prieš 2 metus

Grupė „Graži ir ta galinga“ pristato naują programą: „Ji – apie mus pačias“

„Mimozos ir sirenos“ – nauja Klaipėdos jaunimo teatro aktorių grupės „Graži ir ta galinga“ programa. Klausytojams ją grupė pristatyti žada jau kovo 24-26 dienomis Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje.

„Mimozos ir sirenos“ tartum iš atskirų momentų pasakoja istoriją apie žmogų, pasimetusį savyje, bandantį ištrūkti iš tarpinės būsenos ir ją lydinčių emocijų, o kartu – su jėga šokantį į naują pradžią.

„Galvoje sukasi vienas žodis – pasimetimas. Pasimetimas labai įvairiomis prasmėmis: tarp to, kuo nori būti, ir to, kuo kažkokiu būdu esi, tarp savo lūkesčių ir lūkesčių, kurie aplink mus ir apie mus, tarp skirtingų gyvenimo dešimtmečių, kuriuos peržengiant darosi baisu, tarp meilės sau ir mąstymo „kokia aš nelaimė“, tarp baimės keistis ir baimės likti toje pat vietoje“, – apie programą „Mimozos ir sirenos“ pasakoja aktorė ir atlikėja Ieva Pakštytė.

Dainų temos – vienatvė, pavydas, bėgimas nuo savęs, mirtis, platoniška meilė, jausmas, kad niekada negana ir jausmas, kad kartais gerai būti paskutiniu bei daug kitų problemų, kurias jaučia, jautė ir jaus kiekvienas.

„Naujos dainos pirmiausiai yra apie mus pačias. Nerimas ir kylantys klausimai jose pasitinkami išskėstomis rankomis, su šypsena ir gera doze ironijos bei humoro. Ši programa, kaip ir mes pačios – esame linkusios ieškoti stiprybės net ir nerimo akimirkoje“, – sako grupės narė Asta Zacharovaitė.

Daugelį savo klausytojų „Graži ir ta galinga“ atrado su programa, pasakojančia didžių Lietuvos moterų istorijas. Tuomet merginos dainas rašė nardydamos bibliotekose po istorinius archyvus.

Tuo tarpu „Mimozas ir sirenas“ grupei sukurti buvo kiek sudėtingiau: „Šiame darbe nardėme po savo širdį ir protą, kuriuose viskas tikrai nėra taip tvarkingai sudėliota pagal numeriukus, kaip bibliotekoje. Mums, aktorėms, pradėti kurti turinį visiškai nuoširdžiai, nuo pačių savęs nėra lengva. Atrodo, kad temoms, žanrams, visam turiniui ir kontekstui yra neribotos galimybės ir tada pasidaro lengva tame pasiklysti“, – pasakoja Asta.

Tiesa, grupė klausytojus žada nustebinti ne vien naujomis dainomis. Pasirodymą lydės dramaturgės Birutės Kapustinskaitės kurta dramaturgija bei specialiai šiai programai gimusi Rūtos Venskutės scenografija ir nauji kostiumai.

Kartu su aktorėmis patirti „Mimozas ir sirenas“ „Graži ir ta galinga” kviečia visus, kurie jaučiasi išsekę, pavargę, susipainioję, ieškantys atsakymų ir galbūt, esančius ant slenksčio pradėti naują etapą bei tuos, kurie nori atšvęsti to etapo pradžią: „Kviečiame užeiti į svečius pas mus, tuo pačiu užeinant pačiam žiūrovui pas save į svečius.“

Pirmuosius tris pasirodymus „Graži ir ta galinga” surengs kovo 24 d. Klaipėdoje, Kultūros fabrike, 25 d. Kauno kultūros centre bei 26 d. Vilniuje, Menų spaustuvėje. Su publika nuo scenos kaip visuomet sveikinsis charizmatiškos aktorės ir atlikėjos: Vaiva Kvedaravičiūtė, Rugilė Latvėnaitė, Ieva Pakštytė, Asta Zacharovaitė ir Marija Žemaitytė.

„Mimozos ir sirenos“ bilietai - čia.

Šaltinis: music.lt
RENGINIO RECENZIJA | „Rammstein“ pragariškas spektaklis Talino dainų slėnyje
prieš 2 metus
RENGINIO RECENZIJA | „Rammstein“ pragariškas spektaklis Talino dainų slėnyje

Liepos 20-ąją kone žinomiausia vokiečių industrinio metalo-roko grupė „Rammstein“ surengė savo ikonišką pasirodymą Talino dainų slėnyje. Grupė susikūrė dar 1994-aisiais metais Berlyne. Nuo pat grupės…

Šaltinis: music.lt
Nauju kūriniu grupė „Planeta Polar“ kviečia gerbėjus į koncertą Vilniuje (+ audio)
prieš 2 metus
Nauju kūriniu grupė „Planeta Polar“ kviečia gerbėjus į koncertą Vilniuje (+ audio)

Visus, pasiilgusius šilumos, „Planeta Polar“ kviečia išgirsti naują grupės dainą „Mi Niña“ (liet. Mieloji mano) iš netrukus pasirodysiančio debiutinio albumo. Kūrinio, kartu su daugybe kitų tropinių…

Šaltinis: music.lt
prieš 2 metus
“Mėnulio Fazė” pristato naują dainą: “Filmuodami vaizdo klipą vėl pasijutome vaikais”

Muzikos grupė “Mėnulio Fazė” pristato naują dainą “Šokame dviese”, kuriai visai nesenai nufilmavo vieno kadro vaizdo klipą. Šis kūrinys pripildytas geros nuotaikos, teigiamai nuteiks vasaros…

Šaltinis: music.lt
Saulius Prūsaitis pristato kalėdinę dainą ir išduoda, kur geriausiai atsipalaiduoja
prieš 2 metus
Saulius Prūsaitis pristato kalėdinę dainą ir išduoda, kur geriausiai atsipalaiduoja

Saulius Prūsaitis pristato dainą „Kalėdos ateis“ ir kviečia vaizdo klipe dar kartą prisiminti jos debiutą scenoje – Kaune, per miesto eglės įžiebimo šventę. Dainininkas sako, kad Kalėdų laukimas jam,…

Šaltinis: music.lt