prieš 3 mėnesius

Juodojo rago vakarai Melnragės bibliotekoje/LIEPA

Juodojo rago vakarai Melnragės bibliotekoje/LIEPA

Dovanojame jums „Juodojo rago vakarai“ programą, skirtą kultūriniams vasaros renginiams. Susitikimai vyksta kiekvieną antradienį Klaipėdos m. sav. Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Melnragės padalinyje (Molo g. 60). Antrasis renginių ciklo etapas prasideda liepos 11 d., 18.00 val., su klasikinės muzikos koncertu „Smėlyje įspaustos pėdos lieka amžinai“. Koncertą atliks Operos dainininkas ir Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistas Mindaugas Rojus bei pianistė Inga Maknavičienė, tarptautinių konkursų laureatė ir natų leidinio „Pirmosios kregždės“ sudarytoja ir redaktorė.

Mes džiaugiamės, kad po kelių kultūrinių vakarų jau sulaukiame didelio susidomėjimo vasaros renginiais. Tie, kurie skambina ir lanko biblioteką, užduoda daug klausimų apie renginių repertuarą. Mums, bibliotekininkams, malonu girdėti publikos susižavėjimo šūksnius ir plojimus, kurie džiugina tiek dalyvius, tiek mus. Esame laimingi matydami, kad žmonės išeina iš renginių su geromis emocijomis ir šiltu jausmu, ir net grįžta. Mes laukiame visų su didele džiaugsmo širdimi", – pasakoja bibliotekininkė Inesa Atkočaitienė.

Liepos 13 d. laukiame įdomaus susitikimo su Lietuvos Sveikuolių sąjungos garbės prezidentu Dainiumi Kepeniu. Jis pristatys savo naują knygą „Sveikata. Jaunumas. Grožė“, kuri yra pirmasis išleistas 1928 m. knygos leidimas, padėsiantis šių dienų skaitytojui geriau suprasti filosofo Vydūno minčių prasmę. Vydūno išmintis yra aktualesnė nei bet kada, todėl šis pristatymas bus labai įdomus. Taip pat bus pristatytas dešimties metų visuomenės sveikatinimo planas, paremtas Vydūno filosofija.

Liepos 18 d. kviečiame visus gerbėjus ir bičiulius į pokalbį apie lietuvių teatro ir kino aktorių Vytautą Paukštę. Bus pristatyta neseniai išleista knyga „Pagrindinis vaidmuo – Vytautas Paukštė“, kurios sudarytojai yra teatrologė Daiva Šabasevičienė ir aktoriaus dukra Ada Paukštytė. Vytautas Paukštė dirbo Klaipėdos dramos teatre iki pat paskutinių gyvenimo metų, sukūrė daugiau nei šimtą trisdešimt vaidmenų teatre ir apie septyniasdešimt kine. Jis suformavo Lietuvos teatro žiūrovų skonį ir aktorinės meistrystės standartus. Šią liepą minėsime 91-ąsias aktoriaus mirties metines. Renginį moderuos Jonas Baranauskas, o muziką atliks Andrius Zalieska.

Liepos 24 d. bus pristatytas leidinys „Armėnų tautos istorijos atspindžiai XIX a. pab.-XX a. pr. lietuvių spaudoje“, kartu su paveikslų iš knygos paroda. Leidinyje publikuojami straipsniai, išspausdinti Lietuvos periodikoje „Aušra“, „Varpas“, „Tėvynės sargas“, „Viltis“ ir kt. 1885–1923 m., kurie aktualūs armėnų tautos istorijos klausimais. Renginyje dalyvaus leidinio sudarytojas Ruslan Arutiunan.

Liepos 25 d. bus surengtas koncertas „Visos upės suteka į vieną“ moterų vokalinio ansamblio „Vivace“ (vadovė Jurgita Gelumbickienė) atlikimu.

Klaipėdos Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Marinistinė veiklos kryptis organizuos vaikų vasaros stovyklą „Mėlynasis krantas“ nuo liepos 24 iki rugpjūčio 4 dienos. Norintys dalyvauti gali registruotis telefonu +370 46 498041. Stovykloje vaikai gaus įdomios jūrų tematikos švietimas ir susitikimus. Jie galės pasijusti kaip tikri jūreiviai, išmokti žvejybos ir gelbėjimo ypatumus, sužinoti apie jūros aplinkosaugą ir daug laiko praleisti gamtoje.

Išsamesnę informaciją rasite Klaipėdos Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos interneto svetainėje: www.biblioteka.lt, taip pat jų Facebook ir Instagram paskyrose

prieš 2 metus
Peržiūras milijonais skaičiuojantis „2Kvėpavimas“ pristato naują dainą (+ audio)

Milijonų peržiūrų internete sulaukiantis „2Kvėpavimas“ pristato naują dainą „Saulė“. Debiutinį albumą neseniai išleidusi grupė nė nemano lėtinti tempo. Interneto sensacija prieš kelis metus…

Šaltinis: music.lt
Jurgos „Aukso pieva“ atgimsta „Deluxe“ leidinyje
prieš 3 metus
Jurgos „Aukso pieva“ atgimsta „Deluxe“ leidinyje

Šiais metais naują albumą „Jurga“ išleidusi dainininkė nepamiršta ištakų ir perleidžia 15 metų gimtadienį švenčiantį savo debiutinį albumą „Aukso pieva“. Šis 2005 metų įrašas tapo visų laikų…

Šaltinis: music.lt
Pirmas ir vienintelis Baltijos šalyse „The Cure“ koncertas įvyks Rygoje
prieš metus
Pirmas ir vienintelis Baltijos šalyse „The Cure“ koncertas įvyks Rygoje

Spalio 6 d. kultinė grupė „The Cure“ Rygoje surengs savo pirmąjį ir kol kas vienintelį koncertą Baltijos šalyse. Ne mažiau kaip dvi valandas truksiančiame pasirodyme „Arena Riga“ scenoje skambės visų…

Šaltinis: music.lt