prieš 19 dienų

Grupė „shishi“ švenčia: pasirodymas įspūdingo dydžio festivalyje „Primavera Sound“ ir naujas singlas iš būsimo albumo

Besiruošdamos lipti į sceną viename didžiausių Europos muzikos festivalių „Primavera Sound“ Barselonoje, grupės „shishi“ atlikėjos dalinasi naujienomis. Šiandien jos išleidžia naują kūrinį ir vaizdo klipą „Sushi Express“, o jau po savaitės klausytojų laukia ir naujas albumas.

„Daina „Sushi Express“ yra „įkvėpta“ nerimo ir beviltiškumo kažką keisti. Kai stengies, stengies, o viskas perniek“, – sako atlikėjos.

„Ši savotiška desperacija aplankė prieš keletą metų einant viena senamiesčio gatvių. Beliko tik nueiti į studiją ir viską užrašyti“, – dainos gimimą prisimena grupės gitaristė Maria Rosa.

Įrašius dainą kilo mintis jai sukurti ir vaizdo klipą. Čia grupei į pagalbą atėjo kino kūrėjas Vytautas Juozėnas – taip atsirado (savi)ironijos nestokojantis vaizdų kratinys, kurio veikėjos – pačios „shishi“ narės – Benadetta, Victoria ir Maria Rosa.

„Pabuvom ir ėdriais ofisiniais dinozaurais, ir raganomis aka pelkių vandomis. Filmuoti buvo ne tik labai juokinga, bet ir skanu. O kadangi daina šiaip jau – labai negatyvi ir vilties joje labai mažai, tai smagu, kad klipas atsveria viską į šviesią pusę. Galima bent jau desperatiškai pasijuokti iš savęs ir mus supančio pasaulio“, – įspūdžiais dalinasi muzikantės.

Daina „Sushi Express“ nuo šiandien pasiekiama visose skaitmeninėse muzikos pasiklausymo platformose, o jos leidybą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba, asociacijos Agata ir Latga.

Šis singlas – paskutinis priminimas apie jau ketvirtąjį „shishi“ albumą „Nearly Happily Ever After“, kuris pasirodys po savaitės.

„Šito albumo kūryba išsitęsė per du metus. Nepasakyčiau, kad kūrybinis procesas buvo lengvas. Visų pirma, žymioji pandemija patąsė nervus ir nelabai stipriai įkvėpė, bet susikaupėm ir gelbėjomės muzika. Labai smagu, kad tai yra pirmas pilno metro albumas su Benadetta“, – džiaugiasi grupės bosistė Victoria.

„Albumą skirsime tiems, kurie nori paverkt, papykt, pašokt ir pastaugt kartu. Svarbiausia, kad paklausytų tie, kam įdomu. Kad būtų sulaukta reakcijų ir nesvarbu, ar tai bus pagyros, ar kritika“, – sako „shishi“.

Pristatyti ką tik išleistą dainą atlikėjos galės jau šiandien, nes Barselonoje jų laukia pirmasis iš dviejų pasirodymų viename solidžiausių Europos muzikos festivalių „Primavera Sound 2022“.

Vėliau „shishi“ leisis į turą po Nyderlandus, kur aplankys Groningeno, Neimegeno ir Rotterdamo miestus bei sugros festivaliuose „Diffuse Sound“ Italijoje, Romoje ir „Europavox“ Prancūzijoje. Tai – ne vieninteliai šių metų laimėjimai grupei. Neseniai „shishi“ jau antrąkart pasirašė sutartį su Jungtinėje Karalystėje įsikūrusia muzikos leidybos kompanija „The state51 Conspiracy“, o metų pradžioje iš M.A.M.A. apdovanojimų grupė grįžo su metų alternatyvos statulėle.

Šaltinis: music.lt
Pamatykite: įspūdingas roko grupės „KISS“ šou „America's Got Talent“ finale
prieš 2 metus
Pamatykite: įspūdingas roko grupės „KISS“ šou „America's Got Talent“ finale

Birželio 29 d. pirmą ir paskutinįkart Lietuvoje koncertuosianti legendinė roko grupė „KISS“ surengė ypatingą šou talentų konkurso „America's Got Talent: The Champions“ finale. Rokeriai scenoje…

Šaltinis: music.lt
„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ pristato Indijoje filmuotą vaizdo klipą: „Dievas davė dantis, duos ir klipą!“
prieš 3 metus
„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ pristato Indijoje filmuotą vaizdo klipą: „Dievas davė dantis, duos ir klipą!“

Scenos patrakėliai „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ savo titulinei būsimo albumo dainai „Nieko nereikia daryt“ vaizdo klipą nufilmavo Indijoje. Tai – trečiasis grupės klipas šiemet ir pirmasis…

Šaltinis: music.lt
2021-ųjų Eurovizijos finišo tiesioji: „The Roop“ diskoteka užėmė 8-ą vietą, laimėjo Italija  (+ visos finalo dainos, balsavimas)
prieš metus
2021-ųjų Eurovizijos finišo tiesioji: „The Roop“ diskoteka užėmė 8-ą vietą, laimėjo Italija (+ visos finalo dainos, balsavimas)

Pagaliau sulaukėme! Šeštadienį (gegužės 22 d.) įvyko didžiausia Europos muzikine švente vadinamo „Eurovizijos“ dainų konkurso Roterdame (Nyderlanduose) galutinis etapas – viską vainikuojantis finalas,…

Šaltinis: music.lt
„The Roop“ pristato naują dainą „Love Is All We Got“ – taip reiškia paramą Ukrainos žmonėms
prieš 4 mėnesius
„The Roop“ pristato naują dainą „Love Is All We Got“ – taip reiškia paramą Ukrainos žmonėms

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną grupė „The Roop“ pasitinka pristatydami naują kūrinį „Love Is All We Got“. Taip grupė reiškia paramą Ukrainai. Dainą jau dabar galima klausyti visose muzikos…

Šaltinis: music.lt