prieš 2 metus

Grupė „Graži ir ta galinga“ pristato naują programą: „Ji – apie mus pačias“

„Mimozos ir sirenos“ – nauja Klaipėdos jaunimo teatro aktorių grupės „Graži ir ta galinga“ programa. Klausytojams ją grupė pristatyti žada jau kovo 24-26 dienomis Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje.

„Mimozos ir sirenos“ tartum iš atskirų momentų pasakoja istoriją apie žmogų, pasimetusį savyje, bandantį ištrūkti iš tarpinės būsenos ir ją lydinčių emocijų, o kartu – su jėga šokantį į naują pradžią.

„Galvoje sukasi vienas žodis – pasimetimas. Pasimetimas labai įvairiomis prasmėmis: tarp to, kuo nori būti, ir to, kuo kažkokiu būdu esi, tarp savo lūkesčių ir lūkesčių, kurie aplink mus ir apie mus, tarp skirtingų gyvenimo dešimtmečių, kuriuos peržengiant darosi baisu, tarp meilės sau ir mąstymo „kokia aš nelaimė“, tarp baimės keistis ir baimės likti toje pat vietoje“, – apie programą „Mimozos ir sirenos“ pasakoja aktorė ir atlikėja Ieva Pakštytė.

Dainų temos – vienatvė, pavydas, bėgimas nuo savęs, mirtis, platoniška meilė, jausmas, kad niekada negana ir jausmas, kad kartais gerai būti paskutiniu bei daug kitų problemų, kurias jaučia, jautė ir jaus kiekvienas.

„Naujos dainos pirmiausiai yra apie mus pačias. Nerimas ir kylantys klausimai jose pasitinkami išskėstomis rankomis, su šypsena ir gera doze ironijos bei humoro. Ši programa, kaip ir mes pačios – esame linkusios ieškoti stiprybės net ir nerimo akimirkoje“, – sako grupės narė Asta Zacharovaitė.

Daugelį savo klausytojų „Graži ir ta galinga“ atrado su programa, pasakojančia didžių Lietuvos moterų istorijas. Tuomet merginos dainas rašė nardydamos bibliotekose po istorinius archyvus.

Tuo tarpu „Mimozas ir sirenas“ grupei sukurti buvo kiek sudėtingiau: „Šiame darbe nardėme po savo širdį ir protą, kuriuose viskas tikrai nėra taip tvarkingai sudėliota pagal numeriukus, kaip bibliotekoje. Mums, aktorėms, pradėti kurti turinį visiškai nuoširdžiai, nuo pačių savęs nėra lengva. Atrodo, kad temoms, žanrams, visam turiniui ir kontekstui yra neribotos galimybės ir tada pasidaro lengva tame pasiklysti“, – pasakoja Asta.

Tiesa, grupė klausytojus žada nustebinti ne vien naujomis dainomis. Pasirodymą lydės dramaturgės Birutės Kapustinskaitės kurta dramaturgija bei specialiai šiai programai gimusi Rūtos Venskutės scenografija ir nauji kostiumai.

Kartu su aktorėmis patirti „Mimozas ir sirenas“ „Graži ir ta galinga” kviečia visus, kurie jaučiasi išsekę, pavargę, susipainioję, ieškantys atsakymų ir galbūt, esančius ant slenksčio pradėti naują etapą bei tuos, kurie nori atšvęsti to etapo pradžią: „Kviečiame užeiti į svečius pas mus, tuo pačiu užeinant pačiam žiūrovui pas save į svečius.“

Pirmuosius tris pasirodymus „Graži ir ta galinga” surengs kovo 24 d. Klaipėdoje, Kultūros fabrike, 25 d. Kauno kultūros centre bei 26 d. Vilniuje, Menų spaustuvėje. Su publika nuo scenos kaip visuomet sveikinsis charizmatiškos aktorės ir atlikėjos: Vaiva Kvedaravičiūtė, Rugilė Latvėnaitė, Ieva Pakštytė, Asta Zacharovaitė ir Marija Žemaitytė.

„Mimozos ir sirenos“ bilietai - čia.

Šaltinis: music.lt
Netrukus Vilnių aplankysiantis Jamesas Bluntas pradėjo gastroles po Europą
prieš 2 metus
Netrukus Vilnių aplankysiantis Jamesas Bluntas pradėjo gastroles po Europą

Paskutinę pavasario dieną Vilniuje pasirodysianti britų superžvaigždė Jamesas Bluntas savaitgalį pradėjo savo intensyvų koncertinį turą po Europą. Gastrolių metu atlikėjas surengs net 35 koncertus 16…

Šaltinis: music.lt
Bendrą dainą ir vaizdo klipą "Tyliai Pakuždėk" pristato dainininkės Jessica Shy ir Nombeko Augustė
prieš 2 metus
Bendrą dainą ir vaizdo klipą "Tyliai Pakuždėk" pristato dainininkės Jessica Shy ir Nombeko Augustė

Jessica Shy ir Nombeko Auguste pristato dainą, pavadinimu “Tyliai Pakuždėk”. Šiltą ir energingą kūrinį lydi vasaros pradžiai skirtas nuotaikingas vaizdo klipas. Jame dvi spalvingai apsirėdžiusios…

Šaltinis: music.lt
Lietuvoje pirmą kartą koncertuos legendinė vokiečių roko grupė „RAGE“
prieš 4 metus
Lietuvoje pirmą kartą koncertuos legendinė vokiečių roko grupė „RAGE“

Šių metų muzikinis rudeninis derlius žada būti skalsus: į Lietuvą pirmą kartą atvyks Vokietijos sunkiojo roko mohikanai „Rage“. Sausio mėnesį jie išleido savo 25-tą studijinį albumą „Wings Of Rage“,…

Šaltinis: music.lt
prieš metus
"Superkoloritas" pristato naują žiemišką dainą ir kviečia į gruodžio koncertus Vilniuje ir Kaune

Naujosios elektrinės estrados duetas „Superkoloritas“ pristato žiemišką kūrinį ir vaizdo klipą „Ji Buvo Balta“. Šią dainą jau netrukus grupė kvies išgirsti gyvai, pirmuosiuose dueto žiemos…

Šaltinis: music.lt