justė Starinskaitė: supratau, toks tai trapus instrumentas

Vasario 14 d. grupė „Saulės kliošas“ sostinėje rengia didelį Meilės dienos koncertą. Grupė net vienai dienai persivadino „Meilės kliošu“ ir svečių teisėmis pasirodyti pakvietė Vaidą Baumilą bei Leoną…

Šaltinis: music.lt
Ne silpnų nervų žiūrovams: Till Lindemann išleido brutalų sovietinės dvasios trumpametražinį filmą, plėtojantį vaizdo klipo „Ich hasse Kinder“ istoriją (+ 3 video)
prieš metus
Ne silpnų nervų žiūrovams: Till Lindemann išleido brutalų sovietinės dvasios trumpametražinį filmą, plėtojantį vaizdo klipo „Ich hasse Kinder“ istoriją (+ 3 video)

Neseniai pasirodęs „Rammstein“ lyderio Till Lindemann vaizdo klipas „Ich hasse Kinder“ (Nekenčiu vaikų) tapo tikru įvykiu: istorija apie patyčias ir kerštą jau per pirmąsias dienas susilaukė ne tik…

Šaltinis: music.lt