prieš 12 dienų

Grupės „ba.“ stovykloje: nauja muzika, būsimas albumas, dešimtmečio koncertas bei sutartis su "Sony Music"

Šiandien pasirodęs „ŠOKIS“ – ne tik nauja grupės „ba.“ daina ir vaizdo klipas. Pirmuoju singlu muzikantai skelbia apie jau rudenį pasirodysiantį albumą. Šis grupei bus pirmas, išleistas kartu su pasauline įrašų kompanija „Sony Music Entertainment“.

Kaip pasakoja grupės „ba.“ lyderis Benas Aleksandravičius, „ŠOKIO“ vaizdo klipo idėja gimė anksčiau, nei pati daina: „Važiuodamas troleibusu ir stebėdamas įvairias miesto sienas pamačiau viziją, kuri išsipildė klipe. Grįžęs į studiją parašiau tekstą, papildantį vaizdus. Daina – labai daugiasluoksnė.“

Vaizdo klipas – kartu ir režisūrinis Beno debiutas. „Nors klipas iš esmės paprastas, man jis labai daug reiškia. Visas procesas buvo greitas, bet stiprus. Didžiausia padėka Arnui Užkuraičiui ir Vincui Vinkevičiui, kurie patikėjo klipo idėja ir padėjo man nuo pirmos akimirkos iki finalinio momento, kai visi rėkėm iš džiaugsmo dėl pavykusio kadro“, – sako Benas.

„ŠOKIS“ – vienas iš dešimties kūrinių, tilpusių į naują „ba.“ albumą. Darbas apie jūrą, signalus, santykius, audrą ir šaižius garsus pasirodys jau šį rudenį, o kūrybinė albumo komanda šįkart kaip niekad stipri. Pirmą kartą grupė dirbo su prodiuseriu, kompozitoriumi Domu Strupinsku.

„Dirbti su Domu buvo mano sena svajonė, nes nuo jaunų dienų iki pat dabar jo trumpai egzistavusi grupė „No Dog Barking“ man vis dar yra viena geriausių lietuviškų roko grupių. Džiaugiuosi, jog jis prisijungė būtent prie šio albumo. Proceso metu turėjome labai daug neįkainojamų pokalbių ir artimų momentų, kurie suteikė viskam dar daugiau svorio“, – sako grupės lyderis.

Naujos pažintys tuo nesibaigia, nes albumą „ba.“ leis ne vieni – muzikantai neseniai pasirašė sutartį su „Sony Music Entertainment“. Įdomu, jog „ŠOKIS“ yra pirmoji lietuviška daina, išleidžiama po pasaulinės įrašų kompanijos vardu.

„Mums tai – didelis žingsnis į priekį ir stiprus įvertinimas. Džiaugiamės, jog mūsų kūryba buvo sekama ir jie sutiko dirbti kartu tinkamiausiu metu. Su šiuo albumu pranokome save, o Sony prie to taip pat prisideda“, – džiaugsmo neslepia muzikantai.

Pasak Kaisu Pulli, „Sony Music Entertainment“ atstovės Baltijos šalims bei Suomijai, kompanija „ba.“ karjerą stebėjo jau kurį laiką: „Nepaisant jauno muzikantų amžiaus, grupė Lietuvoje jau pasiekė išties daug. Matome, jog „ba.“ turi unikalų stilių ir viziją, taip pat gerai pažįsta savo auditoriją, todėl „ba.“ yra laukiami Sony Music šeimoje. Džiaugiamės galėdami kartu keliauti į naują etapą.“

Progos švęsti tuo nesibaigia, nes birželio 11 d. „ba.“ surengs iki šiol didžiausią, savo dešimtmečio koncertą Vingio parke. „Grosime net trisdešimt kūrinių. Tai bus ilgiausias koncertas, kokį esame groję per visus dešimt metų. Juo norime įeiti į istoriją ir net neabejoju, kad mums tai pavyks“, – sako Benas.

Prieš žengiant į sceną „ba.“ ketvertui, žiūrovai išgirs net tris apšildančias grupes, kruopščiai atrinktas paties Beno. „Norime šį koncertą išnaudoti kaip platformą kitoms grupėms būti pastebėtoms. Bus žiauru“, – įsitikinęs atlikėjas.

Šaltinis: music.lt
Australų muzikos legenda Nick Cave ir jo blogio sėklos kitais metais koncertuos Vilniuje
prieš 9 mėnesius
Australų muzikos legenda Nick Cave ir jo blogio sėklos kitais metais koncertuos Vilniuje

Alternatyvaus roko legenda Nick Cave ir jo grupė „The Bad Seeds“ kitų metų vasarą pirmą kartą surengs koncertą Lietuvoje. Kaip skelbiama agentūros „8 Days A Week” pranešime spaudai, N. Cave`o ir…

Šaltinis: music.lt
Music.lt LT TOP 30 viršūnėje - lietuviško indie pop atstovai "Sisters On Wire", aukščiausios naujienos autorius - Andrius Mamontovas (+ audio, balsavimas)
prieš 8 mėnesius
Music.lt LT TOP 30 viršūnėje - lietuviško indie pop atstovai "Sisters On Wire", aukščiausios naujienos autorius - Andrius Mamontovas (+ audio, balsavimas)

Vos prieš tris savaites "Music.lt" Top 30-uke debiutavęs indie pop muzikos grupės "Sisters On Wire" kūrinys "Paleisk Mane" jau gali džiaugtis ir lyderio vardu. Kūrinys aplenkė antroje vietoje likusią…

Šaltinis: music.lt
prieš metus
Metų vaizdelis: pamatykite Ozzy Osbourne reakciją, išgirdus hiphopo dainą su „Crazy Train“ semplu (+ 3 video)

Ozzy Osbourne garsus daug kuo: kaip heavy metal pradininkas, savo šeimos realybės šou dalyvis, šikšnosparnių galvų kandžiotojas... Jis įkvėpė kelias muzikantų kartas, tačiau nepanašu, kad Tamsos…

Šaltinis: music.lt
INTERVIU | „Colours of Bubbles“: Atėjo laikas gitaroms, nutrintiems džinsams ir odinėms striukėms
prieš 3 metus
INTERVIU | „Colours of Bubbles“: Atėjo laikas gitaroms, nutrintiems džinsams ir odinėms striukėms

Per dešimtį kūrybos metų išbandę amerikietišką vesterną, tamsias, melancholiškas melodijas, kinematografiją ir orkestrus, „Colours of Bubbles“ grįžta prie to, nuo ko ir prasidėjo jų muzikinis kelias –…

Šaltinis: music.lt