prieš 6 mėnesius

Grupė „shishi“ švenčia: pasirodymas įspūdingo dydžio festivalyje „Primavera Sound“ ir naujas singlas iš būsimo albumo

Besiruošdamos lipti į sceną viename didžiausių Europos muzikos festivalių „Primavera Sound“ Barselonoje, grupės „shishi“ atlikėjos dalinasi naujienomis. Šiandien jos išleidžia naują kūrinį ir vaizdo klipą „Sushi Express“, o jau po savaitės klausytojų laukia ir naujas albumas.

„Daina „Sushi Express“ yra „įkvėpta“ nerimo ir beviltiškumo kažką keisti. Kai stengies, stengies, o viskas perniek“, – sako atlikėjos.

„Ši savotiška desperacija aplankė prieš keletą metų einant viena senamiesčio gatvių. Beliko tik nueiti į studiją ir viską užrašyti“, – dainos gimimą prisimena grupės gitaristė Maria Rosa.

Įrašius dainą kilo mintis jai sukurti ir vaizdo klipą. Čia grupei į pagalbą atėjo kino kūrėjas Vytautas Juozėnas – taip atsirado (savi)ironijos nestokojantis vaizdų kratinys, kurio veikėjos – pačios „shishi“ narės – Benadetta, Victoria ir Maria Rosa.

„Pabuvom ir ėdriais ofisiniais dinozaurais, ir raganomis aka pelkių vandomis. Filmuoti buvo ne tik labai juokinga, bet ir skanu. O kadangi daina šiaip jau – labai negatyvi ir vilties joje labai mažai, tai smagu, kad klipas atsveria viską į šviesią pusę. Galima bent jau desperatiškai pasijuokti iš savęs ir mus supančio pasaulio“, – įspūdžiais dalinasi muzikantės.

Daina „Sushi Express“ nuo šiandien pasiekiama visose skaitmeninėse muzikos pasiklausymo platformose, o jos leidybą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba, asociacijos Agata ir Latga.

Šis singlas – paskutinis priminimas apie jau ketvirtąjį „shishi“ albumą „Nearly Happily Ever After“, kuris pasirodys po savaitės.

„Šito albumo kūryba išsitęsė per du metus. Nepasakyčiau, kad kūrybinis procesas buvo lengvas. Visų pirma, žymioji pandemija patąsė nervus ir nelabai stipriai įkvėpė, bet susikaupėm ir gelbėjomės muzika. Labai smagu, kad tai yra pirmas pilno metro albumas su Benadetta“, – džiaugiasi grupės bosistė Victoria.

„Albumą skirsime tiems, kurie nori paverkt, papykt, pašokt ir pastaugt kartu. Svarbiausia, kad paklausytų tie, kam įdomu. Kad būtų sulaukta reakcijų ir nesvarbu, ar tai bus pagyros, ar kritika“, – sako „shishi“.

Pristatyti ką tik išleistą dainą atlikėjos galės jau šiandien, nes Barselonoje jų laukia pirmasis iš dviejų pasirodymų viename solidžiausių Europos muzikos festivalių „Primavera Sound 2022“.

Vėliau „shishi“ leisis į turą po Nyderlandus, kur aplankys Groningeno, Neimegeno ir Rotterdamo miestus bei sugros festivaliuose „Diffuse Sound“ Italijoje, Romoje ir „Europavox“ Prancūzijoje. Tai – ne vieninteliai šių metų laimėjimai grupei. Neseniai „shishi“ jau antrąkart pasirašė sutartį su Jungtinėje Karalystėje įsikūrusia muzikos leidybos kompanija „The state51 Conspiracy“, o metų pradžioje iš M.A.M.A. apdovanojimų grupė grįžo su metų alternatyvos statulėle.

Šaltinis: music.lt
Jamesas Bluntas pradėjo bene jausmingiausią koncertinį turą
prieš 3 metus
Jamesas Bluntas pradėjo bene jausmingiausią koncertinį turą

Britas Jamesas Bluntas pradėjo metus truksiantį pasaulinį koncertinį turą „Once Upon A Mind“, kurio metu, birželio 3 d., žvaigždė surengs koncertą ir Vilniaus „Siemens“ arenoje. „Jūs keisti, bet…

Šaltinis: music.lt
Grupė „Ministry of Echology“ pristato dar vieną kūrinį iš artėjančio albumo
prieš 3 metus
Grupė „Ministry of Echology“ pristato dar vieną kūrinį iš artėjančio albumo

Reggae muziką grojantis muzikantų kolektyvas „Ministry of Echology“ lapkričio 22 dieną pristatys ilgai lauktą trečiąjį studijinį grupės albumą „Mixed Feelings“. Spalio mėnesį grupė paleido pirmąjį…

Šaltinis: music.lt
Į Vilnių žiemą grįžta britų elektroninės muzikos žvaigždė Bonobo
prieš 6 mėnesius
Į Vilnių žiemą grįžta britų elektroninės muzikos žvaigždė Bonobo

Gerų koncertų banga Lietuvoje nežada nuslūgti. Visuomet tolyn žvelgianti muzikos agentūra „8 Days A Week” skelbia dar vieną klasišką koncertą. Į sostinę grįžta net 5 „Grammy“ nominantas, puikus…

Šaltinis: music.lt
Oficialiai patvirtinta: kitąmet Lietuvoje lauktas grupės „KISS“ koncertas neįvyks
prieš 2 metus
Oficialiai patvirtinta: kitąmet Lietuvoje lauktas grupės „KISS“ koncertas neįvyks

Roko grupė „KISS“ atskleidė naujas kitais metais Europoje vyksiančių gastrolių datas. Su giliu liūdesiu muzikantai su giliu liūdesiu paskelbė, kad nukelti pavyko toli gražu ne visus planuotus…

Šaltinis: music.lt