prieš 7 mėnesius

Grupė „Graži ir ta galinga“ pristato naują programą: „Ji – apie mus pačias“

„Mimozos ir sirenos“ – nauja Klaipėdos jaunimo teatro aktorių grupės „Graži ir ta galinga“ programa. Klausytojams ją grupė pristatyti žada jau kovo 24-26 dienomis Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje.

„Mimozos ir sirenos“ tartum iš atskirų momentų pasakoja istoriją apie žmogų, pasimetusį savyje, bandantį ištrūkti iš tarpinės būsenos ir ją lydinčių emocijų, o kartu – su jėga šokantį į naują pradžią.

„Galvoje sukasi vienas žodis – pasimetimas. Pasimetimas labai įvairiomis prasmėmis: tarp to, kuo nori būti, ir to, kuo kažkokiu būdu esi, tarp savo lūkesčių ir lūkesčių, kurie aplink mus ir apie mus, tarp skirtingų gyvenimo dešimtmečių, kuriuos peržengiant darosi baisu, tarp meilės sau ir mąstymo „kokia aš nelaimė“, tarp baimės keistis ir baimės likti toje pat vietoje“, – apie programą „Mimozos ir sirenos“ pasakoja aktorė ir atlikėja Ieva Pakštytė.

Dainų temos – vienatvė, pavydas, bėgimas nuo savęs, mirtis, platoniška meilė, jausmas, kad niekada negana ir jausmas, kad kartais gerai būti paskutiniu bei daug kitų problemų, kurias jaučia, jautė ir jaus kiekvienas.

„Naujos dainos pirmiausiai yra apie mus pačias. Nerimas ir kylantys klausimai jose pasitinkami išskėstomis rankomis, su šypsena ir gera doze ironijos bei humoro. Ši programa, kaip ir mes pačios – esame linkusios ieškoti stiprybės net ir nerimo akimirkoje“, – sako grupės narė Asta Zacharovaitė.

Daugelį savo klausytojų „Graži ir ta galinga“ atrado su programa, pasakojančia didžių Lietuvos moterų istorijas. Tuomet merginos dainas rašė nardydamos bibliotekose po istorinius archyvus.

Tuo tarpu „Mimozas ir sirenas“ grupei sukurti buvo kiek sudėtingiau: „Šiame darbe nardėme po savo širdį ir protą, kuriuose viskas tikrai nėra taip tvarkingai sudėliota pagal numeriukus, kaip bibliotekoje. Mums, aktorėms, pradėti kurti turinį visiškai nuoširdžiai, nuo pačių savęs nėra lengva. Atrodo, kad temoms, žanrams, visam turiniui ir kontekstui yra neribotos galimybės ir tada pasidaro lengva tame pasiklysti“, – pasakoja Asta.

Tiesa, grupė klausytojus žada nustebinti ne vien naujomis dainomis. Pasirodymą lydės dramaturgės Birutės Kapustinskaitės kurta dramaturgija bei specialiai šiai programai gimusi Rūtos Venskutės scenografija ir nauji kostiumai.

Kartu su aktorėmis patirti „Mimozas ir sirenas“ „Graži ir ta galinga” kviečia visus, kurie jaučiasi išsekę, pavargę, susipainioję, ieškantys atsakymų ir galbūt, esančius ant slenksčio pradėti naują etapą bei tuos, kurie nori atšvęsti to etapo pradžią: „Kviečiame užeiti į svečius pas mus, tuo pačiu užeinant pačiam žiūrovui pas save į svečius.“

Pirmuosius tris pasirodymus „Graži ir ta galinga” surengs kovo 24 d. Klaipėdoje, Kultūros fabrike, 25 d. Kauno kultūros centre bei 26 d. Vilniuje, Menų spaustuvėje. Su publika nuo scenos kaip visuomet sveikinsis charizmatiškos aktorės ir atlikėjos: Vaiva Kvedaravičiūtė, Rugilė Latvėnaitė, Ieva Pakštytė, Asta Zacharovaitė ir Marija Žemaitytė.

„Mimozos ir sirenos“ bilietai - čia.

Šaltinis: music.lt
"Music.lt" LT TOP 30 viršūnę užėmė naujas lyderis - GJan ir Evgenya Redko bendra daina "NE"
prieš 10 mėnesių
"Music.lt" LT TOP 30 viršūnę užėmė naujas lyderis - GJan ir Evgenya Redko bendra daina "NE"

"Music.lt" Top 30-uke - naujas lyderis. Praėjusį sekmadienį viršūnę pasiekė keturias savaites tope leidžiantis GJan ir Evgenya Redko duetas ir jųdviejų daina "NE". Šis kūrinys neileido į viršūnę…

Šaltinis: music.lt
"Eurovizijos" išsišokėliai "The Roop" pristato naujausią singlą ir vaizdo klipą - "Ohmygodable" (+ audio, video)
prieš 10 mėnesių
"Eurovizijos" išsišokėliai "The Roop" pristato naujausią singlą ir vaizdo klipą - "Ohmygodable" (+ audio, video)

"Euroviziją" su daina "Discoteque" sudrebinusi grupė „The Roop“ išleidžia naują dainą ir vaizdo klipą, pavadintą „Ohmygodable“. Daina parašyta Aukštaitijos nacionalinio parko miškuose, medinėse…

Šaltinis: music.lt
Vasario 15 d. Vilniuje išvysime prancūzų sunkiosios muzikos gigantus “Celeste”
prieš 8 mėnesius
Vasario 15 d. Vilniuje išvysime prancūzų sunkiosios muzikos gigantus “Celeste”

2005 m. keli klasės draugai: gitaristas Guillaume Rieth, būgnininkas Antoine Royer ir bosistas Antoine Kerbrat Lyono pogrindinės muzikos aplinkoje įkūrė grupę “Celeste”. Šiek tiek pasikeitusi grupės…

Šaltinis: music.lt
prieš 9 mėnesius
Himną miesteliui parašę Aistė ir Rokas Radzevičiai: "Sukurti tekstą buvo sunki užduotis"

Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ pristato dainą „Miestas iš Dievo raidės“. Neįprastas kūrinio pavadinimas – tarsi kodas, kurį reikia įminti. Ir nors paspėliojus gali prisiminti ne vieną Lietuvos…

Šaltinis: music.lt