prieš 3 metus

Australų muzikos fenomenas Tash Sultana atvyksta į Lietuvą

Australų muzikos fenomenas Tash Sultana atvyksta į Lietuvą

Muzikos industrija atsigauna. Vis daugiau vardų iš užsienio skelbia savo koncertų planus. Viskas atrodo labai pozityviai. Tash Sultana – pirmas toks didelis vardas Lukiškių kalėjimo tvirtovėje, didi proga, „Youtube“ sensacija, žmogus - orkestras, geografinė nuoroda į Australiją ir laimingi žmonės. Paskelbta, kad 2022 m. rugsėjo 11 d. australų muzikos fenomeną į Vilnių atgabens muzikos agentūra „8 Days A Week“.

Lyties etiketės yra tikrai ne jai, todėl šio koncerto komunikacijoje ją vadinsime jais. Tash Sultana – unikalūs kūrėjai. Ir tikrai galingi atlikėjai. Jų diktuojamas požiūris į rokenrolą, daug talentų ir charizma yra kažkas tokio. Štai kodėl jie tapo tokie geidžiami visame pasaulyje. Net sunku suskaičiuoti visus muzikos instrumentus, kuriais jie meistriškai groja. Tash Sultana visa galva aukštesni už staiga sublizgančius ir taip pat labai greitai pamirštamus kolegas.

Apie Sultanos viešnagę Baltijos šalyse turbūt yra pasvarstę visi rimti koncertų organizatoriai. Tik niekam nepavyko jos čia prisivilioti. Pasirodymas Vilniuje šiaip jau net nebuvo planuotas. „8 Days A Week” pažinčių ir atkaklumo dėka Sultanos komanda prikabino sostinę šio koncertų turo pabaigoje. Kaip niekad populiarūs muzikantai, kurių socialinius tinklus seka galybė žmonių, nusprendė, kad metas pirmą kartą aplankyti Baltijos šalis ir juos nupirko visur linksniuojama scena Lukiškių kalėjime.

Bilietų į Tash Sultanos pasirodymą sostinėje prekyba prasidės penktadienį, lapkričio 5 d., tačiau jau šiandien prisiekę Tash Sultanos fanai gali įsigyti išankstinius bilietus. Tiesa, tam reikia specialaus kodo iš „8 Days A Week”. Žanro klasika – pigiausių bilietų užteks greičiausiems.

Papuoškite savo kalendorių Tash Sultanos vizitu ir pasirodymo datą apsibraukite raudonai. Koks skambesys, kiek jėgos, kiek malonumo ir aistros. Dėl jų pasirodymų šiandien pešasi didžiausi muzikos festivaliai ir esminės koncertų salės. Viskas, ką jie daro svaigina. Sunku perspjauti jų sukeltas emocijas. Jaunoms merginoms ir moterims Tash Sultana tapo įkvėpimo šaltiniu, vyrams – gitaros herojais, muzikos kritikams – profesionalių ir galingų atlikėjų pavyzdžiu. Tokios asmenybės, kaip Tash Sultana, priverčia suvokti, kad apie muziką išmanome tikrai per mažai ir ne tiek, kiek vertėtų.

Tash Sultana tikrai nepanašūs į daugumą kitų atlikėjų. Jie peržiūras „Youtube“ skaičiuoja milijonais. Jų vardas brangsta kiekvieną dieną, o tvarkaraštyje laisvų minučių vis mažėja. Dauguma jų koncertų iki pandemijos buvo pažymėti soldout ženklu. Jų unikalus gebėjimas meistriškai groti elektrine gitara ir kitais muzikos instrumentais čia daro savo. Jie yra pirmieji australų atlikėjai, kurie turi kultinio gitarų prekės ženklo „Fender“ vardinę gitarų liniją.

Gyvi Sultanos pasirodymai - tikras, išjaustas atlikimas, meditacijos ir ekstazės būsena, kurioje kiekvienas jaučiasi laisvas. Jie gali nutildyti erdvę ir kurti beprotišką energiją vienu metu. Sultana kuria, aranžuoja, atlieka ir prodiusuoja kiekvieną savo muzikos natą, todėl detalės ir visuma yra tobulai išjausti. Dar pridėkite sprogstamąją jėgą ir nuostabų balsą. Viskas tikra ir raw, be šablonų, be kaukių ir be makiažo. Jie žiauriai gyvi, kad ir kaip paprastai šis žodis beskambėtų.

Praėjusią žiemą Tash Sultana surengė paskutinį pasirodymą kaip solo projektas ir vieno žmogaus orkestras. Šiame koncertų ture jiems talkins profesionalūs muzikantai. Visi jie taip pat puikūs multi-instrumentalistai. Dabar jų pasirodymuose – pilnas kolektyvas, kuris padės išpildyti unikalią Sultanos pasirodymo viziją.

Šiemet jie išleido gražų albumą „Terra Firma“, kurį parašė užsidarius pasauliui. 200 dienų iš eilės Tash praleido studijoje ir savo laukinę energiją nukreipė naujo albumo įrašams: „Man to reikėjo. Turėjau išmokti sustoti ir gyventi lėčiau“. Tą simbolizuoja ir albumo pavadinimas – išvertus iš lotynų kalbos, „Terra Firma“ reiškia „kietą žemę“, ant kurios jie savotiškai ir nusileido.

Kiekviena albumo „Terra Firma“ daina siunčia skirtingą žinutę apie psichinę sveikatą, visa nugalinčią meilę, šlovės sunkumą ir gebėjimą gyventi atvira širdimi. „NME“ jį pavadino palaimos, pabėgimo ir bendrumo rinkiniu laike, kada pasaulis užsidarė ir tapo toks svetimas.

Tash Sultana savo kūną laiko šventove, vertina ramybę, jogą, meditaciją, vėją, bangas, sveiką maistą ir kokybišką miegą. Vakarėliuose po koncerto jų tikrai nerastumėte. Dabar Tash kartu su sužadėtine gyvena netoli vandenyno Australijoje, dienas leidžia studijoje ir ruošiasi grįžimui į didžiąją sceną. Didelis pasiekimas, kad Vilnius buvo įtrauktas į Tash Sultanos koncertų planus. Bus klasiškas koncertas ir dar viena labai įdomi pažintis.

Šaltinis: music.lt
Eurovizija 2021: publikuotos dar 7 šalių atstovų dainos (+14 video, balsavimas)
prieš 3 metus
Eurovizija 2021: publikuotos dar 7 šalių atstovų dainos (+14 video, balsavimas)

ATNAUJINTA vasario 28 d.: pridėtos Kipro ir Slovėnijos delegačių dainos. ATNAUJINTA vasario 26 d.: įkeltas Airijos dalyvės kūrinys. ATNAUJINTA vasario 25 d.: papildyta Vokietijos atstovo dainos vaizdo…

Šaltinis: music.lt
Reaguodama į didelį susidomėjimą Jurga skelbia papildomą naujametinį koncertą Vilniuje
prieš 5 metus
Reaguodama į didelį susidomėjimą Jurga skelbia papildomą naujametinį koncertą Vilniuje

Metų pabaigoje į šventinius koncertus Palangoje, Šiauliuose, Kaune ir Vilniuje pakvietusi Jurga, skelbia papildomą turo „Jurga 2020“ pasirodymą sostinėje. Likus trims savaitėms iki renginio Vilniuje…

Šaltinis: music.lt
Music.lt LT TOP 30 ir toliau karaliauja "Sisters on Wire" - daina "Paleisk Mane" jau tris savaites neužleidžia pirmosios pozicijos
prieš 3 metus
Music.lt LT TOP 30 ir toliau karaliauja "Sisters on Wire" - daina "Paleisk Mane" jau tris savaites neužleidžia pirmosios pozicijos

"Music.lt" Top 30-uke jau trečią savaitę turime vienvaldį lyderį - ir toliau savo vietos konkurentams neužleidžia grupė "Sisters On Wire" su kūriniu "Paleisk Mane" priešakyje. Tuo tarpu ant antrojo…

Šaltinis: music.lt
Atlikėja Paola Hart naujus metus pradeda pristatydama naują dainą bei kova su socialiniu tinklu
prieš 4 metus
Atlikėja Paola Hart naujus metus pradeda pristatydama naują dainą bei kova su socialiniu tinklu

Tarp Lietuvos, Norvegijos ir Škotijos gyvenanti Paulina Paulauskaitė, išgarsėjusi kaip Paola Hart, klausytojams pristato vasarišką ir į avantiūras nerti skatinantį kūrinį „Need Me Now“. Paskutinį…

Šaltinis: music.lt