prieš metus

Grupė „shishi“ švenčia: pasirodymas įspūdingo dydžio festivalyje „Primavera Sound“ ir naujas singlas iš būsimo albumo

Besiruošdamos lipti į sceną viename didžiausių Europos muzikos festivalių „Primavera Sound“ Barselonoje, grupės „shishi“ atlikėjos dalinasi naujienomis. Šiandien jos išleidžia naują kūrinį ir vaizdo klipą „Sushi Express“, o jau po savaitės klausytojų laukia ir naujas albumas.

„Daina „Sushi Express“ yra „įkvėpta“ nerimo ir beviltiškumo kažką keisti. Kai stengies, stengies, o viskas perniek“, – sako atlikėjos.

„Ši savotiška desperacija aplankė prieš keletą metų einant viena senamiesčio gatvių. Beliko tik nueiti į studiją ir viską užrašyti“, – dainos gimimą prisimena grupės gitaristė Maria Rosa.

Įrašius dainą kilo mintis jai sukurti ir vaizdo klipą. Čia grupei į pagalbą atėjo kino kūrėjas Vytautas Juozėnas – taip atsirado (savi)ironijos nestokojantis vaizdų kratinys, kurio veikėjos – pačios „shishi“ narės – Benadetta, Victoria ir Maria Rosa.

„Pabuvom ir ėdriais ofisiniais dinozaurais, ir raganomis aka pelkių vandomis. Filmuoti buvo ne tik labai juokinga, bet ir skanu. O kadangi daina šiaip jau – labai negatyvi ir vilties joje labai mažai, tai smagu, kad klipas atsveria viską į šviesią pusę. Galima bent jau desperatiškai pasijuokti iš savęs ir mus supančio pasaulio“, – įspūdžiais dalinasi muzikantės.

Daina „Sushi Express“ nuo šiandien pasiekiama visose skaitmeninėse muzikos pasiklausymo platformose, o jos leidybą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba, asociacijos Agata ir Latga.

Šis singlas – paskutinis priminimas apie jau ketvirtąjį „shishi“ albumą „Nearly Happily Ever After“, kuris pasirodys po savaitės.

„Šito albumo kūryba išsitęsė per du metus. Nepasakyčiau, kad kūrybinis procesas buvo lengvas. Visų pirma, žymioji pandemija patąsė nervus ir nelabai stipriai įkvėpė, bet susikaupėm ir gelbėjomės muzika. Labai smagu, kad tai yra pirmas pilno metro albumas su Benadetta“, – džiaugiasi grupės bosistė Victoria.

„Albumą skirsime tiems, kurie nori paverkt, papykt, pašokt ir pastaugt kartu. Svarbiausia, kad paklausytų tie, kam įdomu. Kad būtų sulaukta reakcijų ir nesvarbu, ar tai bus pagyros, ar kritika“, – sako „shishi“.

Pristatyti ką tik išleistą dainą atlikėjos galės jau šiandien, nes Barselonoje jų laukia pirmasis iš dviejų pasirodymų viename solidžiausių Europos muzikos festivalių „Primavera Sound 2022“.

Vėliau „shishi“ leisis į turą po Nyderlandus, kur aplankys Groningeno, Neimegeno ir Rotterdamo miestus bei sugros festivaliuose „Diffuse Sound“ Italijoje, Romoje ir „Europavox“ Prancūzijoje. Tai – ne vieninteliai šių metų laimėjimai grupei. Neseniai „shishi“ jau antrąkart pasirašė sutartį su Jungtinėje Karalystėje įsikūrusia muzikos leidybos kompanija „The state51 Conspiracy“, o metų pradžioje iš M.A.M.A. apdovanojimų grupė grįžo su metų alternatyvos statulėle.

Šaltinis: music.lt
Legendinių albumų "Kid A" ir "Amnesiac" dvidešimtmečio proga "Radiohead" pristato negirdėtą muziką (+ audio, video)
prieš 2 metus
Legendinių albumų "Kid A" ir "Amnesiac" dvidešimtmečio proga "Radiohead" pristato negirdėtą muziką (+ audio, video)

"Radiohead" rugsėjo 23-iąją dieną, ketvirtadienį, pristato muzikinį vaizdo klipą, skirtą naujausiam singlui "If You Say The Word". "If You Say The Word" - tai iki šiol neišleistas kūrinys, sukurtas…

Šaltinis: music.lt
Giedrė ir Marijonas Mikutavičius susitinka jautrioje baladėje „Šiaurės vėjas“ (+ audio)
prieš 2 metus
Giedrė ir Marijonas Mikutavičius susitinka jautrioje baladėje „Šiaurės vėjas“ (+ audio)

Sekmadienį TV3 muzikiniame šou „X Faktorius“ įvyko išskirtinė premjera: dainų autorė ir atlikėja GIEDRĖ su savo senu scenos bičiuliu Marijonu Mikutavičiumi pristatė naują baladę „Šiaurės vėjas“.…

Šaltinis: music.lt
Festivalis KILKIM ŽAIBU XXI keliasi į 2021 m. vasarą
prieš 4 metus
Festivalis KILKIM ŽAIBU XXI keliasi į 2021 m. vasarą

Artėja vasara be festivalių. Dar 2020 m. pradžioje tikrai nebūtume patikėję, kad šie metai bus tylos metai pasaulyje. Dabar jau nekyla abejonės, kad turėsime gerokai palaukti, kol vėl galėsime…

Šaltinis: music.lt
„G&G Sindikatas“ – apie tai, iš ko gimė ironiškos ir mąslios naujo albumo dainos
prieš metus
„G&G Sindikatas“ – apie tai, iš ko gimė ironiškos ir mąslios naujo albumo dainos

Lapkričio 26 dieną Vilniaus „Kablyje“ reperiai „G&G Sindikatas“ pristatys naujausią albumą „Duona Kasdieninė / Skeletai Spintoje“. Šiandien jie kalba apie kūrybinę atmosferą, – kaip gimė dainos,…

Šaltinis: music.lt